تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی نوعی ویدئو است که در آن به معرفی محصول و خدمات خود می پردازید. این ویدئوها معمولاً بین ۵ الی ۳۰ ثانیه هستند و می توانند محصول را به بهترین شکل ممکن به مخاطب نشان دهند. برای برخی از تبلیغات همچون تبلیغات تلوزیونی از تیزرهای بلند تر استفاده می شود و بسته به زمان تیزر و کیفیت آن هزینه های مختلفی بایستی پرداخت کنید. به طور کلی تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین روش ها و ابزارهای بازاریابی برای ارائه محصولات و خدمات می باشد.

ویژگی های یک تیزر تبلیغاتی خوب

  • معرف برند شما است
  • مخاطبان هدف را به دست می آورد
  • با احساسات مخاطب ارتباط برقرار می کند
  • احساس نیاز به محصول و خدمات را در شما ایجاد می کند
  • به یاد ماندنی هستند

تیزرهای تبلیغاتی معرف برند شما هستند

در حقیقت تیزر به عنوان نماینده ای از برند شما است که می خواهد سازمان یا کسب و کارتان را به مردم نشان دهد. در یک تیزر تبلیغاتی خوب از تم ها، شخصیت ها، فضای مناسب، موسیقی و … استفاده می شود که متناسب با نوع کسب و کار شما می باشد. در واقع مخاطب با مشاهده تیزر تبلیغاتی با کسب و کار و برند شما به خوبی آشنا می شود. تیم “مشتری من” با در نظر گرفتن شرایط کاری شما و کسب و کارتان، بهترین تیزر را برای شما ساخته و برندسازی می کند.

تیزر تبلیغاتی با احساسات مخاطب ارتباط برقرار می کند

یک تیزر تبلیغاتی خوب می تواند بر احساسات مخاطب تأثیر بگذارد و او را از لحاظ احساسی به خود نزدیک کند. برای مثال می تواند احساساتی همچون شادی، هیجان و … را به مخاطب منتقل کند.

این نوع تأثیرگذاری احساسات را می توان با روش های مختلفی و از طریق رنگ ها، نوع موسیقی، شخصیت تیزر و … ایجاد کرد.

تیزر تبلیغاتی مخاطبان هدف را به دست می آورد

تیزرهای تبلیغاتی به صورت گسترده ای در همه جا پخش می شود. از آنجا که افراد زیادی آن را مشاهده می کنند، می تواند مخاطبان هدف را به دست آورد. مخاطبان هدف افرادی هستند که به دنبال نوعی محصول یا خدمات همچون محصول یا خدمات سازمان شما هستند. تیزر تبلیغاتی با به دست آوردن این نوع افراد می تواند، باعث افزایش سودآوری و فروش شما بشود.

تیزر تبلیغاتی احساس نیاز به محصول و خدمات را در شما ایجاد می کند

یکی از مهم ترین نکات در بازاریابی این است که در مخاطبان احساس نیاز را به وجود آورید و به آنها نشان دهید که محصول یا خدمات شما چقدر در زندگیشان مهم هست و چقدر به آن نیاز دارند. به همین سبب تیزر تبلیغاتی را می توان در محیط های واقعی همچون خانه به اجرا درآورد و با تم هایی که با واقعیت نزدیک هستند، به مخاطب نشان داد. آنگاه مخاطب خود را در آن شرایط تصور کرده و به محصول تبلیغ شده احساس نیاز می کند.

تیزرهای تبلیغاتی به یاد ماندنی هستند

گرچه ممکن است که تیزرها حدود ۳۰ ثانیه یا حتی کمتر باشند، اما می توانند تأثیر فوق العاده ای بر روی مخاطب بگذارند یا آنکه آنقدر توجه مخاطب را به خود جذب کند که مخاطب به فکر آن محصول یا خدمات تبلیغ شده بیفتد و بخواهد آن را بخرد. از آنجا که زمان تیزر تبلیغاتی بسیار کم است، نمی تواند پیچیده باشد. بایستی با مفاهیم ساده و قابل فهم پیام را به درستی به مخاطب انتقال دهد. گاهی برخی از تیزرها آنقدر به یادماندنی می شوند که حتی با گذشت زمان افراد از آنها یاد می کنند. به همین سبب سعی کنید تیزری به یادماندنی، جذاب، کوتاه و قابل فهم ارائه دهید.

چرا استفاده از تیزرهای تبلیغاتی بسیار مهم است؟

با توجه به مطالعه و بررسی Renderforest، ۷۸% کاربران پس از اینکه از محتوای ویدئویی درش خود استفاده می کنند، ترافیک بیشتری به دست می آورند. علاوه بر این ۵۴% کاربران به وسیله محتوای ویدئویی توانسته اند، فروش بیشتری داشته باشند و سودآوریشان افزایش پیدا کند. همچنین روزانه ۵ میلیارد ویدئو در یوتیوب مشاهده می شود و ۱ سوم افرادی که در اینترنت هستند(تقریباً یک میلیارد نفر) کاربر یوتیوب می باشند. محتوای ویدئویی در اپلیکیشن های دیگر نیز پر طرفدار است. برای مثال روزانه در فیسبوک حدود ۱۰۰ میلیون ساعت ویدئو، توسط کاربران مشاهده می شود. در این راستا تحقیقات نشان داده که ۳۶% مردم به تبلیغات ویدئویی اعتماد می کنند.

تمام این آمارها نشان دهنده ی اهمیت فیلم ها و تیزرهای تبلیغاتی می باشد. پس اگر تاکنون به فکر تیزر تبلیغاتی نبوده اید، وقت آن رسیده که اقدام به ساخت آن کنید.

تعرفه تیزر های تبلیغاتی

  • همانطور که مشاهده می کنید، بازار در تمام شاخه های کسب و کار، بسیار رقابتی است و برای پیروزی در این رقابت بایستی محصولات خود را با بیشترین تأثیرگذاری به دیگران نشان دهید. تیزر تبلیغاتی این امکان را فراهم می کند که با در نظر گرفتن یکسری عوامل، محصول بسیار جذاب به نظر برسد و مخاطب تشویق به خرید آن شود. تیم “مشتری من” با در نظر گرفتن تمام نکات کمی و کیفی تعرفه ای مناسب برای شما عزیزان ارائه می دهد. برای کسب اطلاع بیشتر از تیزرهای تبلیغاتی و تعرفه آنها می توانید با واحد دیجیتال مارکتینگ “مشتری من” در ارتباط باشید.
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ