ساخت ربات تلگرام؛ از مشاوره تا سفارش.

طراحی ربات تلگرام، ساخت فروشگاه آنلاین ربات تلگرام، اتصال ربات تلگرام به سایت

طراحی ربات تلگرام:

در این روزهای پر از ارتباط و با نفوذ بالای اینترنت در گوشی های هوشمند، که خود توانسته اند جای بسیاری از ابزار ها و سرگرمی ها را گرفته و دائما با کاربر در ارتباط باشند، ارائه اطلاعات از طریق شبکه های اجتماعی عمومی مانند کانال های تلگرام کاملا کاربردی و همه گیر شده است.

ارائه اطلاعات در کانال تلگرام کاملا یک طرفه و بدون دسته بندی می باشد و کاربر توانایی ارسال اطلاعات یا فیلتر کردن موضوعات مرتبط با نیاز خود را ندارد، ربات تلگرام این مشکل را حل کرده و با قابلیت اتصال به اطلاعات وب سایت، سرور و پنل مدیریت ربات تلگرام می تواند کاملا مناسب با نوع درخواست کاربر، اطلاعات مورد نظر را برای او به نمایش بگذارد.

ساخت ربات تلگرام؛ از مشاوره تا سفارش

طراحی ربات تلگرام

مزایای ساخت ربات تلگرام برای کسب کار:

تا قبل از به وجود آمدن ربات های تلگرام، کاربران برای مشاهده محصولات، با ارسال درخواست می بایست پیام خود را به مدیر کانال یا برای مشاهده محصولات باید صدها محتوا را بدون دسته بندی جستجو می کردند تا به محتوای مورد نظر برسند.

امروزه با ایجاد ربات های تلگرام نیازی به ارجاع کاربر به وب سایت نبوده و کاربر می تواند کلیه در خواست ها، فرم ها و . . .  که از طریق ربات تلگرام ایجاد شده را انجام دهد.

ساخت ربات تلگرام؛ برای فروشگاه آنلاین:

شما می توانید با ایجاد یک فروشگاه آنلاین که در بستر ربات تلگرام می باشد با کاربر ارتباط سریع و کوتاه تری داشته باشید، کاربر با مراجعه به دسته بندی های محصولات، مشاهده تعرفه ها و تصاویر مربوط به محصولات یا خدمات، توانایی ثبت سفارش و حتی پرداخت آنلاین را خواهد داشت.

ارتباط وب سرویس و سایت با ربات تلگرام:

تلگرام با ارائه مستندات و سورس های ارتباط دیتا بیس و وب سرویس، امکان برقراری وب سایت ها، محصولات، دیتا بیس کاربران و محتواهای گوناگون را با ربات تلگرام محیا کرده است.

لازم به ذکر است که این ارتباطات کاملا از لحاظ امنیتی بدون باگ می باشد.

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ