مدیریت اینستاگرام: ساخت، مدیریت و تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به یکی از معروف ترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. به طوری که تمام برندهای معروف صفحه ای در اینستاگرام دارند. در صورتی که شما کسب و کار کوچکی داشته باشید، می توانید با ورود به اینستاگرام آن را ارتقاء ببخشید و به شهرت برسانید. همچنین بسیاری از افراد بدون داشتن کسب و کار و تنها از طریق دریافت پول تبلیغات، درآمد و پول به دست می آورند. بنابراین اینستاگرام می تواند یک روش عالی برای افزایش درآمد باشد، اما برای اینکه به این درآمد برسید، بایستی اینستاگرام خود را مدیریت کنید. در این راستا تیم “مشتری من” کلیه خدمات مدیریت اینستاگرام اعم از؛ ساخت پیج، تولید محتوا، انتشار محتوا، توسعه پیج، افزایش فالور، افزایش لایک، افزایش کامنت، افزایش منشن و پاسخگویی به مخاطبان را انجام می دهد.

اینستاگرام

چرا اینستاگرام مهم است؟

شاید از خودتان بپرسید برای چه باید عضو اینستاگرام شد یا چرا عضویت در اینستاگرام اهمیت دارد؟ برای پاسخ به این سؤال ها، به آمارهای زیر توجه فرمایید:

 

هر ماه یک میلیارد نفر از اینستاگرام استفاده می کنند

روزانه بیش از ۵۰۰ میلیون نفر از این اپلیکیشن محبوب استفاده می کنند و حدود یک میلیارد کاربر فعال در ماه دارد. این اعداد نشان دهنده این است که اگر شما به درستی از اینستاگرام خود استفاده کنید، می توانید مخاطبان زیادی را به دست آورید.

حدود ۸۸% کاربران اینستاگرام در خارج از آمریکا هستند

این آمار نشان دهنده این است که طرفداران اینستاگرام تنها در یک ناحیه متمرکز نیستند و در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. همچنین با یک نگاه به اطرافیان خود، می توانید ببینید که بیشتر افراد در این اپلیکیشن عضو هستند.

  • ۷۱% کاربران اینستاگرام زیر ۳۵ سال عضو دارند
  • ۷۲% نوجوانان آمریکا از اینستاگرام استفاده می کنند
  • ۳۵% از افراد بالغ که آنلاین هستند، از اینستاگرام استفاده می کنند

روزانه ۹۵ میلیون پست در اینستاگرام گذاشته می شود

این آمار در سال ۲۰۱۶ منتشر شده است و این نشان دهنده این است که آمار بازدید از پست ها بالا است.

به همین سبب مردم تشویق می شوند که بیشتر پست در اینستاگرام قرار دهند.

 آمار های مشاهده و بازدید اینستاگرام

  • ۲۲% کاربران اینستاگرام، حداقل یک بار در روز به آن سر می زنند.
  • ۳۸% کاربران اینستاگرام چندین بار در طول روز آن را بررسی می کنند.
  • ۲۵% افرادی که گوشی هوشمند دارند، از اینستاگرام استفاده می کنند.

کریستین رونالدو بیش از ۱۵۰ میلیون فالور در اینستاگرام دارد!

افراد مشهور به سرعت فالورهای زیادی در اینستاگرام به دست می آورند و از طریق آن به تبلیغ محصولات و برندها می پردازند.

۷۱% صاحبین کسب و کار در آمریکا در اینستاگرام عضو هستند؛

با توجه به آمارهایی که از اینستاگرام به دست آماده افراد بیشتر علاقه مند هستند که از طریق اینستاگرام محصولات خود را به نمایش بگذارند.

۲۵ میلیون پروفایل در اینستاگرام در رابطه با کسب و کار می باشد؛

و بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر، روزانه از این ۲۵ میلیون پروفایل بازدید می کنند. حدود ۹۶% برندهای فشن نیز در اینستاگرام عضو هستند.

به طور ماهانه، اینستاگرام دو میلیون تبلیغ کننده دارد؛

این فرصت عالی برای صاحبان کسب و کار است که از طریق آنها(تبلیغ کننده ها) محصولات خود را به نمایش بگذارد و با مخاطبان آنها ارتباط برقرار کند.

۸۰% کاربران اینستاگرام حداقل یک پروفایل در رابطه با کسب و کار را دنبال می کنند.

۶۰% کاربران از طریق اینستاگرام با محصولات جدید آشنا می شوند.

۷۰% افراد می خواهند که به وسیله موبایل خود خرید را انجام دهند.

   
تیم “مشتری من” با توجه به نوع کسب و کار شما و اهداف کاریتان “مدیریت اینستاگرام” را به عهده گرفته و مراحل زیر را انجام می دهد؛
اینستاگرام

ساخت پیج اینستاگرام

در ابتدا شما وارد اینستاگرام می شوید و با توجه به کسب و کارتان، اطلاعات شخصیتان تکمیل و عکس پروفایل و بیو مناسبی برای شما تنظیم می گردد.

اینستاگرام

تولید محتوای متنی و تولید محتوای تصویری

تولید محتوا یکی از مهم ترین بخش های مدیریت می باشد. تیم “مشتری من” با در نظر گرفتن محصولات و خدمات شما و همچنین سلیقه مخاطب محتوایی منحصر به فرد و جذاب تولید می کند. سپس آن را در اینستاگرام (و در بهترین زمان) به اشتراک می گذارد.

اینستاگرام

گسترش پیج اینستاگرام

پس از انتشار محتوای مناسب، کارشناسان “مشتری من” با افزایش فالور، لایک، کامنت و … پیج شما را ارتقاء می دهند. بایستی بدانید که “مشتری من” تمام این فعالیت ها را به صورت طبیعی و با سرعت بیشتری انجام می دهد. در واقع پیج شما را به صورت واقعی توسعه می دهد و از گرفتن مخاطب های فیک پرهیز می کند. به همین سبب در طول این مرحله شما مخاطبان واقعی بسیاری به دست می آورید و با آنها ارتباط برقرار می کنید.

تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام

  • از آنجا که مدیریت اینستاگرام ابعاد زیادی دارد، نمی توان تعرفه ای ثابت برای آن در نظر گرفت. تیم حرفه ای “مشتری من” با توجه به نوع فعالیت، نوع کسب و کار و سایر عوامل تعرفه مناسبی برای شما در نظر می گیرد، تا در این راستا بتواند رضایت شما عزیزان را به دست آورد.
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ