مدیریت کانال تلگرام؛ چگونگی مدیریت کانال تلگرام با مای کاستومر

مدیریت کانال تلگرام

تلگرام یکی از محبوب ترین اپلیکیشن ها در ایران و سراسر جهان است. با اینکه این اپلیکیشن بزرگ در کشور ما فیلتر شده، اما هر روز به تعداد بازدیدکننده های آن اضافه می شود و کسب و کارهای بسیاری توانسته اند از طریق تلگرام رونق پیدا کنند. بنابراین تلگرام یک ابزار عالی برای پیشرفت شما در زمینه کسب و کار می باشد. برای اینکه بتوانید از مزیت های تلگرام استفاده کنید، بایستی از “مدیریت کانال تلگرام” بهره ببرید. “مدیریت کانال تلگرامی” شامل تمام کارهایی است که باعث پیشرفت کسب و کار شما می شود و فروش یا سودآوری شما را افزایش می دهد؛

مراحل مدیریت تلگرام

راه اندازی کانال تلگرام

در ابتدا کانالی برای شما راه اندازی می شود، این کانال با توجه به نوع کسب و کارتان بایستی اسم و تصویر مناسبی داشته باشد. گاهی برای انتخاب عکس پروفایل بایستی عکسی همچون عکس محصول، سازمان، لوگو و … قرار داد. اهمیت اسم و تصویر کانالتان به خاطر این است که افراد در ابتدا این دو را مشاهده می کنند بعد با محتویات داخل کانال شما، آشنا می شوند.

تولید محتوای مناسب برای کانال

پس از راه اندازی کانال آنچه که مخاطب را بیشتر از هرچیزی به خود جذب می کند، محتوای آن است. تیم “مشتری من” با در نظر گرفتن توضیحات کارفرما، بهترین محتوا را تولید می کند. این محتوا بسته به نوع فعالیت و نوع استراتژی، می تواند به صورت متن، تصویر، گیف و یا ویدئو باشد. آنچه که مهم است این است که اگر محتوا به درستی انتخاب شود، تعداد بازدید کننده ها را به سرعت بالا می برد. تیم “مشتری من” پس از تولید محتوا، آن را در زمان مناسبی انتشار می دهد.

توسعه کانال تلگرام

منظور از توسعه افزایش ممبر و بازدید از کانال تلگرام می باشد. تیم مشتری من افزایش بازدید و فالور را به صورت طبیعی و واقعی انجام می دهد. در واقع از اینکه کانالی را به صورت فیک بخواهد بالا ببرد، خودداری می کند. همچنین با تولید محتوای وایرال و با حفظ ارتباط با دیگر کانال ها سبب افزایش رشد کانال در کوتاه مدت می شود.

پاسخ به کاربران کانال تلگرام

در پایان پس از توسعه کانال افراد زیادی از شما سؤال خواهند پرسید و یا نظراتشان را با شما به اشتراک خواهند گذاشت. تیم “مشتری من” با توجه به توضیحات کارفرما و خط و مشی سازمان به کاربران پاسخ خواهد داد.

   
  1. در سال ۲۰۱۸ تلگرام ماهانه ۲۰۰ میلیون کاربر فعال داشت.
  2. روزانه حدود ۱۵ میلیارد پیام در تلگرام رد و بدل می شود.
  3. تنها حدود ۱.۷ میلیون نفر از کشور کره جنوبی عضو تلگرام هستند.
  4. ۸۵% افرادی که گوشی های اندروید دارند، در تلگرام عضو هستند.
  5. تلگرام به ۱۳ زبان ترجمه شده است.
علاوه بر این با یک نگاه ساده به اطرافیان خود متوجه می شوید، که بیشتر افراد در تلگرام عضو هستند. بنابراین با استفاده از “مدیریت تلگرام” در این اپلیکیشن بیشتر از همیشه پیشرفت کنید.

تعرفه مدیریت کانال تلگرام

  • از آنجایی که “مدیریت تلگرام” ابعاد و ویژگی های زیادی دارد، نمی توان تعرفه ثابتی برای آن در نظر گرفت. میزان تعرفه بر اساس نوع محتوا، زمان بندی ارسال پست، بروز رسانی، تولید محتوا و … متفاوت است. کارشناسان و متخصصان حرفه ای “مشتری من” با در نظر گرفتن تمام عوامل مناسب ترین تعرفه را برای شما عزیزان در نظر می گیرند. برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با “مدیریت تلگرام” با واحد دیجیتال مارکتینگ “مشتری من” در ارتباط باشید.
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ