لوگوی سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ

چرا در دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره مدیریت داریم؟

همه اعضای یک تیم معمولاً دارای یک تخصص یا حرفه هستند که در آن بسیار مستعد و خلاق عمل می­کنند. به همین دلیل است که کار تیمی یکی از نیازهای اصلی برای اجرای یک پروژه و جلو بردن آن است.

جالب است بدانید امروزه فرهنگ کار تیمی به یکی از رایج‌ترین روش‌ها برای اجرای پروژه به کار می­رود و تأثیر مهم و مثبتی روی پیشرفت کسب و کار ها و افزایش درآمد آن‌ها داشته است.

تیم مای کاستومر با کادر کامل از متخصصین حوزه دیجیتال مارکتینگ اینجا است تا به کارفرمایان عزیز، بهترین مشاوره را داده و همکاری مثبتی با آن‌ها داشته باشد.

امروزه شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی بیشتر از هر زمان دیگری طرفدار دارند و افراد زیادی روزانه از آنها بازدید می کنند. اگر افراد از این شبکه ها به درستی استفاده کنند، می توانند به سودآوری و فروش بالا برسند. در این راستا تیم “مای کاستومر” برای اینکه بتواند برنامه ای برای پیشرفت شما ترسیم کند، با شما مشاوره می کند. هدف اصلی مشاوره هم ایجاد، رشد و موفقیت کسب و کار شما در دنیای مجازی می باشد.

مای کاستومر در چه زمینه هایی مشاوره می دهد؟
مشاوره سوشال مدیا (شبکه های اجتماعی)

مشاوره سوشال مدیا (شبکه های اجتماعی)

منظور از سوشال مدیا همان شبکه های اجتماعی است. به وسیله سوشال مدیا می توان ترافیک و بازدید را افزایش داد و در زمان کوتاهی به شهرت رسید. سوشال مدیاها روش بسیار مناسبی برای ارتقاء کسب و کار شما هستند؛ اما تمام این شرایط مناسب زمانی اتفاق می افتد که شما بتوانید به بهترین شکل از سوشال مدیا یا شبکه های اجتماعی خود استفاده کنید.

مشاوره مدیریت و سئو سایت

مشاوره مدیریت و سئو سایت

امروزه بهینه سازی سایت یک تبلیغ  هدفمند برای هر نوع کسب و کاری می باشد و مشتریان واقعی و مخاطبان هدف را جذب می نماید بنابراین از بخش های مهم مشاوره مدیریت محسوب می شود.

بهینه سازی سایت، نقش مؤثری در بازاریابی دارد و در این رابطه ۶۱% بازاریابان می گویند که بهینه سازی سایت برای آنها اولویت دارد. این به این معناست که در حال حاضر اگر می خواهید در بین رقبا جایگاه مناسبی داشته باشید، بایستی حتماً از مشاوره بهینه سازی سایت بهره مند شوید و با یک استراتژی مناسب از رقبا پیشی بگیرید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

در دنیای امروز تبلیغات، شکلی متفاوت گرفته اند و بیشتر بر مبنای دیجیتال مارکتینگ می باشند. این نوع شیوه تبلیغات بسیار مقرون به صرفه تر هستند، در زمان کمتری شما را به اهداف کسب و کارتان می رسانند و در نهایت باعث افزایش سودآوری و سهم بازار می شوند.

همچنین بر طبق گزارش Marketing Charts، بودجه سازمآن‌ها برای دیجیتال مارکتینگ نسبت به سال ۲۰۱۶، ۵۰% افزایش یافته است.

مشاوره کسب و کارهای اینترنتی

مشاوره کسب و کارهای اینترنتی

امروزه کسب و کارها از حالت سنتی درآمده و به صورت کسب و کارهای اینترنتی تبدیل شده اند. بیشتر افراد ترجیح می دهند که در خانه و به وسیله گوشی های هوشمند و یا سیستمشان کسب و کارشان را اداره کنند. حال برای اینکه بتوانید کسب و کار خودتان را راه بیاندازید و پیشرفت کنید بایستی از مشاوره های کسب و کار اینترنتی که بخشی از مشاوره مدیریت است، بهره مند شوید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تعرفه مشاوره مدیریت

خدمات مشاوره مدیریت به صورت ماهانه قابل اجرا بوده و به طور معمول در پکیج های 3 ماهه، 6 ماهه و یا بلند مدت تر انجام می گردد. شما میتوانید جهت هماهنگی درباره با خدمات مشاوره مدیریت و بهره مندی از مزایا و خدمات ویژه در این حوزه از طریق شماره های دفتر با ما تماس بگیرید.


مشاهده تعرفه مشاوره مدیریت

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
سایر خدمات

دسترسی سریع

جهت رزرو خدمات مشاوره مدیریت با ما تماس بگیرید

02126408816


02126408817