خدمات بهینه سازی سایت (SEO) و تعرفه سئو

خدمات بهینه سازی سایت، کاهش الکسا، افزایش بازدید کننده و ارتقاع رتبه سایت در گوگل

سئو و بهینه سازی وب سایت (SEO)

بهینه سازی سایت (سئو) یعنی مطالب وب سایت شما آنقدر جذاب و مناسب باشد، که بیشتر توسط موتورهای جستجو یافت شود. به عبارتی موتورهای جستجو امتیاز بیشتری به مطالب سایت شما بدهند. برای اینکه بتوانید مطالب وب سایت خود را بهینه کنید، بایستی روش ها و اصول سئو را در وب سایت خود رعایت کنید. تیم “مشتری من” با بهره مندی از کارشناسان مجرب، می تواند در این زمینه به شما کمک شایانی بکند.

مزایا سئو سایت یا بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو

 • فروش و سودآوری سایت شما را افزایش می دهد
 • هزینه سئو بسیار پایین است
 • شما را به افرادی که به دنبال شما هستند، می رساند
 • باعث افزایش ترافیک سایت شما می شود
 • هزینه ناشی از تبلیغات را کاهش می دهد
 • اعتبار شما را افزایش می دهد
 • یک استراتژی بلند مدت است
 • بر روی تصمیمات خرید کاربران تأثیر می گذارد
 • مشتریانتان بیشتر آگاهی پیدا می کنند
 • برند شما را به شهرت می رساند

سئو فروش و سودآوری سایت شما را افزایش می دهد

اگر شما اصول سئو را رعایت کنید و محصولات و خدمات مناسبی ارائه دهید، می توانید فروش بالایی به دست آورید و از این طریق سودآوری سازمانتان افزایش پیدا می کند.

هزینه سئو بسیار پایین است

   

 سئو شما را به افرادی که به دنبال شما هستند، می رساند

بیش از ۲ میلیارد نفر آنلاین هستند. ۹۳% فعالیت افراد آنلاین، در موتور جستجو آغاز می شود. در هر ثانیه ۴۰ هزار جستجو صورت می گیرد و این عدد در طول روز به ۳.۵ میلیارد جستجو ختم می شود. در صورتی که توسط موتورهای جستجو یافت شوید، میلیون ها فرصت برای کسب و کارتان بدست می آورید. یکی از مهم ترین مزایای سئو، این است که وب سایت شما را به افرادی که به دنبال محصولاتتان هستند، نشان می دهد.

سئو باعث افزایش ترافیک سایت شما می شود

به وسیله سئو شما مجبور نیستید که هزینه ای بابت ت بپردازید، تا افراد تشویق بشوند که از محصولات و خدمات شما دیدن کنند. بلکه شما تنها با رعایت اصول سئو و تولید محتوای مناسب می توانید تعداد بازدید کننده های خود را افزایش دهید. در واقع به وسیله سئو ترافیک سایت شما افزایش پیدا کرده و تعداد بازدیدکننده هایتان بیشتر می شود. به همین دلیل است که صنعت سئو حدود ۶۵ میلیارد دلار می ارزد.

سئو هزینه ناشی از تبلیغات را کاهش می دهد

به وسیله سئو شما مجبور نیستید که هزینه های زیادی بابت تبلیغات بپردازید. در واقع بدون هیچ گونه هزینه ای ترافیک سایت خود را افزایش می دهید. سئو به شما کمک می کند که در جای مناسب تری سرمایه گذاری کنید و سودآوریتان بیشتر شود.

سئو اعتبار شما را افزایش می دهد

مردم به گوگل اعتماد دارند. آنها هر روز از گوگل استفاده می کنند و هر آنچه را که می خواهند به وسیله آن پیدا می کنند. در صورتی که وب سایت شما رتبه بالایی توسط موتورهای جستجو کسب کند، اعتبار خوبی در بین کاربران به دست خواهید آورد. ۳۷% افراد بر اساس این اعتماد، وارد اولین لیست جستجوی گوگل می شوند.

سئو یک استراتژی بلند مدت است

برای اینکه بتوانید به رتبه مناسبی در موتورهای جستجو دست پیدا کنید، ممکن است زمان زیادی (۶ تا ۱۲ ماه) را صرف کنید. وقتی شما بتوانید به رتبه مناسبی برسید، می توانید با رعایت اصول سئو همچنان جایگاه خود را بهبود ببخشید و همواره سود کنید.

 

سئو بر روی تصمیمات خرید کاربران تأثیر می گذارد

سئو تأثیر قابل ملاحظه ای بر تصمیمات مربوط به خرید می گذارد. آن هم به خاطر این است که سئو اعتبار شما را افزایش داده و باعث می شود، مردم بیشتر به شما و کسب و کارتان اعتماد کنند و تمایل به خرید از شما را داشته باشند.

 

سئو سبب می شود که مشتریانتان بیشتر آگاهی پیدا کنند

مشتریان شما از طریق موتورهای جستجو، به جستجو می پردازند. آنها اطلاعاتی را به دست می آورند، سپس با به دست آوردن اطلاعات تصمیم به خرید می گیرند. در صورتی که در موتورهای جستجو رتبه مناسبی داشته باشید، می توانید مشتریان بالقوه خود را بهتر آموزش دهید تا بهتر بتوانند تصمیم برای خرید بگیرند.

 

سئو برند شما را به شهرت می رساند

سئو به مردم کمک می کند که از برند و کسب و کار شما مطلع شوند. آگاهی از برند بسیار اهمیت دارد چرا که در صورتی که برند شما شناخته شود، افراد زیادی تمایل به خرید از شما را پیدا خواهند کرد.

با توجه به آمارهای بالا متوجه می شویم که تبلیغات همسان نقش مؤثری در ارائه محصولات و خدمات دارد. در این راستا تیم “مشتری من” با داشتن سابقه در زمینه تبلیغات و استراتژی های بازاریابی، به بهترین شکل تبلیغات همسان شما را انجام می دهد.

قیمت سئو: تعرفه و هزینه سئو سایت

 • برای اینکه بتوانید سایت خود را بهینه کنید، بایستی از کارشناسان و سئوکاران حرفه ای در این زمینه بهره بگیرید. تیم “مشتری من” با توجه به سابقه در زمینه “بهینه سازی سایت” می تواند شرایط ایده آلی را برای شما فراهم کند. در رابطه با تعرفه از آنجایی که عوامل زیادی(نوع کسب و کارتان، نوع محتوا، نوع مخاطب و …) در رابطه با سئو تأثیرگذار هستند، نمی توان تعرفه ثابتی برای سئو در نظر گرفت. کارشناسان “مشتری من” با در نظر گرفتن تمام عوامل، بهترین تعرفه را برای شما در نظر می گیرند. برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با بهینه سازی سایت و تعرفه ها می توانید با واحد دیجیتال مارکتینگ تیم “مشتری من” در ارتباط باشید.
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ