چرا سئو برای کسب درآمد آنلاین ضروری است؟

/
/
چرا سئو برای کسب درآمد آنلاین ضروری است؟
کسب درآمد آنلاین

خیابانی یک طرفه را تصور کنید که 10 پیتزا فروشی دارد. پیتزافروشی شما اولین چیزی است که مشتریان هنگام شروع به قدم زدن در این خیابان می بینند. پیتزا فروشی های دیگر بسیار پایین تر هستند و به همین دلیل بیشترین مشتری را جذب می کنید. این یک راه برای فکر کردن به رابطه بین موتورهای جستجو و کسب و کار شما است. یکی از اهداف اولیه سئو این است که وقتی مردم محصولات و یا خدماتی را که ارائه می‌دهید جستجو می‌کنند، کسب‌وکار شما را در صفحه‌های نتایج موتور جست‌وجو در ابتدا و یا تا حد امکان نزدیک به اول قرار دهید. این نوع ترافیک به عنوان ترافیک ارگانیک شناخته می شود، جایی که بازدیدکنندگان یک جستجوی طبیعی انجام می دهند و به وب سایت شما مراجعه می کنند. اکثر کسب و کارها برای کسب درآمد آنلاین Earn money online به ترافیک ارگانیک نیاز دارند و این باعث ایجاد رقابت برای رتبه بندی در موتورهای جستجو می شود.

تنها راه برای قرار گرفتن در بالای رتبه بندی (مانند اولین پیتزا فروشی در خیابان) ایجاد و اجرای یک استراتژی سئو قوی است.

با این حال، گفتن آن آسان تر از انجام دادن است. کسب درآمد آنلاین مستلزم تحقیق مداوم در مورد کلمات کلیدی و آنالیز رقبا است. همچنین مستلزم این پرسش دائمی است که «دیگر چه می توان کرد؟»

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تقریباً برای هر چیزی می توانید رتبه بندی کنید

چه در حال راه‌اندازی یک سایت کاملاً جدید هستید یا یک حضور ثابت در وب دارید، به یاد داشته باشید که تقریباً برای هر چیزی می‌توانید رتبه بندی کنید. مسلماً، برخی از کلمات کلیدی بسیار رقابتی و همچنین نام‌های تجاری و دسته‌بندی‌ها وجود دارند که به سادگی دارای بازیکنان بسیار زیادی هستند.

رتبه بندی برای کلمات کلیدی و همچنین مکان(ها)ی که کسب و کار شما در آن فعالیت می کند، تاثیری حیاتی بر کسب درآمد آنلاین شما دارد. مشتریانی که در زمینه های مختلف کسب و کار شما خرید می کنند، زمان آسان تری برای یافتن وب سایت شما و خدمات خاص مورد نیاز خود دارند.

علاوه بر این، سئو به کسب و کار شما اجازه می دهد تا هر محصول و خدماتی که ارائه می دهید را هدف قرار دهد. به عنوان مثال، به جای اینکه فقط سعی کنید برای “بهترین پیتزا در تهران” سئو کنید، می توانید هر سبکی مانند “بهترین پیتزای پپرونی در تهران” و حتی “بهترین ساندویچ در تهران” را نیز انجام دهید. هر بار که برای مجموعه ای از کلمات کلیدی رتبه بالایی کسب می کنید، شبیه به چرخیدن در گروه جدیدی از مشتریان است. افرادی که از قبل به دنبال چیزهایی هستند که شما می فروشید.

سئو می تواند بخشی جدایی ناپذیر از طرح کسب و کار شما باشد

کسب درآمد آنلاین کار آسانی نیست و مطمئناً بدون یک طرح تجاری سازمان یافته به دست نمی آید. سئو اتفاقاً به برنامه‌ریزی زیادی نیز نیاز دارد و تحقیق و بودجه‌بندی برای تاکتیک‌های مختلف سئو مانند بهینه‌سازی در سایت، بازاریابی محتوا و ساخت لینک می‌تواند به شما کمک کند تا درک بهتری از موفقیت کسب‌وکارتان داشته باشید. متأسفانه، برای کسب‌وکارها غیرمعمول نیست که کمپین‌های سئو را دست‌کم گرفته یا بودجه‌شان را کم می‌کنند.

همانطور که در مورد کلمات کلیدی و رقبا تحقیق می کنید، احتمالاً متوجه روندها و اطلاعات جدیدی در مورد مخاطبان هدف خود خواهید شد. این می تواند به شما کمک کند نه تنها تلاش های سئوی خود را بهبود ببخشید، بلکه اطلاعات جمعیتی خود را بهتر بشناسید و برنامه بازاریابی کلی خود را مطابق با آن اصلاح کنید.

برای حفظ یک درک ثابت از جریان مشتریان و درآمد خود، همیشه باید برای ترکیبی از استراتژی های بازاریابی تلاش کنید. چه در حال افزودن ده ها یا صدها صفحه جدید به وب سایت خود باشید یا صرفاً تبلیغات جدید در فروشگاه ایجاد کنید، دانشی که از طریق برنامه ریزی سئو به دست می آورید می تواند به شما در دستیابی به نتایج قوی کمک کند.

غرایز رقابتی قوی تری به دست می آورید

صفحات نتایج موتورهای جستجو گاهی اوقات می توانند مانند یک میدان جنگ در بین مشاغل مشابه احساس شوند. هرچه تعداد کلمات کلیدی بیشتر و ارزش آنها بیشتر باشد، رقابت سخت‌تر است. این شما را مجبور می کند تا دنیای سئو را جذب کرده و مراقب رقبای خود باشید.

قبل از یادگیری در مورد SEO، ممکن است انگیزه های پشت استراتژی های دیجیتال رقبای خود را نادیده گرفته باشید. اما پس از یادگیری SEO و رقابت در SERP ها، ایده بسیار خوبی از آنچه رقابت در پیش است خواهید داشت.

شما همچنین ایده خوبی خواهید داشت که رقابت به کجا می رود. کسب‌وکارهایی که در صنعت پیشرفته خود باقی می‌مانند، می‌توانند از قبل برنامه‌ریزی برای سئوی خود را آغاز کنند.

نسخه یا مدل جدیدی در راه است؟ شما می‌توانید محتوایی آماده داشته باشید تا پیش‌بینی کنید و قبل از اینکه رقبایتان به آن توجه کنند شروع به رتبه‌بندی کنید. آیا قانونی تصویب می شود که محدودیت ها را در صنعت شما کاهش می دهد؟

عالی است، اگر اولین کسی هستید که یک محصول کاملاً جدید را ایجاد می کنید، می توانید رتبه بندی را برای یک محصول کاملاً جدید شروع کنید.

شهودی که از کار در سئو به دست می‌آید، استراتژی‌های کسب‌وکار شما را برای افزایش درآمد منتقل می‌کند.

محتوای مفید می تواند به مشتریان کمک کند تا تبدیل شوند

سایت هایی که به طور منظم محتوا منتشر می کنند، محتوای تازه، شانس خود را برای به دست آوردن لینک ها و رتبه های جدید و کسب درآمد آنلاین افزایش می دهند. به همین دلیل است که تولید محتوا در چند سال گذشته به یک عنصر حیاتی در هر استراتژی سئو تبدیل شده است.

انتشار پست های جدید وبلاگ، مقالات، تصاویر و سایر مطالب به سایت شما شانس بیشتری برای افزایش ترافیک و درآمد می دهد. حتی ممکن است یک بخش آموزشی در وب سایت خود ایجاد کنید، مملو از راهنماهای متخصص، نکات، ویدیوها، و روش هایی که به چراغ راهنمایی برای بازدیدکنندگان تبدیل می شود.

اگر محتوای شما به اندازه کافی مفید باشد، مزایای آن به سئو محدود نمی شود. در واقع، اگر محتوای شما به اندازه کافی برای بازدیدکنندگان جذاب باشد، می تواند نیروی محرکه ای برای تبدیل ها باشد. با تعیین اهداف برای وبلاگ خود، مانند افزایش کلیک روی صفحه محصول یا گرفتن ایمیل در فرم های اشتراک، در واقع برنامه ریزی از قبل را آسان تر می کنید – هدفی برای پایه گذاری محتوای خود دارید. اگر به یاد داشته باشید که همیشه مشتریان خود را در حین نوشتن در ذهن داشته باشید، در راه استفاده از محتوای سایت برای افزایش سئو و کسب درآمد خواهید بود.

برای انتشار مداوم محتوا، توصیه می کنم از تقویم سرمقاله استفاده کنید.

ما یک الگوی رایگان ایجاد کردیم که می توانید از آن برای کمک به سازماندهی خود استفاده کنید.

t به شما می آموزد که خلاق باشید.
سئو می تواند به دلیل پیش پا افتاده بودن در برخی جنبه ها مورد توجه قرار گیرد. تعداد زیادی تحقیقات کلیدواژه، دستورالعمل‌های سختگیرانه و تاکتیک‌های تکراری وجود دارد. با این حال، طرف دیگر سئو در واقع به نفع افرادی است که دارای ذهن خلاق و دارای مهارت های تفکر انتقادی هستند.

بهینه سازی صفحات برای کلمات کلیدی و رتبه بندی آنها یکی از بزرگترین چالش های سئو است. رتبه بندی صفحات به ترکیبی از لینک سازی، تبلیغات PPC و بازاریابی رسانه های اجتماعی نیاز دارد. موفقیت این ابتکارات تا حد زیادی به میزان خلاقیت و بینش شما بستگی دارد.

برای مثال، ممکن است سعی کنید مطالعه ای را در صنعت خود انجام دهید تا داده های جالبی برای انتشارات مربوطه ارائه دهید. شما فکر می کنید که بسیار قانع کننده است، اما از بین می رود. با این حال، به جای اینکه ساعت ها تحقیق خود را کنار بگذارید، تصمیم می گیرید روایت را دوباره کار کنید یا آن را به گونه ای ارائه کنید که برای خوانندگان خود جالب تر باشد. شاید آماری را ارائه کنید که ارتباط قوی با یک موضوع داغ در رسانه ها دارد و این تنها چیزی است که برای راه اندازی محتوای (و تجارت) شما به صورت آنلاین لازم است.

اگرچه این ممکن است مستقیماً با درآمد مرتبط به نظر نرسد، خلاقیتی که از طریق تلاش‌های سئوی خود یاد می‌گیرید می‌تواند به شما در همه زمینه‌های اداره کسب و کارتان کمک کند. شما مهارت‌های قوی حل مسئله و روش‌های جدید نگاه کردن به محصولات خود را یاد خواهید گرفت، که می‌تواند به شما در مدیریت بهتر حجم کاری شما کمک کند.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم راجع به کسب درآمد آنلاین سخنانی با شما بگوییم.  سئو مزایای مستقیم افزایش درآمد را از طریق رتبه بندی بالاتر و افزایش ترافیک ارائه می دهد، اما مجموعه ای جدید و ظریف از توانایی ها را برای افزایش درآمد نیز ارائه می دهد.

شما میتوانید برای طراحی فروشگاه اینترنتی و یا انواع دیگر طراحی سایت به آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر اعتماد کنید

اشتراک گذاری

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

مقالات مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ما

پخش ویدئو

نوشته های اخیر

برچسب ها