تبلیغات همسان

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات همسان چیست؟

حتماً واژه استتار شدن را شنیده اید. این واژه به معنای این است که به شکل محیط پیرامونی در بیایید. تبلیغات همسان نیز به معنای این است که تبلیغات با محیط پیرامون خود هماهنگ شوند. این نوع تبلیغات یک روش هوشمندانه برای نادیده نگرفته شدن توسط کاربران می باشند. این سبک  تبلیغات به محتوای سایت بسیار نزدیک هستند و کمتر به شکل تبلیغ می باشند، به همین سبب تأثیر بیشتری بر روی مخاطب می گذارند.

مزایای تبلیغات کلیکی همسان

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

اطلاعات را به خوبی به مخاطب منتقل می کند

تبلیغات همسان به شکل ظریف و مناسبی اطلاعات را به مخاطب منتقل می کند. محتوا بایستی حاوی اطلاعات و نکات مناسبی باشد و نباید تنها پیام را انتقال دهد. تبلیغات همسان اطلاعات مورد نیاز مخاطب را به وی منتقل می کنند و سپس در خلال آن پیام های تبلیغات خود را نیز ارائه می دهند.

 
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

به مخاطب قدرت انتخاب می دهد

مخاطب بیشتر از آنکه در خرید آنلاین به دنبال محصولات و خدمات جدید باشد، به دنبال یک راه حل برای رفع مشکلات و نیازهای خود است. این تبلیغات اینترنتی به شکلی با مخاطب ارتباط برقرار می کنند که هم نیازش رفع شود، هم بتواند محصول مورد نظرش را انتخاب کند. همچنین مخاطب به چنین تبلیغاتی بیشتر اعتماد می کند. چرا که متوجه می شود این نوع تبلیغات او را مجبور به خرید نمی کند، بلکه به او قدرت انتخاب می دهد.

با مخاطب ارتباط برقرار می کند

تبلیغات اینترنتی به صورت همسان یک فرصت عالی است، برای تعامل با مخاطبان و کاربران. این تعامل سبب می شود که مخاطب با برند و کسب و کار شما بیشتر آشنا گردد و بتواند اطلاعات سودمندی در رابطه با آن بدست بیاورد.

توجه دیگران را جلب می کند

تبلیغ کنندگان معمولاً اثرات مثبت بیشتری از این تبلیغات دیده اند. اگر از تبلیغات همسان استفاده کنید، بهتر می توانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و اعتماد آنها را به دست آورید.

چرا تبلیغات همسان اهمیت دارد؟

هدف اصلی و مهم این سبک تبلیغات ، برآورده کردن انتظارات مخاطب و برقراری رابطه با اوست. همچنین می خواهد که بر اساس سلیقه و علاقه افراد، تبلیغات را ارائه دهد. به همین سبب طرفداران بسیاری به دست آورده است. برای اینکه بیشتر با اهمیت این نوع تبلیغات آشنا بشوید، مطالب و آمارهای زیر را بخوانید؛

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

با توجه به آمارهای بالا متوجه می شویم که تبلیغات اینترنتی همسان نقش مؤثری در ارائه محصولات و خدمات دارد. در این راستا تیم “مشتری من” با داشتن سابقه در زمینه تبلیغات و استراتژی های بازاریابی، به بهترین شکل تبلیغات  شما را انجام می دهد

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات تبلیغات اینترنتی همسان با شماره همراه 09124777487 و شماره های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید
پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سایر خدمات

تعرفه تبلیغات همسان

تیم “مشتری من” با بهره مند از کادری مجرب، تبلیغات شما را به شیوه ای استاندارد، در شبکه های اجتماعی به نمایش می گذارد و برای اینکه تبلیغات شما با کیفیت بیشتری باشد در ابتدا با شما مشاوره کرده و سایر اطلاعات در زمینه کسب و کار، نوع خدمات و محصولات را به دست می آورد. سپس با در نظر گرفتن تمام عوامل بهترین تعرفه را برای شما عزیزان در نظر می گیرد. برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با تبلیغات همسان و تعرفه های مربوط به آن با واحد دیجیتال مارکتینگ “مشتری من” در ارتباط باشید.

همین حالا شروع کنید و با ما تماس بگیرید

نمونه کارهای مای کاستومر را مشاهده کنید