انیمیشن مارکتینگ

/
/
انیمیشن مارکتینگ

انیمیشن مارکتینگ

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

انیمیشن مارکتینگ

هنگامی که تصاویر به صورت سلسله وار پشت سر هم قرار می گیرند، به نوعی متحرک به نظر می رسند و می توانند موضوعی را در قالب یک داستان به نمایش بگذارند. به این نوع شیوه فیلمبرداری که به اصطلاح به اجسام بی جان، روح می بخشد و آنها را به تحرک وا می دارد، انیمیشن گفته می شود. امروزه انیمیشن مارکتینگ کاربردهای زیادی دارد و می توان از آن در همه صنایع به نوعی استفاده کرد. برای مثال بسیاری از صاحبان کسب و کار در قالب یک انیمیشن محصولات یا خدمات خود را تبلیغ می کنند. از آنجایی که انیمیشن بسیار پرطرفدار می باشد، استفاده از آن در قالب فیلم های تبلیغاتی رواج پیدا کرده است. در ادامه برخی از مزایای انیمیشن های تبلیغاتی را برای شما آورده ایم

مزایای انیمیشن مارکتینگ در تبلیغات

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

انیمیشن یک ابزار عالی برای بازاریابی است

انیمیشن ها یک ابزار عالی و قدرتمند برای بازاریابی به حساب می آیند. هنگامی که یک انیمیشن منتشر می شود، افراد زیادی به سرعت آن را به اشتراک می گذارند و قابلیت وایرال شدن دارند. در واقع شما می توانید با یک بار هزینه برای ساخت انیمیشن، بارها و بارها سود کنید.

انیمیشن ها ارزان قیمت هستند

برخلاف آن چیزی که تصور می کنید، انیمیشن ها از بسیاری از ابزارهای بازاریابی ارزانتر هستند. برای مثال شما برای ساختن یک فیلم رئال تبلیغاتی، بایستی هزینه های زیادی برای بازیگران بدهید. اما در انیمیشن بسیاری از این هزینه ها حذف شده و بسیار مقرون به صرفه می باشد. همچنین علاوه بر اینکه هزینه کمی دارد، تأثیر زیادی بر روی بیننده می گذارد و آمار بازدید کننده ها را افزایش دهد.

مردم علاقه به تماشای فیلم دارند

تماشای فیلم یکی از شایع ترین فعالیت هایی است که مردم زمانی که آنلاین هستند، انجام می دهند. با ارائه یک انیمیشن مناسب، می توانید مخاطبان زیادی به دست آورید. همچنین می توانید کسب و کار خود را به صورت یک انیمیشن زیبا به مخاطب نشان دهید. در واقع شما به وسیله انیمیشن می توانید روی مشتریان بالقوه خود اثر مثبت بگذارید و آنها را تبدیل به مشتری های واقعی بکنید.

از طریق انیمیشن مارکتینگ می توانید اطلاعات زیادی را به مخاطب منتقل کنید

از آنجایی که افراد وقت زیادی برای خواندن مطالب ندارند، ترجیح می دهند که اطلاعات را در قالب یک فیلم به دست آورند. به همین سبب شما می توانید به صورت انیمیشن تمام آنچه را که می خواهید به مخاطب نشان دهید. انیمیشن ها، ویژگی های مثبت محصولات شما را به صورت برجسته نشان می دهند و مشتری ها را تشویق به خرید می نمایند.

انیمیشن ها محدودیتی ندارند

با انیمیشن مارکتینگ می توانید جلوه های عجیب غریب بسازید. شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی در رابطه با امکانات و تداراکات تصاویر زیبایی خلق کنید. برای مثال می توانید انیمیشنی در رابطه با کهکشان ها بسازید یا در رابطه با هسته زمین و بدون هیچ نگرانی بابت عدم دسترسی به آنها و امکانات، تصاویر زیبایی ایجاد کنید و افکار خود را در قالب انیمیشن به تصویر بکشید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

اهمیت انیمیشن ها در دنیای امروز و تبلیغات

طبق آماری که از Hubspot منتشر شد، حدود ۴۵% افرادی که در نظر سنجی شرکت کرده اند، عنوان کرده اند که در هفته حدود یک ساعت و نیم ویدئو در شبکه های اجتماعی تماشا می کنند. بنابراین ویدئوها جذابیت زیادی برای بیننده ها دارد. همچنین آمار نشان می دهد که در طول روز حدود ۸ میلیارد ویدئو در فیسبوک توسط کاربران دیده می شود و معمولاً ۵۹% کاربران ویدئوهای کمتر از ۶۰ ثانیه را نگاه می کنند. این آمار نشان دهنده ی میزان علاقه افراد به تماشای ویدئوها می باشد.

با توجه به جایگاه انیمیشن ها و ویدئوها در دنیای امروز بایستی بیشتر از هر زمان دیگری به آن توجه کرد و از طریق آن کسب و کار خود را ارتقاء داد. کارشناسان “مشتری من” با توجه به کسب و کار شما و اهداف تان، انیمیشنی می سازند و در شبکه های اجتماعی قرار می دهند.

پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سایر خدمات

تعرفه ساخت انیمیشن

برای ساخت و ایجاد انیمیشن نمی توان هزینه ثابتی را در نظرگرفت. عوامل بسیاری در ساخت انیمیشن دخیل هستند، از جمله این عوامل عبارتند از: زمان انیمیشن، صداگذاری، ایده پردازی، نوع تکنیک به کار رفته و …). تیم “مشتری من” با در نظر گرفتن سایر عوامل بهترین و با کیفیت ترین انیمیشن را متناسب با نوع سلیقه شما عزیزان می سازد و مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد. برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با انیمیشن ها و تعرفه مربوط به آنها می توانید با واحد دیجیتال مارکتینگ “مشتری من” در ارتباط باشید.

همین حالا شروع کنید و با ما تماس بگیرید

نمونه کارهای مای کاستومر را مشاهده کنید

اشتراک گذاری

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

مقالات مرتبط

نظرات

خدمات ما

پخش ویدئو
banner-blog-1

نوشته های اخیر

برچسب ها