مشاوره شبکه های اجتماعی

مشاوره شبکه های اجتماعی

مشاوره سوشال مدیا

منظور از سوشال مدیا همان شبکه های اجتماعی است. به وسیله سوشال مدیا می‌توان ترافیک و بازدید را افزایش داد و در زمان کوتاهی به شهرت رسید. ارائه خدمات در شبکه های اجتماعی روش بسیار مناسبی برای ارتقاء کسب و کار شما است. اما تمام این شرایط مناسب زمانی اتفاق می‌افتد که شما بتوانید به بهترین شکل از شبکه های اجتماعی خود استفاده کنید. در این راستا تیم مای کاستومر به صورت تخصصی مشاوره شبکه های اجتماعی را به شما عزیزان ارائه می‌دهد و راه و روش ارتقاء در این شبکه ها را به شما می‌آموزد.

ضرورت بهره‌مندی از مشاوره شبکه های اجتماعی

شاید برای شما این سؤال پیش بیاید که به چه دلیل کسب و کارها باید از مسیر سنتی خود تغییر شکل داده و وارد دنیای آنلاین شوند؟ در این بخش با معرفی مزایای استفاده از سوشال مدیا به شما نشان می‌دهیم که حضور در دنیای مجازی نه‌تنها ضروری بلکه امری کاملاً حیاتی است.

مهم‌ترین مزایای حضور در شبکه های اجتماعی

  • مقرون به صرفه
  • افزایش دسترسی
  • ارتباطات سریع و آسان
  • افزایش وفاداری به برند
  • افزایش ترافیک وب سایت
  • آگاهی از برند و برند سازی
  • مشاوره دیجیتال مارکتینگ
  • دسترسی به مخاطبان هدف
  • تحت تأثیر قرار گرفتن مشتریان بالقوه
  • و …
مشاهده سایر موارد بستن
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
ارتباطات سریع و آسان

کاربران و مشتریان به آسانی می‌توانند با کسب و کار شما ارتباط برقرار کنند. همچنین می‌توانند به راحتی سفارشات خود را ثبت نمایند. از طرف دیگر کسب و کارها می‌توانند در دنیای آنلاین با سرعت بیشتری به شکایات کاربران رسیدگی کنند.

افزایش دسترسی به مشتریان

به وسیله سوشال مدیا شما می‌توانید با افراد زیادی آشنا شوید و دامنه ارتباطات شما به یک ناحیه منتهی نمی‌شود. حتی ممکن است از دورترین کشورها هم به شما پیام بدهند و محصولات و خدمات شما را سفارش دهند. برای مثال سایت آمازون یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه های اینترنتی دنیاست. این سایت روزانه هزاران سفارش را از سراسر جهان ثبت می‌کند و طرفداران بسیاری دارد.

تحت تأثیر قرار گرفتن مشتریان بالقوه

با افزایش شهرت و برند سازی افراد زیادی با برند شما آشنا می‌شوند. در این میان مشتریان بالقوه تحت تأثیر قرارگرفته و به مشتریان بالفعل  تبدیل می‌شوند. سوشال مدیا به‌عنوان یک ابزار کمکی برای خرید کاربران است و به وسیله آن بهتر می‌توانند تصمیم بگیرند. امروزه بیشتر افراد هم بر اساس سوشال مدیا محصولات خود را انتخاب می‌کنند.

 

افزایش ترافیک وب سایت با شبکه های اجتماعی

روزانه میلیون ها نفر در شبکه های اجتماعی در حال جستجوی مطلب مورد نظر خود هستند. این افراد هم می‌توانند از طریق گوگل وارد وب سایت شما شوند و یا از طریق دیگر سوشال مدیاها به سمت وب سایت شما هدایت شوند. با افزایش ترافیک وب سایت، افراد زیادی با کسب و کار شما آشنا شده و این مسئله باعث سودآوری شما می‌شود.

آمارهای مهم در رابطه با شبکه های اجتماعی

برای درک بهتر حضور در سوشال مدیا و بهره‌مندی از خدمات مشاوره شبکه های اجتماعی به آمارهای زیر توجه بفرمایید:

اینترنت ۴.۴ میلیارد کاربر دارد.

۴۹۹ میلیارد اکانت در شبکه های اجتماعی وجود دارد.

۹۱% برندها، در ۲ (یا بیشتر) شبکه های اجتماعی عضو هستند.

به‌طور متوسط هر فرد ۱۴۲ دقیقه در روز را در اینترنت می‌گذراند.

۸۱% شرکت‌ها و کسب و کارهای کوچک در نوع خاصی پلتفورم عضو هستند.

به‌طور متوسط شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۱۵، حدود ۸.۳ میلیارد دلار درآمد از طریق تبلیغات به دست می‌آورند.

با توجه به این آمارها به اهمیت سوشال مدیا پی می‌بریم. شبکه های اجتماعی امروزه در تمام زندگی ما نقش دارند و می‌توانند باعث ارتقاء و پیشرفت ما در کسب و کار شوند. تیم مای کاستومر با در نظر گرفتن نوع کسب و کار شما در رابطه با سوشال مدیا به شما مشاوره می‌دهد تا بتوانید با استفاده از دنیای مجازی پیشرفت کنید.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات مشاوره شبکه های اجتماعی با شماره همراه 09124777487 و شماره‌های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید.

خدمات مشاوره شبکه های اجتماعی مای کاستومر

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید حضور در شبکه های اجتماعی امری کاملاً ضروری برای کسب و کارها می‌باشد.  تیم مشاوره شبکه های اجتماعی مای کاستومر در طول جلسه تمامی ابعاد خدمات شما عزیزان را بررسی کرده و خدمات بی نظیری را در این حوزه ارائه می‌دهد. از جمله خدمات این مجموعه در راستای ارتقاء کسب و کار شما عبارت است از:

کمک به استراتژی برندسازی

تجزیه و تحلیل رسانه‌های رقیب

بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای بازار

استراتژی برای اهداف کوتاه و بلندمدت

برندسازی سازمان در شبکه های اجتماعی

بهبود ارتباط با مشتری و سرعت در پاسخگویی

استراتژی برای افزایش تعداد مشتری‌های سازمان

ارائه راهکارهای کارآمد برای بهبود با مشتری‌ها از طریق شبکه های اجتماعی

انتخاب بهترین شبکه های اجتماعی برای بازاریابی خدمات و محصولات مشاغل

تعرفه مشاوره شبکه های اجتماعی

برای مشاوره با هر نوع کسب و کاری تعرفه خاصی در نظر گرفته می‌شود. تیم مای کاستومر با در نظر گرفتن شرایط شما و کسب‌وکارتان بهترین و به‌صرفه‌ترین تعرفه را در نظر می‌گیرد، تا رضایت شما عزیزان را به دست بیاورد. برای کسب اطلاع از مشاوره شبکه های اجتماعی و تعرفه های آن با واحد دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر در ارتباط باشید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
سایر خدمات
جهت مشاوره در امور مشاوره شبکه های اجتماعی با ما تماس بگیرید