آژانس دیجیتال مارکتینگ

مشاوره سوشال مدیا

منظور از سوشال مدیا همان شبکه های اجتماعی است. به وسیله سوشال مدیا می‌توان ترافیک و بازدید را افزایش داد و در زمان کوتاهی به شهرت رسید. ارائه خدمات در شبکه های اجتماعی روش بسیار مناسبی برای ارتقاء کسب و کار شما است. اما تمام این شرایط مناسب زمانی اتفاق می‌افتد که شما بتوانید به بهترین شکل از شبکه های اجتماعی خود استفاده کنید. در این راستا تیم مای کاستومر به صورت تخصصی مشاوره شبکه های اجتماعی را به شما عزیزان ارائه می‌دهد و راه و روش ارتقاء در این شبکه ها را به شما می‌آموزد.

ضرورت بهره‌مندی از مشاوره شبکه های اجتماعی

شاید برای شما این سؤال پیش بیاید که به چه دلیل کسب و کارها باید از مسیر سنتی خود تغییر شکل داده و وارد دنیای آنلاین شوند؟ در این بخش با معرفی مزایای استفاده از سوشال مدیا به شما نشان می‌دهیم که حضور در دنیای مجازی نه‌تنها ضروری بلکه امری کاملاً حیاتی است.

مهم‌ترین مزایای حضور در شبکه های اجتماعی
مشاهده سایر موارد
بستن

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

ارتباطات سریع و آسان

کاربران و مشتریان به آسانی می‌توانند با کسب و کار شما ارتباط برقرار کنند. همچنین می‌توانند به راحتی سفارشات خود را ثبت نمایند. از طرف دیگر کسب و کارها می‌توانند در دنیای آنلاین با سرعت بیشتری به شکایات کاربران رسیدگی کنند.

افزایش دسترسی به مشتریان

به وسیله سوشال مدیا شما می‌توانید با افراد زیادی آشنا شوید و دامنه ارتباطات شما به یک ناحیه منتهی نمی‌شود. حتی ممکن است از دورترین کشورها هم به شما پیام بدهند و محصولات و خدمات شما را سفارش دهند. برای مثال سایت آمازون یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه های اینترنتی دنیاست. این سایت روزانه هزاران سفارش را از سراسر جهان ثبت می‌کند و طرفداران بسیاری دارد.

تحت تأثیر قرار گرفتن مشتریان بالقوه

با افزایش شهرت و برند سازی افراد زیادی با برند شما آشنا می‌شوند. در این میان مشتریان بالقوه تحت تأثیر قرارگرفته و به مشتریان بالفعل  تبدیل می‌شوند. سوشال مدیا به‌عنوان یک ابزار کمکی برای خرید کاربران است و به وسیله آن بهتر می‌توانند تصمیم بگیرند. امروزه بیشتر افراد هم بر اساس سوشال مدیا محصولات خود را انتخاب می‌کنند.

افزایش ترافیک وب سایت با شبکه های اجتماعی

روزانه میلیون ها نفر در شبکه های اجتماعی در حال جستجوی مطلب مورد نظر خود هستند. این افراد هم می‌توانند از طریق گوگل وارد وب سایت شما شوند و یا از طریق دیگر سوشال مدیاها به سمت وب سایت شما هدایت شوند. با افزایش ترافیک وب سایت، افراد زیادی با کسب و کار شما آشنا شده و این مسئله باعث سودآوری شما می‌شود.

آمارهای مهم در رابطه با شبکه های اجتماعی

برای درک بهتر حضور در سوشال مدیا و بهره‌مندی از خدمات مشاوره شبکه های اجتماعی به آمارهای زیر توجه بفرمایید:

 

با توجه به این آمارها به اهمیت سوشال مدیا پی می‌بریم. شبکه های اجتماعی امروزه در تمام زندگی ما نقش دارند و می‌توانند باعث ارتقاء و پیشرفت ما در کسب و کار شوند. تیم مای کاستومر با در نظر گرفتن نوع کسب و کار شما در رابطه با سوشال مدیا به شما مشاوره می‌دهد تا بتوانید با استفاده از دنیای مجازی پیشرفت کنید.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات مشاوره شبکه های اجتماعی با شماره همراه 09124777487 و شماره‌های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید.

خدمات مشاوره شبکه های اجتماعی مای کاستومر

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید حضور در شبکه های اجتماعی امری کاملاً ضروری برای کسب و کارها می‌باشد.  تیم مشاوره شبکه های اجتماعی مای کاستومر در طول جلسه تمامی ابعاد خدمات شما عزیزان را بررسی کرده و خدمات بی نظیری را در این حوزه ارائه می‌دهد. از جمله خدمات این مجموعه در راستای ارتقاء کسب و کار شما عبارت است از:

 

تعرفه مشاوره شبکه های اجتماعی

برای مشاوره با هر نوع کسب و کاری تعرفه خاصی در نظر گرفته می‌شود. تیم مای کاستومر با در نظر گرفتن شرایط شما و کسب‌وکارتان بهترین و به‌صرفه‌ترین تعرفه را در نظر می‌گیرد، تا رضایت شما عزیزان را به دست بیاورد. برای کسب اطلاع از مشاوره شبکه های اجتماعی و تعرفه های آن با واحد دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر در ارتباط باشید.


مشاهده تعرفه مشاوره شبکه های اجتماعی

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

دسترسی سریع

جهت مشاوره در امور مشاوره شبکه های اجتماعی با ما تماس بگیرید

02126408816


02126408817