مشاوره شبکه های اجتماعی

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره شبکه اجتماعی ( مشاوره سوشال مدیا )

منظور از سوشال مدیا همان شبکه های اجتماعی است. به وسیله سوشال مدیا می توان ترافیک و بازدید را افزایش داد و در زمان کوتاهی به شهرت رسید. شبکه های اجتماعی روش بسیار مناسبی برای ارتقاء کسب و کار شما هستند. اما تمام این شرایط مناسب زمانی اتفاق می افتد که شما بتوانید به بهترین شکل از شبکه های اجتماعی خود استفاده کنید. در این راستا “تیم مشتری من” در رابطه با سوشال مدیا مشاوره می دهد و راه و روش ارتقاء در این شبکه ها را به شما می آموزد.

مزایای استفاده از سوشال مدیا

پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

ارتباطات سریع و آسان

کاربران و مشتریان به آسانی می توانند با کسب و کار شما ارتباط برقرار کنند و همچنین می توانند به راحتی سفارشات خود را ثبت نمایند. از طرف دیگر کسب و کارها می توانند با سرعت بیشتری به شکایات کاربران رسیدگی کنند.

افزایش دسترسی

به وسیله سوشال مدیا شما می توانید با افراد زیادی در ارتباط شوید و دامنه ارتباطات شما به یک ناحیه منتهی نمی شود. حتی ممکن است از دورترین کشورها هم به شما پیام بدهند و محصولات و خدمات شما را سفارش دهند. برای مثال سایت آمازون یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی دنیاست. این سایت روزانه هزاران کالا را به سراسر جهان ارسال می کند و طرفداران بسیاری دارد.

مشتریان بالقوه تحت تاثیر قرار میگیرند

با افزایش شهرت و برند سازی افراد زیادی با برند شما آشنا می شوند. در این میان مشتریان بالقوه تحت تأثیر قرار گرفته و به مشتریان بالفعل  تبدیل می شوند. سوشال مدیا به عنوان یک ابزار کمکی برای خرید کاربران است و به وسیله آن بهتر می توانند تصمیم بگیرند. امروزه بیشتر افراد هم بر اساس سوشال مدیا محصولات خود را انتخاب می کنند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تیم مشتری من برای کسب رضایت شما عزیزان بهترین و به صرفه ترین هزینه را در نظر گرفته و کلیه خدمات بهینه سازی سایت را به بهترین شکل انجام می دهد.

افزایش ترافیک وب سایت با شبکه های اجتماعی

روزانه میلیون ها نفر در شبکه های اجتماعی در حال جستجوی مطلب مورد نظر خود هستند. این افراد هم می توانند از طریق گوگل وارد وب سایت شما شوند و هم از طریق دیگر سوشال مدیاها به سمت وب سایت شما هدایت شوند. با افزایش ترافیک وب سایت، افراد زیادی با کسب و کار شما آشنا شده و به سودآوری می رسید.

دیگر مزایای استفاده از سوشال مدیا عبارتند از:

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

چرا سوشال مدیا اهمیت دارد؟

برای پاسخ به این سؤال ابتدا به این آمارها توجه بفرمایید:

با توجه به این آمارها به اهمیت سوشال مدیا پی می بریم. شبکه های اجتماعی امروزه در تمام زندگی ما نقش دارند و می توانند باعث ارتقاء و پیشرفت ما در کسب و کار شوند. تیم “مشتری من” با در نظر گرفتن نوع کسب و کار شما در رابطه با سوشال مدیا به شما مشاوره می دهد تا بتوانید با استفاده از دنیای مجازی پیشرفت کنید.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات مشاوره شبکه های اجتماعی با شماره همراه 09124777487 و شماره های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید
پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سایر خدمات

تعرفه مشاوره شبکه های اجتماعی

برای مشاوره با هر نوع کسب و کاری تعرفه خاصی در نظر گرفته می شود. تیم مشاوره “مشتری من” با در نظر گرفتن شرایط شما و کسب و کارتان بهترین و به صرفه ترین تعرفه را در نظر می گیرد، تا رضایت شما عزیزان را به دست بیاورد. برای کسب اطلاع از “مشاوره سوشال مدیا” و تعرفه های آن با واحد دیجیتال مارکتینگ “مشتری من” در ارتباط باشید.

همین حالا شروع کنید و با ما تماس بگیرید

نمونه کارهای مای کاستومر را مشاهده کنید