اینستاگرام، فروشگاه آنلاین شما نیست !

پخش ویدئو

اینستاگرام، فروشگاه آنلاین شما نیست!

در چند هفته گذشته دوستان زیادی در مورد چگونگی راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی سؤالاتی پرسیده بودند.

اولین نکته که باید به آن توجه کنید این است که فروشگاه اینترنتی و فروشگاه اینستاگرامی تفاوت‌های زیادی با یکدیگر دارند. امروزه بسیاری از افراد فکر می‌کنند شبکه مجازی اینستاگرام، یک فروشگاه آنلاین است. درحالی‌که اشتباه می‌کنند.

 

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
 
تفاوت‌ فروشگاه اینترنتی و فروشگاه اینستاگرامی

تفاوت فروشگاه اینترنتی و فروشگاه اینستاگرامی یکی از مهم‌ترین تفاوت‌ها این است که در یک فروشگاه اینترنتی، کاربران می‌توانند به‌راحتی تمام محصولات را ببینند، رنگ یا سایز موردنظر خود را انتخاب کنند و انتخاب‌های متنوع‌تری داشته باشند در حالی برای خرید از فروشگاه اینستاگرامی، مشتری ناچار است به شما مسیج دایرکت بفرستد و مدت‌زمان زیادی را صرف سؤال پرسیدن راجع به محصول و مکالمه با شما نماید. علاوه بر این‌که این موضوع برای بسیاری از کاربران خوشایند، قدرت انتخاب مشتری را نیز کمتر می‌کند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

بر اساس تحقیقات تنها در دو ماه گذشته، میزان بازدید از فروشگاه‌های اینترنتی مواد غذایی و پوشاک به طرز چشمگیری افزایش‌یافته و میزان فروش آن‌ها نیز تا چهار و نیم برابر بیشتر شده است.

با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی نه‌تنها وب‌سایت فروشگاه شما در موتور جستجو گوگل قرار می‌گیرد بلکه شما می‌توانید با استفاده از امکانات، محصولات خود را به‌صورت گسترده‌تری تبلیغ کنید و مشتریان بیشتری را جذب کسب‌وکار خود نمایید. با توجه به تفاوت فروشگاه اینترنتی و فروشگاه اینستاگرامی در می یابیم فروشگاه اینترنتی باعث می‌شود توسط افراد بیشتری در فضای مجازی دیده شوید و خیلی سریع اعتماد مشتریان را جلب نمایید و تجارت خود را زودتر توسعه دهید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

مقالات مرتبط

خدمات ما

پخش ویدئو

نوشته های اخیر

برچسب ها