آژانس مای‌کاستومر
آژانس مای‌کاستومر

خدمات سئو، طراحی سایت و …

آکادمی مای‌کاستومر
آکادمی مای‌کاستومر

دوره‌های آموزشی و پکیج ها

مشاوره خدمات
ورود به آکادمی
ورود به آکادمی
اولین امتیاز رو ثبت کنید

تعرفه دیجیتال مارکتینگ

تعرفه دیجیتال مارکتینگ

آژانس تبلیغاتی “مشتری من” در راستای بهبود کسب و کار شما خدمات ویژه ای ارائه می دهد. این خدماتبه سرفصل های؛ مشاوره، مدیریت شبکه های اجتماعی، تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ تقسیم می شود، که در ادامه در رابطه با این خدمات و تعرفه دیجیتال مارکتینگ توضیح می دهیم.

لازمه بدونید که در این بخش هیچ گونه عددی بابت تعرفه اعلام نشده و کلیه تعرفه ها پس از مذاکره و بررسی و برنامه ریزی کار اعلام میشه، قطعا تا ما ندونیم چقدر بزرگ و چقدر وسیع قراره کار رو پیش ببریم، هیچ ایده ی و بودجه ای نمیتونیم خدمتتون اعلام کنیم.

در طول زمان کسب و کارها از حالت سنتی درآمده و به صورت کسب و کارهای اینترنتی تبدیل شده اند. بیشتر افراد ترجیح می دهند که در خانه و به وسیله گوشی های هوشمند یا سیستمشان کسب و کارشان را اداره کنند. حال برای اینکه بتوانید کسب و کار خودتان را راه بیاندازید و پیشرفت کنید بایستی از مشاوره های کسب و کار بهره مند شوید.

کارشناسان و متخصصان “مشتری من” در راستای بهبود و ارتقاء کسب و کار شما خدمات مشاوره را انجام می دهند و قراردادهای شش ماه و یک ساله برای مشاوره تنظیم می نمایند. در این راستا علاوه بر خدمات مشاوره، خدمات اجرایی نیز انجام می دهند و جلساتی را برای بررسی و پیگیری کار شما برگزار می نمایند. تیم مشاوره “مشتری من” با در نظر گرفتن شرایط شما و کسب و کارتان، بهترین و به صرفه ترین تعرفه را در نظر می گیرد.

با بهره گیری از مشاوره دیجیتال مارکتینگ، برند شما را به شهرت میرسد و مشتریان بالقوه شما به مشتریان واقعی تبدیل میگردند. بر طبق گزارش MarketingCharts، بودجه برای دیجیتال مارکتینگ نسبت به سال ۲۰۱۶، ۵۰% افزایشیافته است. پس با توجه به اهمیتی که دیجیتال مارکتینگ دارد، بایستی برای ارتقاء و بهبود کسب و کارتان از مشاوره های دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید، تعرفه مشاوره دیجیتال مارکتینگ با در نظر گرفتن زمان و برنامه ریزی حضور متفاوت بوده و سایر هزینه های دیجیتال مارکتینگ نیز پس از بررسی به کارفرما اعلام خواهد شد.

SEO-pricing

بهینه سازی سایت یک تبلیغ هدفمند برای هر نوع کسب و کاری می باشد و مشتریان واقعی و مخاطبان هدف را جذب می نماید. بنابراین برای اینکه بتوانید سهم بیشتری در بازار داشته باشید، بایستی از مشاوره بهینه سازی سایت بهره مند شوید.

جهت ارتقاع وب سایت شما ابتدا نیاز به یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی خواهید داشت، تولید محتوای متنی و فعال کردن سوشال مدیاها نیز تعرفه های خود را دارند که لازمه بهبود ارتقاع در گوگل هستند،جهت جذب کاربران و فعالیت بیشتر در سایت نیاز به تبلیغات بنری، همسان، رپورتاژ ها و . . . می باشد که کاملا بستگی به هدف، سختی کلمات و رقبای شما دارد.

منظور از سوشال مدیا، همان شبکه های اجتماعی است. به وسیله سوشال مدیا می توان ترافیک و بازدید را افزایش داد و در زمان کوتاهی به شهرت رسید. سوشال مدیاها روش بسیار مناسبی برای ارتقاء کسب و کار شما هستند. مدیریت شبکه های اجتماعی علاوه بر خلق ایده و برنامه ریزی نیازمند تولید محتوا از انوع متنی و تصویری و . . . هستند، که هر کدام با برنامه ریزی و مشخص نموندن استراتژی محتوایی بودجه بندی خواهد شد.

تعرفه دیجیتال مارکتینگ

اینستاگرام یک روش عالی برای افزایش درآمد است، برای اینکه به سطح مناسبی از درآمد برسید، بایستی اینستاگرام خود را مدیریت کنید. در این راستا تیم “مشتری من” کلیه خدمات مدیریت اینستاگرام اعم از؛ ساخت پیج، تولید محتوا، انتشار محتوا، توسعه پیج، افزایش فالور، افزایش لایک، افزایش کامنت، افزایش منشن و پاسخگویی به مخاطبان را انجام می دهد. فعالیت در اینستاگرام هزینه های گوناگونی داره، تولید محتوا و جذب مخاطب، ویدیو های جذاب و طراحی های مالتیپل و همینطور تبلیغات به روش های گوناگون برای اینستاگرام از جمله هزینه هایی که برای ورود و به چشم آمدن در این فضا باید هزینه کنید.

شما می توانید با طراحی و راه اندازی یک سایت، فروشگاهی اینترنتی برای خودتان و سازمانتان ایجاد کنید و به صورت اینترنتی درآمد خود را به دست آورید. با راه اندازی سایت، شما اولین قدم را برداشته اید و قدم های بعدی تنها با انجام اقدامات صحیح و مدیریت مناسب سایت میسر می شود.

برای مدیریت و برنامه ریزی سایت های شرکتی نیاز هست تا هدف مشخص بشه، اینکه به عنوان مثال قراره ماهی ۳ تا محصول و ۴ تا خبر درج و آبدیت بشه یا اینکه برنامه دارید کاملا به روز رسانی قدرتمند و حرفه ای داشته باشید و اینکه آیا تمایل دارید در گوگل رتبه های بالاتری داشته باشید یا خیر ؟

تعرفه دیجیتال مارکتینگ

با توجه به دسترسی افراد به شبکه های اجتماعی، رفتار خرید در مردم به مرور زمان تغییر پیدا کرده است. برای مثال بیشتر افراد تمایل دارند، که به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهند. بنابراین اگر هنوز فروشگاه اینترنتی ندارید، به فکر راه اندازی آن باشید و اگر فروشگاه اینترنتی دارید، حتماً از “مدیریت فروشگاه های اینترنتی” بهره ببرید.

داشتن یک فروشگاه حرفه ای اولین قدم در بحث مدیریت فروشگاه های اینترنتی هست، دسترسی راحت و توسعه پذیری و همینطور آینده نگری در این ماجرا بسیار نقش کلیدی رو ایفا میکنه، بعد از اون برنامه ریزی محتوایی، به روز رسانی، پاسخگویی و . . . به شما پیشنهاد میشه، اکثرا با هدف کاهش بودجه کارفرما و کاهش ریسک کار شروع فعالیت و به روز رسانی محتوا با نیرو از تیم مشتری من خواهد بود و پس از گذشت زمانی که سفارشات بالا خواهد رفت به دستور کارفرما یک نیرو استخدام و آموزش میدیم تا در لوکیشن فروشگاه فعالیتش رو ادامه بده و در ادامه هم به حمایت در برنامه های محتوایی و تبلیغاتی با کارفرما همکاری خواهیم داشت.

همانطور که از نامش پیداست، این نوع محتوا به صورت متن می باشد. محتوا جایگاه بسیار مهمی در رشد شما در شبکه های اجتماعی دارد، بنابراین بایستی پیش از هرچیز تولید محتوا را به متخصصان و کارشناسان در این زمینه بسپارید. تیم “مشتری من” با داشتن کارشناسان مجرب می تواند به شما کمک شایانی نماید.

محتوای متنی در وب سایت میتونه در عملکرد بهتر و حضور در رتبه های بالادر در گوگل به شما کمک کنه !

تعرفه دیجیتال مارکتینگ
تعرفه دیجیتال مارکتینگ

با توجه به اینکه شبکه های اجتماعی نقش مؤثری بر زندگی ما دارند، بایستی برای پیشرفت در آنها، محتوای مناسبی تولید کرد. تولید محتوا در شبکه اجتماعی بسته به نوع مخاطبان، متفاوت است.کارشناسان “مشتری من”، با در نظر گرفتن نوع کسب و کار، مخاطبان هدفو … شبکه اجتماعی مخصوص شما را انتخاب کرده و محتوایییونیک و مناسب برای آن تولید می نمایند.

این نوع محتوا، تنها به صورت بصری می باشد. محتوای تصویری و ویدئو ارتباط خوبی با مخاطب برقرار کرده و بیشتری میزان تأثیر را بر روی او می گذارند. این نوع محتوا شامل؛ عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی، موشن گرافیک، تیزر تبلیغاتی، انیمیشن و … می باشد.

تیم مشتری من به صورت ماهانه یا هفتگی کار عکاسی و تولید محتوای تصویری شمارو انجام می ده و اقدام به برنامه ریزی و نشر در سوشال مدیاها میکنه، شاید حتی تصویر برداری با موبایل کافی باشه  تو بعضی از مشاغل تصویر برداری با موبایل حس بهتری به کاربرا میده.

تعرفه دیجیتال مارکتینگ

محتوای خلاقانه شامل محتوایی است که خواننده را بیشتر به خود جذب کند. برای مثال محتوا در رابطه با آمار و ارقام می تواند توجه خواننده را بسیار بیشترجلب کند. برای تولید این نوع محتوا بایستی فرد به اندازه کافی خلاق و ماهر باشد تا بتواند به بهترین شکل با مخاطب ارتباط برقرار کند.

به وسیله تبلیغات بنری، در ویترین و نمای پر بازدیدترین و بهترین وب سایت های کشور قرار می گیرید و کاربران زیادی تبلیغ شما را مشاهده می کنند. کارشناسان “مشتری من” با توجه به ابعاد بنر، نوع وب سایت، مکان تبلیغ و … تعرفه مناسبی را برای در نظر می گیرند.

تعرفه دیجیتال مارکتینگ
تعرفه دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات همسان به محتوای سایت بسیار نزدیک هستند و کمتر به شکل تبلیغ می باشند، به همین سبب تأثیر بیشتری بر روی مخاطب می گذارند. تیم “مشتری من” با در نظر گرفتن موضوع، زمان، مکان جغرافیایی، گروه نمایش دهندگان، تعرفه مناسب و به صرفه ای را برای شما تعیین می نماید.

تبلیغات در صفحات پربازدید، یک روش مناسب برای ارائه محصولات و خدمات شماست. تیم “مشتری من” یک پکیج کامل از پربازدید ترین صفحات را در اختیار دارد، پس از بررسی نوع کسب و کار و خدماتتان، بهترین صفحات را برای تبلیغ انتخاب کرده و تعرفه مناسبی را برای شما تعیین می کند.

اینفلوئنسر به افرادی گفته می شود که در شبکه های اجتماعی شناخته شده و تأثیر گذار هستند. همچنین افراد زیادی اینفلوئنسر ها را دنبال کرده و از آنان پیروی می کنند. تیم مشتری با در نظر گرفتن میزان بودجه شما بهترین اینفلوئنسرها را برای شما انتخاب می کند و از طریق آنها به کسب و کارتان رونق می بخشد.

تعرفه اینفلوئنسر ها کاملا متفاوت و حتما نیاز به مذاکره می باشد، ابتدا با توجه به شغل و برند شما بودجه حدودی مشخص شده و سپس تک به تک با هر اینفلوئسنر مذاکره و در صورت تایید کمپین اجرا و اکران خواهد شد.

رپورتاژ نوعی خبر تبلیغاتی است، که در رابطه با محصولات و خدمات نوشته می شود و در سایت ها و شبکه های خبری پر بازدید به اشتراک گذاشته می شود. تعرفه آن بر اساس نوع سایت (سایت سیاسی، سایت خبری و …)، زمینه فعالیتتان، اهداف کسب و کارتان و … تعیین می گردد.

reportage-pricing
cotent-production-pricing

تولید محتوا را می توان مهم ترین عامل ارتقاء کسب و کار دانست، تیم “مشتری من” با در نظر گرفتن نوع کسب و کارتان 5 نوع محتوا تولید می کند، که در ادامه با انواع محتوا و تعرفه های آن آشنا می شوید

با توجه به نقش مؤثر شبکه های اجتماعی در زندگی امروز، بایستی از آنها در راستای تبلیغات و بازاریابی استفاده کرد. تیم حرفه ای “مشتری من” بر اساس بودجه شما بهترین شبکه یا شبکه های اجتماعی را انتخاب می کند و از آنها در جهت بازاریابی محصولات و خدمات شما استفاده می نماید. برای دریافت مشاوره در زمینه تعرفه دیجیتال مارکتینگ روی لینک زیر کلیک کنید.

تعرفه دیجیتال مارکتینگ
تعرفه دیجیتال مارکتینگ

روابط عمومی یکی دیگر از قسمت های بازاریابی می باشد، که سبب می شود شما رابطه خوبی با سازمان ها، ارگان ها و دیگر افراد جامعه داشته باشید و شامل فعالیت هایی همچون؛ ارائه مشاوره به مدیران، برگزاری نشست خبری و .. می شود. فعالیت روابط عمومی دنیای وسیعی دارد که با توجه به کسب و کارتان، بهترین تعرفه در نظر گرفته می شود.

محتوای وایرال یک روش عالی است، برای اینکه به سرعت در شبکه های اجتماعی نفوذ کنید و شهرت زیادی به دست آورید. محتوای وایرال به سبب جذابیتی که دارد، به سرعت توسط افراد زیادی منتشر می شود. پس بایستی از آن برای ارتقاء کسب و کار خود استفاده کرد. برای دریافت مشاوره در زمینه تعرفه دیجیتال مارکتینگ روی لینک زیر کلیک کنید.

تعرفه دیجیتال مارکتینگ
consulting-pricing

تیم حرفه ای مشتری من در چهار بخش: (دیجیتال مارکتینگ، بهینه سازی سایت، مشاوره سوشال مدیا، مشاوره کسب و کارهای اینترنتی) خدمات مشاوره ارائه می دهد، کلیه خدمات مشاوره ای ما به صورت قرار داد های 3، 6 و 12 ماهه بوده که به صورت حضوری با برنامه ریزی به صورت هفتگی انجام خواهد شد، نسبت به اهداف و برنامه ریزی کارها تعدد حضور و ساعت ها و کارهای اجرای نیز متفاوت هست.

لینکدین یک شبکه اجتماعی قدرتمند است که سبب می شود، شما به عنوان فرد حرفه ای، در کسب و کارتان شناخته شوید و سود آوریتان افزایش پیدا کند. برای به دست آوردن چنین شرایط مناسبی در لینکدین بایستی تخصص و مهارت های لازم را داشته باشید و بتوانید از “مدیریت لینکدین” بهره مند شوید.

عمده هزینه ای که بابت مدیریت لینکداین خواهید داشت هزینه تولید محتوایی هست که داخل وب سایت انجام شده و داخل فضای لینکدین نشر خواهیم داد، البته ایجاد کانکشن و ارتباط در فضای لینکدین فوق العاده پر اهمیت و پر بازده است که به پیشنهاد میکنیم مدیران خودشون این کار رو به عهده بگیرن. برای دریافت مشاوره در زمینه تعرفه دیجیتال مارکتینگ روی لینک زیر کلیک کنید.

linkedin-pricing