انتشار رپورتاژ

انتشار رپورتاژ

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

آگهی رپورتاژ چیست؟

رپورتاژ یا reportage، یک کلمه فرانسوی به معنای گزارش است. رپورتاژ نوعی تبلیغات غیر مستقیم است که اعتماد مخاطب را به دست می آورد. در واقع رپورتاژ نوعی خبر تبلیغاتی است، که در رابطه با محصولات و خدمات نوشته می شود و در سایت ها و شبکه های خبری پر بازدید به اشتراک گذاشته می شود. “انتشار رپورتاژ در سایت ها” به سبب تأثیر زیادی که دارد، بسیار پر طرفدار می باشد.

مزایای انتشار رپورتاژ در سایت

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

آگهی رپورتاژ پاک نمی شود

رپورتاژ همیشه در سایت های خبری باقی می ماند و به همین سبب همواره در معرض دید کاربران است.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

جایگاه رپورتاژ آگهی

سازمان های بزرگ و برندهای معروف از تبلیغات رپورتاژ به عنوان یکی از مؤثرترین و تأثیرگذارترین روش های بازاریابی استفاده می کنند. در ایران نیز انتشار رپورتاژ در سایت ها بسیار متداول شده و افراد از آن برای ارتقاء کسب و کار خود استفاده می کنند. در برخی موارد شخصیت های برجسته سیاسی، هنری و … از رپورتاژ استفاده می کنند، تا اطلاعات و پیام مورد نظرشان را به مردم انتقال دهند. همانطور که می دانید آگهی تبلیغاتی در وب سایت ها، به طور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کرده است و بسیاری از افراد بدون اینکه توجهی به این آگهی ها داشته باشند، از کنار آنها می گذرند. اما در رابطه با انتشار رپورتاژ در سایت ها چنین اتفاقی نمی افتد و افراد ضمن خواندن و دریافت اطلاعات با تبلیغ شما به صورت غیر مستقیم آشنا شده و از آن بهره می برند.

چرا انتشار رپورتاژ در سایت ها مهم است؟

از آنجایی که افراد روزانه زمان زیادی را در دنیای مجازی هستند، بنابراین تبلیغات زیادی را خواه یا ناخواه می بینند. با توجه به جایگاه سایت ها، بسیاری از سازمان ها ترجیح می دهند، از طریق آنها تبلیغات خود را انجام دهند. اما از آنجایی که تبلیغات مستقیم اغلب نادیده گرفته می شود، بنابراین بهتر است به وسیله “انتشار رپورتاژ در سایت ها” تبلیغ کرد.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

نحوه انتشار رپورتاژ در سایت ها بسیار مهم است و نیازمند متخصصانی در زمینه بازاریابی، سئو، خبرنگاری، تبلیغات و … می باشد. تیم “مشتری من” با داشتن کادر مجرب، تبلیغات شما را به بهترین شکل ارائه می دهد تا شرایط ایده آلی برای کسب و کارتان فراهم سازد.

پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سایر خدمات

تعرفه رپورتاژ آگهی در سایت ها

متخصصان و کارشناسان “مشتری من” با در نظر نوع آگهی، نوع سایت خبرگزاری و … تعرفه ای مناسب برای شما تعیین می کنند. “مشتری من” با توجه به ارتباطی که با وب سایت های معتبر و پر بازدید دارد، بهترین تعرفه را برای شما در نظر می گیرد. برای کسب اطلاع از ” انتشار رپورتاژ در سایت ها” و تعرفه های آن با واحد دیجیتال مارکتینگ “مشتری من” در ارتباط باشید.

همین حالا شروع کنید و با ما تماس بگیرید

نمونه کارهای مای کاستومر را مشاهده کنید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

مقالات مرتبط

خدمات ما

پخش ویدئو

نوشته های اخیر

برچسب ها