ادمین شبکه های اجتماعی

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مدیریت شبکه های اجتماعی

با توجه به نقش مؤثر شبکه های اجتماعی در زندگی امروز، بایستی از آنها در راستای تبلیغات و بازاریابی استفاده کرد. شبکه های اجتماعی قدرت بسیار زیادی دارند و اگر از آنها درست استفاده شود، می توان به شرایط ایده آلی رسید.

مزایای تبلیغات در شبکه های اجتماعی

پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

افزایش آگاهی از برند

مدیریت شبکه های اجتماعی، یک روش عالی برای برقراری ارتباط با مردم و افزایش آگاهی از برند هستند. به وسیله این شبکه ها، شما می توانید پست های جالب و جذاب قرار دهید. کاربران در صورتی که پست شما را دوست داشته باشند، آن را به اشتراک می گذارند و افراد زیادی از آن دیدن می کنند. شما می توانید با انجام تبلیغات در شبکه های اجتماعی برندتان را به افراد بیشتری معرفی کنید و سریعتر به شهرت برسید. همچنین ۹۱% بازاریابان اعلام کرده اند که به کمک شبکه های اجتماعی محصولات و خدمات، بیشتر در معرض دید قرار می گیرند.

افزایش وفاداری به برند

یکی از مهم ترین اهداف کسب و کارها، یافتن مشتریان وفادار است. چراکه ۸۰% فروش تنها از ۲۰% مشتریان وفادار به دست می آید. به وسیله تبلیغات در شبکه های اجتماعی، کسب و کار شما بیشتر از همیشه دیده شده و مورد توجه افراد بسیار قرار می گیرد. همچنین بسیاری از مشتریان بالقوه تبدیل به مشتریان بالفعل می شوند و در نهایت برخی از آنها به مشتریان وفادار تبدیل می گردند.

چرا تبلیغات در شبکه های اجتماعی اهمیت دارد؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

با توجه به آمار های بالا متوجه می شویم که شبکه های اجتماعی نقش مهمی در ارائه محصولات و خدمات شما دارند. بنابراین با انجام تبلیغات در شبکه های اجتماعی، آمار بازدید از کسب و کار خود را بالا ببرید. تیم “مشتری من” با در نظر گرفتن نوع مخاطبان شما، شبکه اجتماعی مناسبی را انتخاب می کند و سپس تبلیغات شما در آن شبکه یا شبکه ها قرار می دهد، تا بتوانید در یک بازه زمانی کوتاه به حجم زیادی از مخاطبان دسترسی پیدا کنید.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات و مدیریت شبکه های اجتماعی با شماره همراه 09124777487 و شماره های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید

پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سایر خدمات

تعرفه تبلیغات در شبکه های اجتماعی

کارشناسان و متخصصان “مشتری من” برای تعیین تعرفه عواملی همچون؛ نوع کسب و کار شما، طراحی محتوای تبلیغاتی، مدت زمان تبلیغات و … در نظر می گیرند. سپس تعرفه مناسبی را برای شما تعیین می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با “تبلیغات در شبکه های اجتماعی” و تعرفه آنها با واحد دیجیتال مارکتینگ “مشتری من” در ارتباط باشید.

همین حالا شروع کنید و با ما تماس بگیرید

نمونه کارهای مای کاستومر را مشاهده کنید