مشاوره سئو سایت

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره بهینه سازی سایت چیست؟

امروزه سایت ها به یک ابزار قدرتمند برای ارائه خدمات و محصولات تبدیل شده اند. به وسیله آنها می توان به کسب و کار رونق بخشید. به همین سبب بایستی بیشتر از همیشه به سایت و بهینه سازی آن توجه کرد. بهینه سازی سایت یک تبلیغ هدفمند برای هر نوع کسب و کاری می باشد و مشتریان واقعی و مخاطبان هدف را جذب می نماید. بنابراین برای اینکه بتوانید سهم بیشتری در بازار داشته باشید، بایستی از مشاوره بهینه سازی سایت بهره مند شوید.

شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که بهینه سازی سایت چه تأثیری بر کسب و کار دارد؟ یا برای چه بایستی از مشاوره بهینه سازی سایت بهرمند شد؟ برای پاسخ به این سؤال ها بهتر است که ابتدا با مزایای بهینه سازی سایت آشنا شوید

مزایای بهینه سازی سایت

 • افزایش ترافیک سایت
 • عدم نیاز به هزینه
 • رسیدن به جایگاه مناسب در بازار رقابت
 • کسب و کار کوچکتان به سرعت پیشرفت می کند
 • سئو می تواند ارزش کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی را بالا ببرد
 • سئو باعث سودآوری، افزایش فروش و افزایش سهم بازار شما می شود
پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

افزایش ترافیک سایت

یکی از مهم ترین مزایای سایت این است که افراد خودشان وارد سایت می شوند. یعنی در واقع به وسیله یافته های موتورجستجو، سایت را دیده و وارد آن می شوند. به همین سبب بدون واسطه و هیچ گونه معرفی سایت را انتخاب می کنند. این برخلاف دیگر روش های تبلیغاتی است. در واقع بهینه سازی سایت سبب می شود که سایت شما ارتقاء یافته و ترافیک بیشتری به دست آورد، به همین سبب افراد بیشتری جذب سایت شما می شوند.

شما برای بهنه سازی سایت نیازی به هزینه ندارید

رتبه بندی گوگل بر اساس الگوریتم خاصی است و به نحوی است که همیشه بهترین نتایج را به نمایش می گذارد. این به این معناست که وقتی که شما وب سایتی را راه اندازی کردید برای اینکه بتوانید به رتبه مناسب برسید بایستی در طول مدت زمانی (۶ تا ۱۲ ماه) مطالب مناسبی در وب سایت خود قرار دهید و آنگاه با گذشت زمان رتبه ایده آلی به دست خواهید آورد و طی این فرایند لازم نیست هزینه ای بپردازید.

البته نوشتن محتوای مناسب و با کیفیت نیازمند هزینه است. اگر بخواهید خودتان تولید محتوا کنید، بایستی زمان زیادی بگذارید و اگر به کارشناسان “مشاوره بهینه سازی سایت” بسپارید، بایستی هزینه ای پرداخت کنید. 

بهترین هزینه

تیم مشتری من برای کسب رضایت شما عزیزان بهترین و به صرفه ترین هزینه را در نظر گرفته و کلیه خدمات بهینه سازی سایت را به بهترین شکل انجام می دهد.

شما میتوانید در بازار رقابتی به جایگاه مناسبی برسید

امروزه بهینه سازی سایت، نقش مؤثری در بازاریابی دارد و در این رابطه ۶۱% بازاریابان می گویند که بهینه سازی سایت برای آنها اولویت دارد. این به این معناست  که در حال حاضر اگر می خواهید در بین رقبا جایگاه مناسبی داشته باشید، بایستی حتماً از مشاوره بهینه سازی سایت بهره مند شوید و با یک استراتژی مناسب از رقبا پیشی بگیرید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

از دیگر مزایای بهینه سازی سایت عبارتند از:

 • کسب و کار کوچکتان به سرعت پیشرفت می کند.
 • سئو می تواند ارزش کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی را بالا ببرد.
 • سئو باعث سودآوری، افزایش فروش و افزایش سهم بازار شما می شود.
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

حال برای درک بیشتر مطالب به آمارهای زیر در رابطه با بهینه سازی سایت توجه بفرمایید

 • سئو ۵.۶۶ برابر بهتر از تبلیغات کلیکی است
 • ۵۶% شرکت ها می خواهند که برای تولید محتوای وب سایت بیشتر هزینه کنند
 • ۲۱% کاربران بیش از یک وب سایت در رابطه با موضوع مورد نظر را بررسی می کنند
 • روزانه بیش از ۵.۵ میلیارد جستجو تنها در گوگل انجام می شود
 • به طور متوسط گوگل بیش از ۶۳ هزار جستجو در هر ثانیه دریافت می کند
 • ۶۹% کاربران می خواهند از سازمان هایی که وب سایتشان به سؤالات آنها پاسخ داده، خریداری کنند

نتیجه گیری

با توجه به آمارهای بالا به اهمیت سایت و بهینه سازی آن پی می بریم. اگر می خواهید به سرعت کسب و کار کوچکتان پیشرفت کند، ابتدا وب سایتی را برای خود ایجاد کنید و سپس از مشاوره بهینه سازی سایت بهره مند شوید، تا درکوتاه مدت بتوانید به سودآوری بالایی برسید.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات مشاوره سئو سایت با شماره همراه 09124777487 و شماره های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید
پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سایر خدمات

تعرفه مشاوره بهینه سازی سایت (سئو)

کارشناسان مشتری من با در نظر گرفتن نوع کسب و کار، نوع محصولات و خدمات، مخاطبان و … به شما مشاوره می دهند. از آنجایی که عوامل زیادی در مشاوره بهینه سازی سایت دخیل هستند، نمی توان تعرفه ثابتی را در نظر گرفت. برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با “مشاوره بهینه سازی سایت” و تعرفه های آن، با واحد دیجیتال مارکتینگ مشتری من در ارتباط باشید.

همین حالا شروع کنید و با ما تماس بگیرید

نمونه کارهای مای کاستومر را مشاهده کنید