myc-logo1

سئو

سئو سایت
جادویی در فروش

برای رسیدن به اهداف اصولی در بهینه سازی سایت و سئو سایت خود، نکات مهمی در این صفحه، به شما ارائه نموده ایم

پخش ویدیو
google-bg
خط اول گوگل تضمین فروش نیست!

سئو و بهینه سازی سایت در گوگل برابر با فروش بیشتر است و فروش بیشتر بدون انتخاب کلمه کلیدی مناسب ممکن نیست!
برای مثال اگر خدمات شما فروش تور کشتی کروز است، نیازی نیست که شما با کلمه “کشتی” داخل گوگل رشد کنید. چرا؟
چون این کلمه بیشتر توسط کاربرانی سرچ می‌شود که در جستجوی محتوای مربوط به اخبار کشتی هستند نه تور کشتی کروز!
به زبان ساده اگر فردی تور کشتی کروز را بخواهد کلمه “کشتی” را سرچ نمی‌کند سئو سایت در گوگل از طریق روش‌های مختلفی انجام می‌شود. تیم سئوی مای کاستومر سعی می‌کند تا با استفاده از جدیدترین تکنیک‌ها، رتبه سایت شما را در گوگل ارتقا دهد.
هرقدر کلمات کلیدی مربوط به حوزه کسب‌وکار شما در گوگل جایگاه بهتری پیدا کنند، کسب‌وکار شما بیشتر در گوگل دیده می‌شود.
بیشتر دیدن شدن هم نتیجه‌ای جز سودآوری برای کسب‌وکار شما ندارد!

seo-img1
seo-mac2

خدمات سئو وبهینه سازی سایت در گوگل

براساس کلمات کلیدی

یافتن کلمات کلیدی مناسب و تولید محتوا بر اساس آن‌ها، یکی از کارهای اساسی در سئو و بهینه سازی سایت در گوگل است. این شیوه به دو صورت انجام می‌شود: در روش اول کارفرما، کلمات کلیدی موردنظر خود را ارسال می‌کند و تیم سئو روی آن کلمات شروع به کار می‌کند. شیوه دوم و شیوه اصولی‌تر به این صورت است که تیم سئوی مای کاستومر با بررسی دقیق خدمات یا محصولات شما، میزان سختی کلمات کلیدی، شیوه سئوی رقبا و … بهترین و سنجیده‌ترین نوع کلمات را برای کسب‌وکار آنلاین شما انتخاب می‌کنند.
توجه داشته باشید که با توجه به میزان سختی و رقابت کلمات کلیدی، ورود آن‌ها به صفحه اول گوگل متفاوت خواهد بود. برای مثال کلمه کلیدی “تور ترکیه” کلمه بسیار سختی است و برای اینکه شما بتوانید در این کلمه به صفحه اول گوگل برسید باید هزینه و زمان بسیاریرا صرف آن کنید. درصورتی‌که می‌توان در ابتدا از کلمه کلیدی “خرید تور ترکیه در تهران” استفاده کرد. این کلمه هم سریع‌تر وارد صفحه اول گوگل می‌شود و هم باعث بهبود رتبه و اعتبار سایتتان می‌شود.

مزیت پکیج ها و خدمات مای کاستومر

تیم مای کاستومر به شیوه کاملاً اصولی برای بهبود رتبه کلمات کلیدی وب‌سایت شما تمرکز کرده و به‌صورت ماهانه سئوی داخلی، خارجی و همچنین تکنیکال را بر روی سایت شما اجرا می‌کند. برای کسب اطلاع شما از روند سئو، تمامی موارد انجام‌شده و تغییرات جایگاه کلمات را در یک گزارش ماهانه تقدیم کارفرما می گردد. درنهایت با گذشت زمان، پروژه‌ سئو با رعایت استانداردهای گوگل به بهترین شکل پیش می‌رود.
تیم مای کاستومر به دنبال ارتقا رتبه سایت در گوگل و مشاهده نتایج درخشان سئو برای کسب و کار شما است!
از مهم‌ترین خدمات تیم مای کاستومر تمرکز بر روی تمامی خدمات و محصولات کارفرما می‌باشد. برای مثال اگر سایت شما در حوزه “لوازم خودرو” فعالیت می‌کند، روی تمامی کلمات مربوط به “محصولات خودرو” کار می‌کند.
درنهایت رتبه شما با انواع نوشتار آن کلیدواژه بالا می‌آید. برای مثال:

  • قیمت کلاج پژو
  • خرید کلاج پژو
  • کلاج پژو

امکان دارد کاربران به شکل‌های مختلفی کلمات مرتبط با کسب و کار شما را در گوگل سرچ کنند. برای مثال بافاصله و بدون فاصله نوشتن حروف.
با یک استراتژی حرفه‌ای سئو، در سرچ کاربران با هر نوع نوشتاری،وب سایتتان ظاهر می‌شود.

یک ویژگــی دیگـــر تیم مای کاستومــر بـرای شما،

ارائه خدمات صفر تا صدی بهینه سازی سایت است!

مدیریت وب سایت

25

بک لینک سازی ارگانیک

25

بررسی دائمی صفحات و CTA ها

25

استراتژی محتوایی و ورود دیتا

25
seo-img10
آیا می‌دانستید؟

آیا می‌دانستید که می‌توانید رفتار کاربر را بسیار دقیق، بر اساس کلیک‌ها، مسیر موس و بخش‌هایی که در آن‌ها بیشتر وقت صرف می‌کند ببینید؟ قابلیت جالبی است نه؟ بررسی رفتار کاربر به متخصصان سئو و  طراحان سایت کمک می کند تا هر روز ایده‌هایی برای بهتر شدن سایت شما پیاده کنند. پیاده سازی امکانات کاربردی برای کاربرپسندی هرچه بیشتر سایت، باعث افزایش بازخورد و کاهش هزینه‌های مارکتینگ می‌شود.

مای کاستومر نسبت به بررسی و تحلیل رفتار بازدید کنندگان در سایت بسیار تاکید دارد؛ این تحلیل که از کلیک‌ها، چرخش موس و یا مسیر حرکت کاربر در بخش‌های گوناگون صفحه تا حتی میزان اسکرول بخش‌های خاص وب را شامل می‌شود، موجب تعامل بیشتر کاربران با سایت شما می‌شود. تیم ما این خدمات را در پکیج ALL IN ONE (خدمات سئو)، برای شما عزیزان به صورت تخصصی ارائه می‌دهد.

مدیریت نیروهای انسانی

اغلب نظارت بر روی افراد فعال در واحد سئو، کاری سخت بوده و نیازمند تخصص‌های متعدد می‌باشد. چراکه دانش سئو دائماً نیاز به بروز رسانی دارد. همچنین گاهی نظارت بر روی تیم سئو توسط مدیران کاری سخت و فرسایشی خواهد بود. تیم مای کاستومر می‌تواند به‌عنوان ناظر و برنامه‌ریز تیم سئوی شما، دست همکاری به شما داده و به‌عنوان یک نقش امین و قابل‌اعتماد نسبت به برنامه‌ریزی و ارائه تسک‌ها و همچنین نظارت بر روی تیم فعلی، همراه شما باشد. گاها پیش‌آمده که در برخی از پروژه‌ها به دلیل حجم بالای محتوا و لندینگ ها، نیاز به استخدام نیروی انسانی در داخل مجموعه بوده و یا نیاز به یک مدیر برای تقسیم‌بندی وظایف نیروهای فعلی در تیم سئو احساس شود که در این مورد نیز شما می‌توانید روی توانایی و مهارت مای کاستومر حساب باز کنید. مدیریت نیرو های واحد سئو به دلیل داشتن مهارت‌های متنوع و نیاز به تحلیل و بررسی عملکرد فردی آن‌ها، امری پر چالش می‌باشد. مای کاستومر از پروسه‌ی استخدام و انتخاب نیرو تا آموزش و توسعه نیروها در کنار شما خواهد بود. همچنین مدیریت تبلیغات بنری، تبلیغات ادز و کلیکی شما به عهده ماست. تیم ما برای بهبود وب‌سایت و افزایش فروشتان، پلن هایی برای رزرو رپورتاژ، بنر و … را نیز ارائه خواهد داد.

برون‌ سپاری کنم یا خودم کار سایتم را انجام دهم؟

سئو شامل انجام فعالیت‌هایی برای جذب و نگهداری کاربران در وب‌سایت است که نیازمند تخصص و مهارت‌های بسیاری می‌باشد. تیم مای کاستومر علاوه بر مهارت، با بهره‌مندی از پرسنل مجرب و باتجربه نقش به سزایی در بهبود رتبه‌ کلماتتان و افزایش ورود کاربران به وب‌سایت شما را دارد.
درصورتی‌که هم‌زمان دانش تخصصی و زمان اجرا برای طراحی وب‌سایت، سئو خارجی، سئو داخلی، تولید محتوا و بررسی استراتژی برای جذب بازدیدکننده و به‌روزرسانی صفحات را دارید، بهترین گزینه این است که خودتان سئو را انجام دهید تا فرصتی برای مدیریت و توسعه سازمانتان داشته باشید.
اما اگر مهارت لازم را ندارید به شما توصیه می‌کنیم به‌جای استخدام چندین نیرو برای وب‌سایتتان، با هزینه کمتر و کیفیت بیشتر، سئو را به تیم حرفه‌ای بسپارید.

seo-img8

مراحل سئو با مای‌کاستومر

مراحل انجام سئو سایت، با توجه به نوع استراتژی در شرکت‌های مختلف، متفاوت است اما اغلب مسیر سئوی یکسانی را پیاده می‌کنند. به‌طورکلی مراحل شامل موارد روبرو است:

مشاوره
سئو
 یافتن ارزشمندترین
کلمات کلیدی
تولید محتوای
باکیفیت 
بهینه سازی داخلی
یا On-page
ارائه گزارش‌های
ماهانه
رساندن وب­سایت به
صفحه اول گوگل
افزایش
سرعت سایت
بهینه سازی خارجی
Off-page
رفع ایرادات
سئو تکنیکال 

مراحل انجام سئو سایت ، ممکن است در شرکت‌های مختلف، متفاوت باشد اما معمولاً استراتژی‌های سئو یکسانی را پیاده می­‌کنند. لازم به ذکر است،

1
مرحله اول

مشاوره
سئو

2
مرحله دوم

 یافتن ارزشمندترین
کلمات کلیدی

3
مرحله سوم

تولید محتوای
باکیفیت

4
مرحله چهارم

بهینه سازی داخلی
یا On-page

5
مرحله پنجم

رفع ایرادات
سئو تکنیکال

6
مرحله ششم

بهینه سازی خارجی
Off-page

7
مرحله هفتم

افزایش
سرعت سایت

8
مرحله هشتم

رساندن وب­سایت به
صفحه اول گوگل

9
مرحله نهم

ارائه گزارش‌های
ماهانه

9
مرحله نهم

ارائه گزارش‌های ماهانه

رضایت مشتریان

با خدمات سئو سایت مشتریان خود را چند برابر کنید!
در بخش زیر رضایت کارفرمایان عزیز در حوزه بهینه سازی سایت و سئو را مشاهده نمایید.

insta-coin
تعرفه سئو

تعرفه بهینه سازی سایت و سئو در گوگل، بنا به هر مورد متغیر است و در هر شرکت به صورت اختصاصی ارائه می‌گردد. از نکات مهم برای رسیدن به یک تعرفه مناسب، بررسی نیازهای مشتریان و کاربردی بودن پکیج خدمات سئو می‌باشد. ما در مای کاستومر با سالها تجربه در ارائه خدمات سئوی باکیفیت و تحقیقات بازار در این حوزه، پکیج‌های کاربردی، به‌صرفه و رضایت‌بخشی برای شما طراحی کرده و پیشنهاد داده‌ایم.
دقت بفرمایید که آژانس ما علاوه بر خدمات سئو، خدمات مدیریت سایت و همچنین مدیریت تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ را به صورت مکمل و رایگان ارائه می‌کند.

جدول تعرفه سئو و بهینه‌ سازی سایت

در این بخش پکیج های سئو مای کاستومر را به‌صورت کامل و جزئی‌تر مشاهده می‌کنید. برخی از خدمات باتوجه به نیاز مشتری در طول مشاوره و بررسی، سفارشی سازی می‌شود. 

seo-banner
seo-banner2
سوالات متداول
یک سایت قدیمی دارم و می‌خواهم آن را سئو کنم، آیا امکان‌پذیر است؟

الف) سئو برای هر وب‌سایتی قابل انجام است. حتی قدیمی‌ترین سایت ها: اما در این خصوص می‌بایست به دو فاکتور زیر توجه نمایید:
در درجه اول وب‌سایت نباید دارای هیچ‌گونه سوابق منفی و جریمه در گوگل باشد. منظور از سوابق و اقدامات منفی همان تکنیک‌های سئو کلاه سیاه مانند خرید لینک، مزرعه لینک، سرقت ادبی محتوا و ‌… است.
درصورتی‌که سایتتان دارای چنین سوابقی است، باید میزان مشکلات آن به‌گونه‌ای باشد که بتوان با انجام اقدامات مثبت سئو، آن‌ها را بهبود بخشید.
ب) سایت قدیمی شما می‌بایست کاملاً به‌روز شود. چه ازلحاظ قالب و شکل ظاهری و چه ازلحاظ نوع کاربری، کدها و آپدیت نرم‌افزارهای فنی و …
درصورتی‌که وب‌سایتتان در خصوص این دو مورد مشکلی نداشته باشد، می‌توانید به‌راحتی برای سئو و بهینه سازی آن اقدام نمایید.

سایت من وردپرسی نیست، می توانم روی سئوی آن کار کنم؟

اگر وب‌سایت شما جز سایت های کد نویسی شده می‌باشد، باید الگوریتم‌های اصلی گوگل روی قالب آن لحاظ گردیده باشند. از آن مهم‌تر بیس کلی سایت می‌بایست به‌گونه‌ای باشد که قابلیت رشد و بهینه سازی در گوگل را داشته باشد. در صورت وجود این دو فاکتور، می‌توان سئوی وب‌سایت های کد نویسی شده را به کمک یک تیم فنی انجام داد.

آیا می‌توانم به‌تنهایی سئوی وب‌سایتم را انجام بدهم؟

شما می‌توانید با شرکت در برخی دوره‌های آموزشی سئو، بخشی از فرآیند بهینه سازی سایت را خودتان به انجام برسانید. مثل سئوی داخلی یا تولید محتوای محصول و ‌… اما اگر سایت شما محصول یا خدماتی ارائه می‌کند که فوق‌العاده پر سرچ هستند، آن وقت است که یکدست صدا ندارد و نیاز به یک تیم حرفه‌ای برای بهینه سازی وب‌سایتتان خواهید داشت. چراکه موفقیت در حوزه سئو، تنها زمانی اتفاق می‌افتد که یک تیم متخصص بر روی تمام جوانب وب‌سایتتان کارکرده و آن را ارتقا دهند. پس اغلب، امور سئو یک نفره نیست.

چقدر زمان می‌برد که تو رتبه اول گوگل بالا بیایم؟

و اما می‌رسیم به رایج‌ترین سؤال حوزه سئو! در پاسخ باید بگوییم، هیچکس نمی‌داند! یعنی هیچکس به‌طور قطعی نمی‌تواند زمان دقیق قرارگیری در لینک یک را تخمین بزند؛ اما طبق تجربه تیم حرفه‌ای مای کاستومر، زمانبندی مناسب برای سئو بستگی به عوامل متعددی نظیر سابقه منفی یا مثبت وب سایت، قدیمی یا نو بودن دامنه، میزان محبوبیت برند شما، میزان رقابت و همچنین سختی کلمات کلیدی انتخابی دارد.
به صورت کلی می‌توان گفت که رتبه گرفتن در گوگل از حدود ۳ ماه برای عناوین بلندتر و بین ۶ تا ۸ ماه برای کلمات اصلی زمان نیاز دارد.
بعد از این زمان تعداد کلمات دارای رتبه، بیشتر و بیشتر شده و جایگاه کلمه از خط‌های پایین‌تر صفحه اول به خطوط اول تا سوم گوگل خواهد رسید.

هزینه سئوی وب‌سایت چقدر است؟

میزان هزینه سئو برای هر وب‌سایت متفاوت بوده و بستگی به معیارهای مختلفی دارد؛ اما به‌طورکلی هزینه‌هایی که برای بهینه سازی سایت خود پرداخت می‌کنید، صرف مواردی مثل تولید محتوا، بک لینک سازی، سئوی تکنیکال، خرید رپورتاژ و … خواهند شد. برای اطلاع دقیق از میزان هزینه، می‌بایست در جلسه مشاوره، وب‌سایت شما آنالیز و بررسی شود و سپس قیمت نهایی اعلام خواهد گردید.

سئوی کلمه‌ای یا پکیج های مای کاستومر؟

“با ۱۰ میلیون وب‌سایتت رو روی ۱۰ کلمه بالا میارم، کلمه‌ای یک میلیون”
احتمالاً این جمله برایتان آشناست، اما فریب نخورید! سئو کلمه‌ای به‌هیچ‌عنوان ماندگار و ارزشمند نیست. چراکه برخی افراد سودجو، با تکنیک‌های غیراصولی و کلاه سیاه، وب‌سایت شما را به لینک‌ یک رسانده و پس از دریافت هزینه، دیگر هیچ مسئولیتی را پذیرش نخواهند کرد. حال شاید در نگاه اول همه‌چیز ایده آل به نظر برسد، اما پس از مدتی جریمه های پی‌درپی گوگل آغاز می‌شود.
و درنهایت شاهد سقوط وب‌سایتتان خواهید بود. پس بهتر است به‌جای این کار، به دنبال روش‌های ماندگار و حرفه‌ای باشید.

چرا سئوی وبسایتمان رو به مای کاستومر بسپاریم؟

سئوی وب‌سایتتان را با خیال راحت به مای کاستومر بسپارید، چون:
مای کاستومر تنوع خدمات بسیار بالایی دارد.
مای کاستومر صفر تا صد فرآیند سئوی وب‌سایتتان را انجام می‌دهد.
مای کاستومر دارای متخصصین باتجربه و کاردانی است که سئوی وب‌سایتتان را به بهترین شیوه انجام می‌دهند.
مای کاستومر فروش و سودآوری وب‌سایتتان را افزایش می‌دهد.
مای کاستومر به شما راه های ایجاد تعامل با کاربران را می‌آموزد.
مای کاستومر به برندسازی، افزایش بازدید وب‌سایت و اعتمادسازی میان مشتریان شما نیز کمک خواهد کرد.
چه چیزی از این بهتر؟!

در دفترم نیروی سئو دارم، می‌توانم سئوی وب‌سایتم رو شروع کنم؟

شما می‌توانید سئوی وب‌سایت را به‌واسطه نیروهای داخل مجموعه انجام دهید، اما برای کسب نتایج ایده آل تر، بهتر است مدیریت تیم سئو را به مای کاستومر واگذار نمایید. متخصصین مای کاستومر برای کارشناسان سئوی مجموعه شما اقداماتی مثل ارائه استراتژی، تحلیل و آنالیز، ترسیم نقشه راه و … را انجام خواهند داد تا بتوانید به شیوه هوشمندانه‌تری پیش بروید.

دوست دارم سئو رو یاد بگیرم، از کجا شروع کنم؟

از آموزش دیدن، آن هم در کجا؟ در بخش آکادمی مای کاستومر، شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های آموزشی مجموعه به کلیدی‌ترین مهارت‌های بهینه سازی وب‌سایت دست‌یافته و به یک کارشناس سئوی حرفه‌ای و کارآزموده تبدیل شوید.

منظور از خدمات صفرتا صد سئو چیست؟

مای کاستومر صفر تا صد خدمات سئو را با نهایت درجه کیفی به شما عزیزان ارائه می‌دهد. این خدمات عبارت‌اند از:
انجام تبلیغات
درج محصولات
مدیریت رپورتاژ ها
لینک سازی حرفه‌ای
سئوی داخلی و خارجی
تحلیل و آنالیز وب‌سایت
ارائه استراتژی‌های هوشمندانه
تولید محتوا ( متنی، تصویری، ویدئویی)
و …

آیا بیزینس من هم به سئو نیاز دارد؟

بله قطعاً! سئو یعنی بهینه سازی و بالا آمدن در نتایج گوگل، این مسئله به دیده شدن کسب و کار شما، جذب مشتری و درنهایت افزایش سودآوری ختم خواهد شد.
حال نظر خودتان چیست؟
آیا با این تفاصیل هنوز هم به معجزه سئوی وب‌سایت شک دارید؟ آن هم باوجود رقبای قدرتمندی که سئوی وب‌سایتشان را حسابی جدی گرفته‌اند و روزبه‌روز در حال ارتقا آن هستند.

سئو بهتر است یا تبلیغات کلیکی؟

بی‌شک سئو روشی ماندگارتر، کم‌هزینه‌تر و ایمن‌تر خواهد بود، اما توصیه ما به شما این است که از هردو روش برای رشد وب‌سایتتان کمک بگیرید تا مطلوب‌ترین نتایج حاصل شوند.

star-rate
در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات و نظرات شما هستیم
5/5 - (6 امتیاز)
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *