تبلیغات بنری در سایت

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات بنری در سایت ها

یکی از بهترین و مرسوم ترین روش های تبلیغاتی به صورت آنلاین، تبلیغات بنری در سایت ها می باشد. این نوع تبلیغ در برند سازی و ارائه محصول و خدمات نقش مؤثری دارد. چرا که به وسیله تبلیغات بنری، در ویترین و نمای پر بازدیدترین و بهترین وب سایت های کشور قرار می گیرید و کاربران زیادی تبلیغ شما را مشاهده می کنند. تبلیغات بنری در سایت ها در واقع تبلیغات بیلبوردی در فضای مجازی هستند. در ادامه مزایای تبلیغات بنری را برای شما آورده ایم؛

 

مزیت به‌کارگیری تبلیغات بنری در سایت

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

روش های تبلیغات بنری در سایت ها متفاوت هستند

تبلیغات بنری فقط به گذاشتن عکس محدود نمی شوند. بلکه شما می توانید محصول را به صورت انیمیشن، نمایش اسلایدها و … به نمایش بگذارید. با چنین روش هایی کاربر بیشتر ترغیب می شود که از تبلیغ شما دیدن کند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

برندسازی و افزایش شهرت و آگاهی با تبلیغات بنری

با قرار گرفتن تبلیغتان در سایت های مختلف افراد زیادی از تبلیغ شما دیدن می کنند. همچنین وقتی فردی وارد سایتی می شود، حتی اگر با تمرکز به تبلیغ شما نگاه نکند، ناخودآگاه تبلیغ در گوشه ای از ذهنش ثبت می شود. به همین سبب این نوع تبلیغات نقش مؤثری در معرفی محصول و برند دارند.

هزینه تبلیغات بنری به صرفه است

بر خلاف بسیاری از تبلیغات آنلاین که هزینه های زیادی دریافت می کنند، شما می توانید در تبلیغات بنری، هزینه معقولی بپردازید. برای مثال می توانید به صورت کلیکی، هزینه تبلیغ را بدهید. بر این اساس که اگر کاربران پس از مشاهده تبلیغ بر روی آن کلیک کنند و وارد آن شوند، از هزینه شما کم می شود. این روش بسیار به صرفه و معقول است، چرا که شما به خاطر افرادی که خودشان می خواهند از تبلیغتان دیدن نمایند، هزینه می پردازید.

میتوانید گزارشی از تبلیغ خود بدست آورید

بر اساس تبلیغات بنری در سایت ها، شما می توانید نتایج تبلیغ را مشاهده کنید،

برای مثال می توانید ببینید که چند نفر بر روی تبلیغ شما کلیک کرده اند یا تبلیغ شما تا چه اندازه مؤثر واقع شده است.

در صورت به دست آوردن نتایج مثبت، شما بیشتر راغب می شوید که برای این نوع تبلیغ سرمایه گذاری کنید.

برای اینکه به تأثیر تبلیغات بنری بیشتر پی ببرید به آمارهای زیر در رابطه با شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی توجه فرمایید؛

  • نمایش آگهی های تبلیغاتی در موبایل، می تواند آگاهی از برند را ۴۶% افزایش دهد.
  • از هر ۱۰ کاربر، چهار نفرشان برند مورد علاقه شان را در شبکه های اجتماعی فالو کرده اند.
  • ۸۴% مصرف کنندگان بین گروه سنی ۱۸-۲۹ تمایل دارند که به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهند.
  • ۳۷% افرادی که به صورت آنلاین خرید می کنند، می گویند که از شبکه های مجازی برای خرید کردنشان الهام می گیرند.
  • ۶۵% تبلیغ کنندگان می گویند که تبلیغات کلیکی و بنری در طول یک سال، نقش مؤثر و مفیدی برای آنها داشته است.
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

بنابراین با توجه به اهمیت شبکه های اجتماعی متوجه می شویم، که افراد اغلب از طریق این شبکه ها و فضای مجازی تمایل دارند که با محصولات و برندها آشنا شوند. پس تبلیغات بنری در سایت ها می تواند با استقبال زیادی مواجه شود. به همین سبب با توجه به هزینه به صرفه و استقبال از این نوع تبلیغ، بهتر است که از تبلیغات بنری بهره مند شوید. تیم “مشتری من” با داشتن کارشناسان حرفه ای در این زمینه، مفتخر است که تبلیغات بنری را به بهترین شکل برای شما انجام دهد، تا نتایج مثبتی دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات تبلیغات اینترنتی بنری با شماره همراه 09124777487 و شماره های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید
پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سایر خدمات

تعرفه تبلیغات بنری

هزینه تبلیغات بنری در سایت ها به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان عدد ثابتی را برای آن در نظر گرفت. تیم “مشتری من” با در نظر گرفتن عوامل مختلف (نوع تبلیغ، تعداد سایتهای تبلیغ گیرنده و …) تعرفه مناسبی را برای شما در نظر می گیرد. برای کسب اطلاع از تبلیغات بنری در سایت ها، می توانید با واحد دیجیتال مارکتینگ “مشتری من” در ارتباط باشید.

همین حالا شروع کنید و با ما تماس بگیرید

نمونه کارهای مای کاستومر را مشاهده کنید