تبلیغات بنری در سایت

تبلیغات بنری در سایت

تبلیغات بنری در سایت ها

یکی از بهترین و مرسوم ترین روش های تبلیغاتی به صورت آنلاین، تبلیغات بنری در سایت ها می باشد که با کمک آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر با بهترین بازخورد قابل انجام است. این نوع تبلیغ در برند سازی و ارائه محصول و خدمات نقش مؤثری دارد. چرا که به وسیله تبلیغات بنری، در ویترین و نمای پر بازدیدترین و بهترین وب سایت های کشور قرار می گیرید و کاربران زیادی تبلیغ شما را مشاهده می کنند. تبلیغات بنری در سایت (Banner ads on the site) ها در واقع تبلیغات بیلبوردی در فضای مجازی هستند. در ادامه مزایای تبلیغات بنری و تبلیغات سایت به ویژه عوامل موثر بر تعرفه تبلیغات در سایت های پربازدید را برای شما آورده ایم؛

مزیت به‌کارگیری تبلیغات بنری در سایت

 • به طرق مختلف می توانید محصول را به نمایش بگذارید
 • افزایش شهرت و آگاهی از برندتان
 • هزینه تبلیغات بنری به صرفه است
 • می توانید گزارشی از تبلیغ خود به دست بیاورید

مزیت به‌کارگیری تبلیغات بنری در سایت

تبلیغات بنری یا تبلیغ در سایت فقط به گذاشتن عکس محدود نمی شوند. بلکه شما می توانید محصول را به صورت انیمیشن، نمایش اسلایدها و … به نمایش بگذارید. با چنین روش هایی کاربر بیشتر ترغیب می شود که از تبلیغ شما دیدن کند. 

برندسازی و افزایش شهرت و آگاهی با تبلیغات بنری

با قرار گرفتن تبلیغتان در سایت های مختلف افراد زیادی از تبلیغ شما دیدن می کنند. همچنین وقتی فردی وارد سایتی می شود، حتی اگر با تمرکز به تبلیغ شما نگاه نکند، ناخودآگاه تبلیغ در گوشه ای از ذهنش ثبت می شود. به همین سبب این نوع تبلیغات نقش مؤثری در معرفی محصول و برند دارند.

هزینه تبلیغات بنری به صرفه است

بر خلاف بسیاری از تبلیغات آنلاین که هزینه های زیادی دریافت می کنند، شما می توانید در تبلیغات بنری، هزینه معقولی بپردازید. برای مثال می توانید به صورت کلیکی، هزینه تبلیغ را بدهید. بر این اساس که اگر کاربران پس از مشاهده تبلیغ بر روی آن کلیک کنند و وارد آن شوند، از هزینه شما کم می شود. این روش بسیار به صرفه و معقول است، چرا که شما به خاطر افرادی که خودشان می خواهند از تبلیغتان دیدن نمایند، هزینه می پردازید.

میتوانید گزارشی از تبلیغ خود بدست آورید

بر اساس تبلیغات بنری در سایت ها، شما می توانید نتایج تبلیغ را مشاهده کنید،

برای مثال می توانید ببینید که چند نفر بر روی تبلیغ شما کلیک کرده اند یا تبلیغ شما تا چه اندازه مؤثر واقع شده است.

در صورت به دست آوردن نتایج مثبت، شما بیشتر راغب می شوید که برای این نوع تبلیغ سرمایه گذاری کنید.

برای اینکه به تأثیر تبلیغات بنری بیشتر پی ببرید به آمارهای زیر در رابطه با شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی توجه فرمایید؛

 • نمایش آگهی های تبلیغاتی در موبایل، می تواند آگاهی از برند را ۴۶% افزایش دهد.
 • از هر ۱۰ کاربر، چهار نفرشان برند مورد علاقه شان را در شبکه های اجتماعی فالو کرده اند.
 • ۸۴% مصرف کنندگان بین گروه سنی ۱۸-۲۹ تمایل دارند که به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهند.
 • ۳۷% افرادی که به صورت آنلاین خرید می کنند، می گویند که از شبکه های مجازی برای خرید کردنشان الهام می گیرند.
 • ۶۵% تبلیغ کنندگان می گویند که تبلیغات کلیکی و بنری در طول یک سال، نقش مؤثر و مفیدی برای آنها داشته است.

بنابراین با توجه به اهمیت شبکه های اجتماعی متوجه می شویم، که افراد اغلب از طریق این شبکه ها و فضای مجازی تمایل دارند که با محصولات و برندها آشنا شوند. پس تبلیغات بنری در سایت ها می تواند با استقبال زیادی مواجه شود. به همین سبب با توجه به هزینه به صرفه و استقبال از این نوع تبلیغ، بهتر است که از تبلیغات بنری بهره مند شوید. تیم “مشتری من” با داشتن کارشناسان حرفه ای در این زمینه، مفتخر است که تبلیغات بنری را به بهترین شکل برای شما انجام دهد، تا نتایج مثبتی دریافت کنید.

همانطور که می‌دانید برای داشتن یک وب سایت خوب، المان‌های مختلفی وجود دارد که می‌تواند شما را به ۵ لینک اول در صفحه گوگل برساند. یکی از مهم‌ترین این ویژگی‌ها داشتن تبلیغات بنری در سایت می‌باشد که می‌تواند تحول عظیمی در کسب و کار شما بوجود آورد. تبلیغات خواه ناخواه بر روی افراد تأثیرگذار خواهد بود و برای کاربران این امکان را بوجود می‌آورد که با ویژگی‌های مختلف خدمات یا محصول شما آشنا شوند. اگر شما هم دوست دارید درمورد تبلیغات بنری در سایت بیشتر بدانید، لطفاً تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

تبلیغات بنری در سایت چیست؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

این نوع از تبلیغات که به وضوح بر روی رشد کسب و کار شما تأثیر دارند، نوعی از بازاریابی و تبلیغ است که باید برای آن هزینه پرداخت نمایید. این فرم از تبلیغات به شکل‌های مختلف مانند اینفوگرافی، متن، ویدیو و تصویر‌های جذاب پیش چشم مخاطب بروز می‌کنند و اگر شخص بر روی آن‌ها کلیک نماید به وب سایت تبلیغ‌کننده خواهد رفت.

چرا تبلیغات بنری؟

ممکن است این سؤال برای شما هم پیش بیاید که اصلاً چه نیازی به تبلیغات بنری وجود دارد؟ بهتر است بدانید که این سبک از تبلیغ در بخش‌های خاصی از وب سایت نشان داده می‌شوند و اغلب به دلیل عریض بودنشان در صفحات اصلی سایت، می‌تواند توجه افراد را جهت تبلیغات برای سایت به خود جلب نماید.

تبلیغات بنری در سایت چگونه انجام می‌شود؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

درباره‌ی نحوه عملکرد این تبلیغات باید بگوییم که هر وب سایتی به طور مشخص جایی برای این کار در صفحه خود طراحی می‌کند و متناسب با درخواست و بودجه‌ای که شما برای آن در نظر می‌گیرید، تبلیغات بنری سایت را برایتان انجام می‌دهد. این کار به ری تارگتینگ یا هدف‌گذاری دوباره برای افزایش بازدید شما بسیار کمک می‌کند.

چگونگی کار تبلیغات بنری در سایت

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

در ابتدا شما باید به صورت کاملاً حرفه‌ای و توسط یک گرافیست متبحر تصویر جذابی از محصول و خدماتتان را انتخاب کنید که بتواند برای بیننده جذابیت بصری داشته باشد. سپس بسته به نوع انتخاب شما درمورد اینکه قرار است در چه فضایی این بنر را قرار دهید، آن را دیزاین نمایید. به طور مثال طراحی بنر در وب سایت با بنر‌هایی که قرار است که در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام قرار داده شود، باید به نحوی متمایز از هم باشند. بنری که قرار است در یک سایت گذاشته شود، از طریق یک کلیک، مخاطب را به صفحه اصلی سایتتان وصل می‌نماید.

تبلیغات بنری در سایت به چند شکل انجام می‌شود؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

به طور معمول این تبلیغات به سه صورت انجام می‌شود:

 1. تبلیغاتی که برای آن زمان مشخصی در نظر گرفته می‌شود
 2. تبلیغاتی که نسبت به میزان فروش هزینه‌ی آن پرداخت می‌گردد
 3. تبلیغاتی که با توجه به کلیک بر روی بنر هزینه برایشان در نظر گرفته می‌شود

این سه مورد از محبوب‌ترین انواع روش‌های تبلیغات بنری در سایت می‌باشد که باتوجه به نوع کسب و کار و نیازی که شما دارید، می‌تواند مثمرثمر واقع شود.

چند نوع تبلیغ بنری داریم؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

برای ریتارگتینگ و بازدهی بالاتر وب سایتتان انواع مختلفی از تبلیغات بنری در سایت داریم که باتوجه به حوزه فعالیت هر کسب و کاری متفاوت است. اشکال این تبلیغات بنری به شرح زیر است:

۱. تبلیغات بنری انیمیشنی

می‌توان گفت این نوع از تبلیغات به دلیل جذابیت بصری بالایی که دارند، می‌توانند بسیار تأثیرگذار باشند. رنگ و لعاب جذابی که برای این تبلیغات بنری در نظر گرفته می‌شود احساس خوبی به مخاطب القا می‌کند که در جذب و ورود به سایت یا پیج شما بسیار اثربخش خواهد بود.

2. تبلیغات بنری ثابت

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

این نوع از تبلیغات معمولاً متن و تصویر ثابتی دارند و از جهت سادگی بسیار مورد قبول می‌باشند اما ممکن است به اندازه‌ی بنر‌های انیمیشنی جذابیت بصری و تأثیرگذاری نداشته باشند.

3. بنر‌های دو طرفه و نیازمند تعامل

از جمله بنر‌هایی که در سایت ‌ها طرفدار زیادی دارد، بنر‌های دوطرفه هستند. این نوع از تبلیغات به طور مستقیم با مخاطب و کاربر ارتباط دارند و پس از نمایش این بنر‌ها، اطلاعاتی که بر روی آن‌ها وجود دارد، مخاطب را تعامل و برقراری ارتباط ترغیب می‌کند.

نتیجه تبلیغات بنری در سایت چیست؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

کسی که اقدام به تبلیغات بنری در سایت می‌نماید می‌داند که پس از انجام این تبلیغات نتایج شگفت‌انگیزی برای سایت و افزایش فروش پیش خواهد آمد. یکی از مهم‌ترین و درواقع می‌توان گفت اصلی‌ترین نتیجه‌ی این تبلیغات این است که خواه ناخواه مخاطبان بسیار بیشتر از قبل به سایت شما سر می‌زنند. همین امر می‌تواند به افزایش ترافیک سایت شما منجر شود. دومین موردی که درباره نتیجه‌ی تبلیغات بنری می‌توان راجع­به آن صحبت نمود این است که مخاطبانی که شاید نیاز به محصولی دارند و به دنبال آن می‌گردند، در یک سایت این تبلیغ را ببینند و به سرعت با ورود به سایت شما نیازشان برطرف شود.

 مورد دیگر درباره‌ی افزایش فروش است. به طور کلی وقتی شما از تبلیغات بنری استفاده می‌کنید با افزایش حجم فروشتان در یک دوره‌ی زمانی خاص مواجه می‌شوید مخصوصاً اگر این تبلیغات با تخفیفات ویژه‌ی شما نیز همزمان باشد.

نکات مهم درباره‌ی تبلیغات بنری در وب سایت ‌ها

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

اگر قصد دارید که در یک وب سایت تبلیغات بنری بدهید، بهتر است حواستان باشد که این تبلیغات رنگ و لعاب و طراحی گرافیکی مناسبی داشته باشند. طبق آمار بسیاری از مخاطبان پس از دیدن تبلیغات بی‌کیفیت همانجا صفحه را ترک می‌کنند و ورودی گرفتن از این تبلیغات این از جهت کم می‌شود.

سعی کنید در سایت‌ هایی تبلیغات بنری بدهید که با موضوع شما مرتبط باشد. یک سایت فروش آهن آلات نمی‌تواند برای تبلیغات بنری فروش لوازم آرایشی میزبان مناسبی باشد.

واقع بین باشید. قرار نیست که سایت ‌های پربازدید آن پاسخدهی مد نظر شما را داشته باشند. اگر آن سایت مخاطب هدف شما را در خود جای ندهد، هرچقدر هم ترافیک بالایی داشته باشد، باز هم شما را به نتیجه‌ی مورد نظر نمی‌رساند

حواستان باشد برای تبلیغات بنری در سایت، از وب سایت‌ های شلوغ که هیچ نظمی ندارد و همزمان در یک صفحه تبلیغ برند را کرده‌اند بپرهیزید. در مورد اندازه و ابعاد بنر حواستان باشد که در آن سایت چه جایگاهی دارید. همیشه تبلیغات بزرگ پاسخدهی کافی ندارند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

جمع بندی

وقتی درمورد تبلیغات بنری در سایت ‌های مختلف صحبت می‌کنیم، می‌دانیم که قرار است به زودی با حجم عطیمی از کاربر و مخاطب برای وب سایتمان مواجه شویم که بخش بزرگی از آن‌ها کسب و کارمان را متحول کنند. در این مطلب از وب سایت مای کاستومر با شما درمورد این مبحث صحبت نمودیم و نکاتی که لازم بود در این باره بدانید را گفتیم. ‌امیدواریم از این مطلب نهایت لذت را برده باشید.

سایر خدمات
نظرات کاربران

20 پاسخ

  1. سلام دوست گرامی متخصصان نا باید با توجه به حوزه کاری شما مدت زمان رو خدمتون اعلام کنند . با متخصصان ما در تماس باشید:
   ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶-۱۷

  1. سلام دوست گرامی اینکه چه شیوه ای انتخاب بشه که برای شما بیشترین کارایی رو داشته باشه باید از متخصص ما بپرسی با توجه به حوزه کاریت. با ما تماس بگیر:
   ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶-۱۷

  1. سلام بله حتما بهترین و خلاقانه ترین انواع بنر رو ارائه میدیم لطفا با متخصص مربوطه تماس بگیرید:
   ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶-۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره در امور تبلیغات بنری با ما تماس بگیرید

20 پاسخ

  1. سلام دوست گرامی متخصصان نا باید با توجه به حوزه کاری شما مدت زمان رو خدمتون اعلام کنند . با متخصصان ما در تماس باشید:
   ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶-۱۷

  1. سلام دوست گرامی اینکه چه شیوه ای انتخاب بشه که برای شما بیشترین کارایی رو داشته باشه باید از متخصص ما بپرسی با توجه به حوزه کاریت. با ما تماس بگیر:
   ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶-۱۷

  1. سلام بله حتما بهترین و خلاقانه ترین انواع بنر رو ارائه میدیم لطفا با متخصص مربوطه تماس بگیرید:
   ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶-۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *