آژانس مای‌کاستومر
آژانس مای‌کاستومر

خدمات سئو، طراحی سایت و …

آکادمی مای‌کاستومر
آکادمی مای‌کاستومر

دوره‌های آموزشی و پکیج ها

مشاوره خدمات
ورود به آکادمی
ورود به آکادمی
5/5 - (1 امتیاز)

تبلیغات بنری در سایت

مدیریت تبلیغات اینترنتی را به ما بسپارید تا بودجه شما را مدیریت کنیم و بازدهی مطلوب را به دست آورید.

پخش ویدیو

با تبلیغات بنری میان رقبا بدرخشید!

یکی از بهترین و مرسوم ترین روش‌های تبلیغاتی به صورت آنلاین، تبلیغات بنری در سایت‌ می‌باشد که با کمک آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر با بهترین بازخورد قابل انجام است. این نوع تبلیغ در برند سازی و ارائه محصول و خدمات نقش مؤثری دارد. چراکه به وسیله تبلیغات بنری، در ویترین و نمای پر بازدیدترین و بهترین وب‌سایت‌های کشور قرار می‌گیرید و کاربران زیادی تبلیغ شما را مشاهده می‌کنند.

تبلیغات بنری در سایت‌ها (Banner ads on the site) در واقع تبلیغات بیلبوردی در فضای مجازی هستند. در ادامه مزایای تبلیغات بنری و تبلیغات سایت به ویژه عوامل موثر بر تعرفه تبلیغات بنری در سایت های پربازدید را برای شما آورده‌ایم.

online-store-management-3

در تبلیغات بنری امکان انتخاب مخاطب هدف وجود دارد.

در تبلیغات بنری امکان انتخاب مخاطب هدف وجود دارد

مزیت به‌کارگیری تبلیغات بنری در سایت

تبلیغات بنری یا تبلیغ در سایت فقط به گذاشتن عکس محدود نمی‌شوند. بلکه شما می‌توانید محصول را به صورت انیمیشن، نمایش اسلایدها و … به نمایش بگذارید. با چنین روش‌هایی کاربر بیشتر ترغیب می‌شود که از تبلیغ شما دیدن کند.

هزینه‌ی به‌ صرفه

هزینه تبلیغات بنری نسبت به سایر روش‌های تبلیغات، به‌صرفه‌تر و هدفمندتر است.
شما می‌توانید فقط به‌ ازای کلیک کاربران تعرفه پرداخت کنید و درنتیجه از هدر رفت بودجه جلوگیری نمایید.

دریافت گزارش مکتوب

برای هر تبلیغات بنری شما گزارشی جامع و مکتوب از بازخورد کمپین تبلیغاتی خود دریافت می‌کنید.
به ‌این ترتیب برای تبلیغات ‌های بعدی، بصورت بهینه‌تر و خلاقانه‌تر عمل خواهید کرد.

افزایش شهرت و آگاهی برند

تبلیغات بنری در سایت روشی موثر و پربازده در برندسازی و انداختن نام برندتان بر زبان‌ها است.
فقط کافی است بدانید که با چه استراتژی این‌کار را انجام دهید تا از نتایج آن در کمترین زمان شگفت‌زده شوید!

انواع نمایش محصول

در تبلیغات بنری از شعارها و تصاویر یا انیمیشن‌های جذاب و کاربرپسند برای نمایش محصول و خدمات شما استفاده می‌شود. به این طریق افراد بیشتری به خرید محصول شما ترغیب می‌شوند.

چرا تبلیغات بنری؟

این نوع از تبلیغات که به وضوح بر روی رشد کسب‌و ‌ار شما تأثیر دارند، نوعی از بازاریابی و تبلیغ است که باید برای آن هزینه پرداخت می‌نمایید. این فرم از تبلیغات به شکل‌های مختلف مانند اینفوگرافی، متن، ویدیو و تصویر‌های جذاب پیش چشم مخاطب بروز می‌کنند و اگر شخص بر روی آن‌ها کلیک نماید به وب سایت تبلیغ‌کننده خواهد رفت.

 این تبلیغات عمدتاً در وب‌سایت‌ها، بلاگ‌ها، ایمیل‌ها و شبکه‌های اجتماعی نمایش داده می‌شوند. هدف اصلی این نوع تبلیغات جذب کلیک‌ها و ترافیک به وب‌سایت یا صفحه‌های مرتبط با تبلیغ است.

ممکن است این سؤال برای شما هم پیش بیاید که اصلاً چه نیازی به تبلیغات بنری وجود دارد؟ بهتر است بدانید که این سبک از تبلیغ در بخش‌های خاصی از وب سایت نشان داده می‌شوند و اغلب به دلیل عریض بودنشان در صفحات اصلی سایت، می‌تواند توجه افراد را جهت تبلیغات برای سایت به خود جلب نماید.

برای رزرو تبلیغات بنری در سایت و دریافت مشاوره رایگان در این زمینه از بهترین شرکت تبلیغاتی در تهران، با کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر در ارتباط باشید. 

فرآیند کار تبلیغات بنری

انتخاب نوع تبلیغات بنری

شما باید تصمیم بگیرید که تبلیغات بنری خود را در کجا نمایش دهید، مانند وب‌سایت‌های خاص، شبکه‌های اجتماعی یا ایمیل‌ها.

طراحی بنر تبلیغاتی

ایجاد تصویر بنر جذاب و جلب‌کننده با استفاده از نرم‌افزارهای گرافیکی. باید مطمئن شوید که بنر شما طراحی زیبا و انگیزشی برای کاربران است تا توجه آن‌ها را جلب کند.

تنظیم پارامترهای تبلیغات

شما باید محتوا و لینک‌های مرتبط با تبلیغ خود را تعیین کنید، به عنوان مثال لینک به صفحه‌ای که می‌خواهید کاربران بعد از کلیک روی بنر به آن صفحه هدایت شوند.

انتخاب هدف‌گیری و نحوه نمایش: معمولاً شما می‌توانید هدف‌گیری‌های خاص را تعیین کنید، مثل نمایش بنر تنها به کاربرانی که از موقعیت جغرافیایی خاصی هستند، یا به افرادی که علاقه‌مند به یک موضوع خاص هستند.

پرداخت هزینه تبلیغ

در انتها، شما باید هزینه تبلیغات بنری خود را مشخص کنید. هزینه ممکن است براساس هزینه هر کلیک (CPC) یا هزینه هزار نمایش (CPM) باشد.

پس از راه‌اندازی تبلیغات بنری، بنر‌های شما در نقاط استراتژیک وب‌سایت‌ها و نقاط دیگر مشخص شده نمایش داده می‌شوند و امیدواریم با جذب توجه کاربران و کلیک‌ها به وب‌سایت شما، تبلیغاتتان بازدهی مطلوب را به همراه داشته باشد.

فرآیند کار تبلیغات بنری

تبلیغات بنری در سایت به چند شکل انجام می‌شود؟

به طور معمول این تبلیغات به سه صورت انجام می‌شود:

 • تبلیغاتی که برای آن زمان مشخصی در نظر گرفته می‌شود
 • تبلیغاتی که نسبت به میزان فروش هزینه‌ی آن پرداخت می‌گردد
 • تبلیغاتی که با توجه به کلیک بر روی بنر هزینه برایشان در نظر گرفته می‌شود

این سه مورد از محبوب‌ترین انواع روش‌های تبلیغات بنری در سایت می‌باشد که باتوجه به نوع کسب و کار و نیازی که شما دارید، می‌تواند مثمر ثمر واقع شود.

banner-ads

نتیجه تبلیغات بنری در سایت چیست؟

کسی که اقدام به تبلیغات بنری در سایت می‌نماید می‌داند که پس از انجام این تبلیغات نتایج شگفت‌انگیزی برای سایت و افزایش فروش پیش خواهد آمد. یکی از مهم‌ترین و درواقع می‌توان گفت اصلی‌ترین نتیجه‌ی این تبلیغات این است که خواه ناخواه مخاطبان بسیار بیشتر از قبل به سایت شما سر می‌زنند. همین امر می‌تواند به افزایش ترافیک سایت شما منجر شود.

دومین موردی که درباره نتیجه‌ی تبلیغات بنری می‌توان راجع­‌به آن صحبت نمود این است که مخاطبانی که شاید نیاز به محصولی دارند و به دنبال آن می‌گردند، در یک سایت این تبلیغ را ببینند و به سرعت با ورود به سایت شما نیازشان برطرف شود.

 مورد دیگر درباره‌ی افزایش فروش است. به طور کلی وقتی شما از تبلیغات بنری در سایت استفاده می‌کنید با افزایش حجم فروشتان در یک دوره‌ی زمانی خاص مواجه می‌شوید. مخصوصاً اگر این تبلیغات با تخفیفات ویژه‌ی شما نیز همزمان باشد.

online-store-management-3

در تبلیغات بنری امکان انتخاب لوکیشن هدف وجود دارد.

شیراز
تبریز
مشهد
یزد
اصفهان
سمنان

اندازه‌ و موقعیت مناسب تبلیغات بنری

اندازه و موقعیت مناسب تبلیغات بنری در سایت برای تاثیرگذاری بیشتر در کاربران بسیار مهم است. به طور کلی تعیین این موارد نیازمند دقت، برنامه‌ریزی و تجربه است. در ادامه، توصیه‌هایی در زمینه اندازه و موقعیت تبلیغات بنری ذکر کرده‌ایم:

اندازه مناسب

اندازه بنر تبلیغاتی باید کاملاً قابل مشاهده باشد اما به طور همزمان، بسیاری از بنرها ترجیح می‌دهند اندازه بنر را محدود نگه دارند تا کاربران را اذیت نکنند.

اندازه‌های متداول برای بنرها شامل: 728×90 بنر تاشو، 300×250 بنر مستطیلی و 336×280 بنر مستطیلی هستند. اما، ممکن است اندازه‌های دیگری نیز برای نیازهای خاص وب‌سایت شما مناسب باشند.

محل‌ قرارگیری

برای افزایش تاثیر تبلیغات بنری، موقعیت آنها بسیار مهم است. بنرهایی که در بخش بالای صفحه (Above the Fold) قرار دارند، معمولاً مشاهده بیشتری دارند زیرا به طور مستقیم قابل رویت هستند بدون اینکه کاربران به پایین صفحه بروند. همچنین، بنرهایی که در قسمت‌های جانبی (sidebar) قرار می‌گیرند نیز معمولاً توجه کاربران را به خود جلب می‌کنند.

تطابق با محتوا

بنرهای تبلیغاتی باید با محتوای وب‌سایت شما و مخاطبان آن تطابق داشته باشند. اگر بنرها مرتبط با محتوای وب‌سایت نباشند، احتمالاً کاربران کمتر به آنها توجه می‌کنند و کلیک کمتری روی آنها انجام می‌دهند.

استفاده از انیمیشن و رنگ‌ها

انیمیشن‌ها و رنگ‌های جذاب می‌توانند توجه کاربران را به تبلیغات جلب کنند. با این حال، باید مراقب باشید که استفاده از انیمیشن‌ها و رنگ‌ها از حد نرود و کاربران را اذیت نکند.

آزمون و بهینه‌سازی

از طریق آزمون‌های A/B، می‌توانید انواع مختلفی از بنرها را بررسی کنید تا بفهمید کدام نوع بنر بیشترین تاثیر را بر کاربران دارد. با بهینه‌سازی مداوم، می‌توانید کارایی تبلیغات بنری را بهبود بخشید.

ری‌ تارگتینگ چیست؟

تبلیغات ریتارگتینگ (هدف گذاری مجدد) یک روش تبلیغات آنلاین برای دسترسی به بازدیدکنندگان قبلی وب سایت شما است که پیش از این به وبسایت شما سر زده‌اند اما دست‌ خالی خارج شده‌اند.
این نوع تبلیغات اغلب از طریق نمایش تبلیغات بنری یا تبلیغات همسان و یادآوری خدمات و محصولات شما انجام می‌شود.
تبلیغات ریتارگتینگ فرصتی برای بازیابی مشتریان بالقوه است. همچنین این نوع تبلیغات به افزایش فروش و آگاهی برند شما کمک می‌کند.

تدوین استراتژی ری تارگتینگ و ارائه خدمات در این حوزه زیر نظر کارشناسان دیجیتال مارکتینگ باتجربه، توسط مجموعه مای کاستومر با هزینه مناسب ارائه می‌شود. جهت کسب مشاوره رایگان در زمینه تبلیغات، برندسازی، راه‌اندازی وبسایت فروشگاهی و شرکتی، سئو و بهینه سازی سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید. 

چند نوع تبلیغ بنری داریم؟

برای ریتارگتینگ و بازدهی بالاتر وب سایتتان انواع مختلفی از تبلیغات بنری در سایت داریم که باتوجه به حوزه فعالیت هر کسب و کاری متفاوت است. اشکال این تبلیغات بنری به شرح زیر است:

تبلیغات بنری انیمیشنی

می‌توان گفت این نوع از تبلیغات به دلیل جذابیت بصری بالایی که دارند، می‌توانند بسیار تأثیرگذار باشند. رنگ و لعاب جذابی که برای این تبلیغات بنری در نظر گرفته می‌شود احساس خوبی به مخاطب القا می‌کند که در جذب و ورود به سایت یا پیج شما بسیار اثربخش خواهد بود.

 تبلیغات بنری ثابت

این نوع از تبلیغات معمولاً متن و تصویر ثابتی دارند و از جهت سادگی بسیار مورد قبول می‌باشند اما ممکن است به اندازه‌ی بنر‌های انیمیشنی جذابیت بصری و تأثیرگذاری نداشته باشند.

بنر‌های دو طرفه و نیازمند تعامل

از جمله بنر‌هایی که در سایت ‌ها طرفدار زیادی دارد، بنر‌های دوطرفه هستند. این نوع از تبلیغات به طور مستقیم با مخاطب و کاربر ارتباط دارند و پس از نمایش این بنر‌ها، اطلاعاتی که بر روی آن‌ها وجود دارد، مخاطب را تعامل و برقراری ارتباط ترغیب می‌کند.

نکات مهم درباره‌ی تبلیغات بنری در وب سایت ‌

 • اگر قصد دارید که در یک وب سایت تبلیغات بنری بدهید، بهتر است حواستان باشد که این تبلیغات رنگ و لعاب و طراحی گرافیکی مناسبی داشته باشند. طبق آمار بسیاری از مخاطبان پس از دیدن تبلیغات بی‌کیفیت همانجا صفحه را ترک می‌کنند و ورودی گرفتن از این تبلیغات این از جهت کم می‌شود.
 • سعی کنید در سایت‌ هایی تبلیغات بنری بدهید که با موضوع شما مرتبط باشد. یک سایت فروش آهن آلات نمی‌تواند برای تبلیغات بنری فروش لوازم آرایشی میزبان مناسبی باشد.
 • واقع بین باشید. قرار نیست که سایت ‌های پربازدید آن پاسخدهی مد نظر شما را داشته باشند. اگر آن سایت مخاطب هدف شما را در خود جای ندهد، هرچقدر هم ترافیک بالایی داشته باشد، باز هم شما را به نتیجه‌ی مورد نظر نمی‌رساند
 • حواستان باشد برای تبلیغات بنری در سایت، از وب سایت‌ های شلوغ که هیچ نظمی ندارد و همزمان در یک صفحه تبلیغ برند را کرده‌اند بپرهیزید. در مورد اندازه و ابعاد بنر حواستان باشد که در آن سایت چه جایگاهی دارید. همیشه تبلیغات بزرگ پاسخدهی کافی ندارند.

تبلیغات بنری در سایت چگونه انجام می‌ شود؟

درباره‌ی نحوه عملکرد این تبلیغات باید بگوییم که هر وب سایتی به طور مشخص جایی برای این کار در صفحه خود طراحی می‌کند و متناسب با درخواست و بودجه‌ای که شما برای آن در نظر می‌گیرید، تبلیغات بنری سایت را برایتان انجام می‌دهد. این کار به ری تارگتینگ یا هدف‌گذاری دوباره برای افزایش بازدید شما بسیار کمک می‌کند.

چگونگی کار تبلیغات بنری در سایت

در ابتدا شما باید به صورت کاملاً حرفه‌ای و توسط یک گرافیست متبحر تصویر جذابی از محصول و خدماتتان را انتخاب کنید که بتواند برای بیننده جذابیت بصری داشته باشد. سپس بسته به نوع انتخاب شما درمورد اینکه قرار است در چه فضایی این بنر را قرار دهید، آن را دیزاین نمایید. به طور مثال طراحی بنر در وب سایت با بنر‌هایی که قرار است که در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام قرار داده شود، باید به نحوی متمایز از هم باشند. بنری که قرار است در یک سایت گذاشته شود، از طریق یک کلیک، مخاطب را به صفحه اصلی سایتتان وصل می‌نماید.

جدول  اندازه‌ و موقعیت مناسب برای تاثیر بیشتر تبلیغات بنری در سایت

اندازه مناسب بنر

موقعیت مناسب بنر

728×90 تاشوبخش بالای صفحه (Above the Fold)
300×250 مستطیلیقسمت‌های جانبی (sidebar)
336×280 مستطیلیبخش میانی محتوا
468×60 تاشوبالای بند افقی (header)
160×600 عمودیکنار محتوا (سمت چپ یا راست)
تطابق با محتوابخش‌های مرتبط با محتوای صفحه
استفاده از انیمیشن و رنگ‌هابخش بالای صفحه (Above the Fold)، بند افقی (header)
آزمون و بهینه‌سازیبخش مختلف وب‌سایت

جمع بندی

وقتی درمورد تبلیغات بنری در سایت‌های مختلف صحبت می‌کنیم، می‌دانیم که قرار است به زودی با حجم عطیمی از کاربر و مخاطب برای وب سایتمان مواجه شویم که بخش بزرگی از آن‌ها کسب و کارمان را متحول کنند. در این مطلب از وب سایت مای کاستومر با شما درمورد این مبحث صحبت نمودیم و نکاتی که لازم بود در این باره بدانید را گفتیم. ‌

شما می‌توانید برای سفارش هر نوع تبلیغات بنری و خدمات ریتارگتینگ با مشاوران آژانس مای کاستومر در ارتباط باشید. مشاوران ما ضمن بررسی کسب‌وکار و وبسایت شما، بهترین استراتژی تبلیغات بنری را به شما پیشنهاد می‌دهند. 

بیشتر بخوانید بستن
سوالات متداول
تبلیغات بنری در سایت بهتر است یا رپورتاژ آگهی؟

تبلیغات بنری نتایج کوتاه مدت خوبی را برای وبسایت شما به ارمغان می‌‌آورد. به‌خصوص اگر تبلیغات بنری را در مناسبت‌ها و جشنواره‌های مختلف انجام دهید ترافیک سایت شما به میزان زیادی افزایش می‌یاید. اما رپورتاژ آگهی در طولانی مدت نتایج بهتری خواهد داشت و می‌‌تواند تا چندین ماه به ارتقا ورودی سایت‌تان کمک کند.

به‌طور کلی هر دو روش تبلیغاتی مزایا و معایب خاص خود را دارد که باید در زمان مناسب و با استراتژی صحیح برای آن اقدام شود. 

تعرفه تبلیغات بنری چگونه است؟

تعرفه و هزینه تبلیغات بنری باتوجه به نوع بنر (ثابت یا متحرک و انیمیشنی)، سایتی که به‌عنوان تبلیغات انتخاب می‌کنید، تعداد کلیک و … بستگی دارد. این موضوع در جلسه مشاوره رایگان بررسی و سپس کمپین شما راه‌اندازی می‌شود. 

تبلیغات بنری در سایت ها بهتر است یا تبلیغات در سوشال مدیا؟

این موضوع نیز به نوع کسب‌وکار شما دارد. اگر در بستر سایت فعالیت می‌کنید، تبلیغات بنری در سایت‌ها کمک بیشتری به شما می‌کند و موجب جذب ترافیک به سایت شما می‌شود. اما چنانچه در سوشال مدیا فعالیت دارید، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و اینفالوئنسر مارکتینگ گزینه بهتری است. 

در هر حال ما توصیه می‌کنیم برای کسب بهترین نتیجه فعالیت در سایت و سوشال مدیا را به‌طور همزمان پیش ببرید. 

آیا آژانس مای کاستومر در زمینه برندینگ و تبیلغات مشاوره ارائه می‌دهد؟

بله شما می‌توانید برای کسب مشاوره رایگان در زمینه تبلیغات، برندسازی، سئو و بهینه‌سازی سایت، راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی و افزایش فروش آنلاین با کارشناسان مای کاستومر در ارتباط باشید. 

برای دریافت مشاوره دیجیتال مارکتینگ چه اقدامی انجام دهم؟

برای راهنمایی در انتخاب خدمات و پکیج های مشاوره از طریق تماس یا واتساپ با شماره‌های موجود در صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

star-rate
در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات و نظرات شما هستیم
5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاه کاربران

29 پاسخ

  1. سلام دوست گرامی متخصصان نا باید با توجه به حوزه کاری شما مدت زمان رو خدمتون اعلام کنند . با متخصصان ما در تماس باشید:
   ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶-۱۷

  1. سلام دوست گرامی اینکه چه شیوه ای انتخاب بشه که برای شما بیشترین کارایی رو داشته باشه باید از متخصص ما بپرسی با توجه به حوزه کاریت. با ما تماس بگیر:
   ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶-۱۷

  1. سلام بله حتما بهترین و خلاقانه ترین انواع بنر رو ارائه میدیم لطفا با متخصص مربوطه تماس بگیرید:
   ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶-۱۷

  1. سلام بزرگوار
   لطفا با متخصص مربوطه با شماره تماس زیر در ارتباط باشید تا از قیمتها با توجه به شرایط حوزه کاری تون اگاه شوید:
   ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶-۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

29 پاسخ

  1. سلام دوست گرامی متخصصان نا باید با توجه به حوزه کاری شما مدت زمان رو خدمتون اعلام کنند . با متخصصان ما در تماس باشید:
   ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶-۱۷

  1. سلام دوست گرامی اینکه چه شیوه ای انتخاب بشه که برای شما بیشترین کارایی رو داشته باشه باید از متخصص ما بپرسی با توجه به حوزه کاریت. با ما تماس بگیر:
   ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶-۱۷

  1. سلام بله حتما بهترین و خلاقانه ترین انواع بنر رو ارائه میدیم لطفا با متخصص مربوطه تماس بگیرید:
   ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶-۱۷

  1. سلام بزرگوار
   لطفا با متخصص مربوطه با شماره تماس زیر در ارتباط باشید تا از قیمتها با توجه به شرایط حوزه کاری تون اگاه شوید:
   ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶-۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *