مشاوره سئو

امروزه سایت ها به یک ابزار قدرتمند برای ارائه خدمات و محصولات تبدیل‌شده‌اند. به‌وسیله آن‌ها می‌توان به کسب و کار رونق بخشید. به همین سبب بایستی بیشتر از همیشه به سایت، بهینه سازی آن و همچنین بهره مندی از مشاوره سئو توجه کرد.

بهینه سازی سایت یک تبلیغ هدفمند برای هر نوع کسب‌وکاری می‌باشد و مشتریان واقعی و مخاطبان هدف را جذب می‌نماید. بنابراین برای اینکه بتوانید سهم بیشتری در بازار داشته باشید، بایستی از مشاوره سئو بهره‌مند شوید.

آیا امکان مشاوره رایگان سئو وجود دارد؟

بله ما در دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر این خدمت تخصصی را ارائه می دهیم.

برای تعیین بهترین مشاوره سئو باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای گزینش یک مشاور سئو خوب باید به موارد زیر دقت کرد:

نمونه کارها، تجربیات، اعتبار، قیمت

 

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

آیا امکان مشاوره تلفنی سئو وجود دارد؟

از انجایی که مشاوره سئو یک امر تحلیلی و آماری هست مناسب تر آن است به صورت حضوری یا آنلاین برگزار شود. با این حال می توانیم ابتدا یک بررسی قبل از مشاوره تلفنی سئو داشته باشیم و نتیجه را در قالب فایل تقدیم شما نماییم و سپس به شکل تلفنی برای شما توضیح دهیم. بنابراین در مجموع مشاوره تلفنی سئو امکان پذیر است و رایگان هم هست.

در یک جلسه مشاوره سئو، مای کاستومر چه خدماتی ارائه می دهد؟

بررسی و آنالیز کامل وب سایت شما از نظر سئو داخلی، خارجی و تکنیکال که البته قبل از شروع جلسه انجام شده و از زمان آن نمی کاهد،

– ارائه راهکارهای تخصصی برای رشد سریعتر سایت در نتایج جستجو،

– ارائه برنامه برای لینک سازی خارجی سایت،

مشاوره سئو سایت

با مشاوره سئو افراد با انتخاب خودشان وارد سایت می‌شوند. یعنی در واقع به‌وسیله یافته‌های موتور جستجو، سایت را دیده و وارد آن می‌شوند. به همین سبب بدون واسطه و هیچ‌گونه معرفی، سایت را انتخاب می‌کنند.

سئوی سایت برخلاف دیگر روش‌های تبلیغاتی بسیار اثربخش است. در واقع بهینه سازی سایت سبب می‌شود که سایت شما ارتقاءیافته و ترافیک بیشتری به دست آورد، به همین سبب افراد بیشتری جذب سایت شما می‌شوند.

مزایای بهره‌مندی از بهینه سازی سایت و مشاوره سئو

 • نیاز به هزینه ندارد.
 • ترافیک سایت را افزایش دهد.
 • کسب‌وکار کوچکتان به سرعت پیشرفت می‌کند.
 • امکان رسیدن به جایگاه مناسب در بازار رقابت بسیار زیاد است.
 • سئو می‌تواند ارزش کسب‌وکار شما در شبکه های اجتماعی را بالا ببرد.
 • سئو باعث سودآوری، افزایش فروش و افزایش سهم بازار شما می‌شود.
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تأثیر بهینه سازی سایت بر روی کسب‌وکارها

شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که بهینه سازی سایت چه تأثیری بر کسب‌وکار دارد؟ یا برای چه بایستی از مشاوره بهینه سازی سایت بهره‌مند شد؟ برای پاسخ به این سؤال‌ها ابتدا آمارهای زیر رابررسی کنید:

امروزه بهینه سازی سایت، نقش مؤثری در بازاریابی دارد و در این رابطه ۶۱% بازاریابان می‌گویند که بهینه سازی سایت برای آن‌ها اولویت دارد.

این به این معناست  که در حال حاضر اگر می‌خواهید در بین رقبا جایگاه مناسبی داشته باشید، بایستی حتماً از مشاوره بهینه سازی سایت بهره‌مند شوید و با یک استراتژی مناسب از رقبا پیشی بگیرید.

حال برای درک بیشتر اهمیت سئو به آمارهای زیر در رابطه با بهینه سازی سایت توجه فرمایید:

5

بهتر از تبلیغات کلیکی است.

5

جستجو به صورت روزانه در گوگل انجام می‌شود.

63

جستجو در هر ثانیه در گوگل انجام می‌شود.

56

شرکت ها می‌خواهند که برای تولید محتوای سایت بیشتر هزینه کنند.

21

کاربران برای بررسی موضوع مورد نظرشان بیش از یک وب سایت را بررسی می‌کنند.

69

کاربران از سازمان‌هایی که وب سایتشان به سؤالات آن‌ها پاسخ داده، خریداری می‌کنند.

معرفی انواع سئو و کاربردهای آن

در طول جلسه مشاوره سئو سایت تمامی بخش‌ها و ابعاد سئو برای شما عزیزان شرح داده می‌شود. در ادامه مهم‌ترین بخش‌های سئو را برای شما عزیزان معرفی می‌کنیم:

سئو داخلی

 سئو داخلی در رابطه با محتوای سایت است. این نوع سئو موجب شده سایت در نتایج جستجو به شیوه‌ای مناسب به نمایش گذاشته شود و سایت در رابطه با کلمات کلیدی رتبه کسب کند.

سئو خارجی

منظور از سئو خارجی، اعتبار سایت شما در دنیای آنلاین می‌باشد. در واقع سئوی خارجی به نحوه توصیف سایر سایت ها به سایت شما بستگی دارد.

درصورتی‌که بخواهید سئو یا بهینه سازی سایت را از لحاظ تکنیک دسته بندی کنید به سه بخش زیر تقسیم می‌شوند:

سئو کلاه سیاه

در این شیوه سئو کاران به شیوه‌ای غلط، موتورهای جستجو را فریب می‌دهند تا در کمترین زمان باعث ارتقاء رتبه سایت شوند.

در روش‌ سئوی سیاه از کلمات کلیدی نامرتبط به‌منظور افزایش ترافیک سایت استفاده می‌شود. با توجه به هوشمند بودن گوگل درصورتی‌که موتورهای جستجو متوجه سئوی سیاه شوند، سایت را از نتایج جستجو حذف می‌کنند.

سئو کلاه سفید

همان‌طور که از نام آن پیداست این سئو بر پایه اصول و قوانین گوگل است و سئوکار تنها از محتوای یونیک و با کیفیت برای ارتقاء سایت استفاده می‌کند. این سئو کمی زمان‌بر است اما نتایج پایدار و مثبت بسیاری دارد.

سئو کلاه خاکستری

در این شیوه بهینه سازی سایت از دو روش سئوی سفید و سئوی سیاه بهره گرفته می‌شود. بااین‌حال برخی از تکنیک‌های آن برخلاف قوانین گوگل هستند و برای آینده سایت، ریسک دارد.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

خدمات مشاوره سئو سایت مای کاستومر

مجموعه مای کاستومر در راستای سئوی سایت خدمات بی‌نظیری به شما عزیزان ارائه می‌دهد. در ادامه مهم‌ترین خدمات مشاوره سئوی سایت را برای شما معرفی می‌کنیم:

تجزیه تحلیل و آنالیز کلمات کلیدی

تعیین استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال

مشاوره به‌منظور شناسایی اهداف سازمانی

بررسی هزینه های راه اندازی سایت و سئو

تعیین هویت برند و تثبیت جایگاه سازمانی

بررسی استراتژی محتوایی و ارائه آن در سایت

تهیه پروپوزال و بررسی امکانات موردنیاز برای سایت و سئو

نظارت بر روند سفارش، ثبت قرارداد، اجرا و ارائه پروژه طراحی سایت

معرفی استراتژی‌های بازاریابی شبکه های اجتماعی و تعیین مسیرهای رسیدن به آن

تعرفه مشاوره بهینه سازی سایت

سخن پایانی

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید رتبه بندی گوگل دارای الگوریتم خاصی است و در صورت رعایت تمامی الگوریتم ها رتبه شما در گوگل بهبود پیدا خواهد کرد.

تیم مای کاستومر در طول جلسه مشاوره بهینه سازی سایت ، مسیر صحیح سئو و اهداف کسب‌وکار شما در دنیای آنلاین را ترسیم کرده و شرایط ایده آلی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات مشاوره سئو سایت با شماره همراه 09124777487 و شماره‌های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید

تعرفه مشاوره سئو سایت

کارشناسان مای کاستومر با در نظر گرفتن نوع کسب و کار، نوع محصولات و خدمات، مخاطبان و … به شما مشاوره سئو می‌دهند. ازآنجایی‌که عوامل زیادی در مشاوره بهینه سازی سایت دخیل هستند، نمی‌توان تعرفه ثابتی را در نظر گرفت. برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با مشاوره بهینه سازی سایت و تعرفه های آن، با واحد دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر در ارتباط باشید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
سایر خدمات
نظرات کاربران

55 پاسخ

  1. با سلام
   ابتدا باید دید سایت شما در چه حوزه ای فعالیت میکند. ولی در مجموع میتوان گفت بله سئو هرسایتی را بهتر از گذشته میکند
   برای توضیحات بیشتر میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ تماس بگیرید

  1. با سلام
   مشاوره سئو در آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر برای اولین بار کاملا رایگان است و شما میتوانید با مشاوره گرفتن از کارشناسان باتجربه مای کاستومر با بهترین روش سئو آشنا شوید.

 1. من یک وبسایت فروش دستگاه های بسته بندی دارم میخواستم بدونم از کجا باید بهترین کلیدواژه ها رو برای سئو انتخاب کنم؟

  1. با سلام
   اگر قبلا جستجوی کلید واژه انجام داده اید خودتان میتوانید
   اما اگر میخواهید بهترین کلید واژه های مناسب سایتتان را پیدا کنید لطف کنید آدرس سایت خود را ارسال کنید تا ما بهترین کلیدواژه ها را به شما معرفی کنیم
   همچنین میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را به طور کامل راهنمایی کنند

  1. با سلام
   شما میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ تماس بگیرید و یا در صورت نیاز به کسب مشاوره تخصصی تر با مراجعه به ساختمان شرکت از مشاوره کارشناسان بهره مند شوید

 2. سلام ببخشید من میخواستم بدونم برای یک سایت فروشگاهی سئو رو از کجا باید شروع کنم و این که چه مدت نیازه که به اون نتیجه مطلوب برسه و اینکه میتونم از شما مشاوره رایگان سئو دریافت کنم

  1. با سلام
   اولین قدم ها در سئو، این است که شما بدانید دقیقا از سئو چه چیزی میخواهید. مرحله بعد، شناخت و آگاهی از رقیبان کسب و کار شماست که اگر این مورد را انجام ندهید، مانند شطرنج بازی میمانید که با چشم های بسته وارد رقابت با حریف بشود!
   در مورد سوال دوم شما حداقل زمان برای نتیجه گرفتن از سئو ۳ ماه میباشد.
   شما میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ بگیرید و از مشاوره کارشناسان مجرب ما بهره مند شوید

  1. با سلام
   مشاوره سئو در آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر رایگان بوده و ما سعی میکنیم به شما کاملا کمک کنیم

  1. با سلام
   بله مخصوصا اگر این سایت فروشگاهی است با توجه به اینکه سایت های این حوزه بسیار زیاد هستند شما قطعا برای دیده شدن نیاز به سئو دارید

  1. با سلام
   حدودا پس از ۳ تا ۴ ماه میشود رشد سئو سایت را مشاهده کرد
   اما در کل بستگی به میزان سختی کلمات دارد

 3. من یه سایت دارم که نمونه کارهام رو داخلش میذارم
  میخواستم بپرسم، پکیجی دارین که هم سئو باشه هم نمای سایتم مجدد طراحی بشه؟

  1. سلام
   بله شما میتوانید با مراجعه به صفحه پکیج ها، پکیج مورد نیاز خود را انتخاب کنید و یا با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را بیشتر راهنمایی کنند

 4. سلام
  میخواستم بدونم چه مدت زمان طول میکشه تا سایتم بیاد صفحه اول گوگل؟ آیا این کار نیاز به تخصص خاصی داره یا خودم با کمک مشاوره های شما می تونم از پسش بربیام؟

  1. با سلام
   نکته ای که خدمتتان باید عرض شود این است که به اصطلاح نیمشود برای تمامی سایت ها نسخه یکسانی پیچید و گفت چقدر طول میکشد سایت شما به صفحه اول گوگل برسد و این نیاز به بررسی موضوع سایت شما، فعالیت رقیبان، تعداد کلماتی که میخواهید به صفحه اول گوگل برسد و … دارد. ولی به طور کلی تقریبا برای یک کلمه سخت چیزی در حدود حداقل ۴ یا در بعضی مواقع حتی ۵ ماه طول میکشد تا به صفحه اول برسد. البته کارشناسان ما سعی میکنند با تجربه ای که دارند این زمان را کمتر کنند.
   در مورد سوال بعدی شما هم سئو کاری تخصصی است. چنانچه با اینکار آشنایی دارید مشاوره سئو میتواند دید بسیار خوبی به شما بدهد تا بهتر برای سئو سایت خود تصمیم گیری کنید

 5. سلام من با شرکت های زیادی همکاری کردم و در نهایت به شرکت شما رسیدم، خواستم از تیم حرفه ای سایت و سئوتون تشکر کنم که باعث پیشرفت وبسایت من شدن. با اینکه کمی زمان برد ولی از نتیجه مشاوره ها و سئوتون راضی هستم

  1. سلام خدمت شما
   لطف کنید موضوع و آدرس سایتتون رو برای تیم پشتیبانی ارسال کنید تا متخصصان ما به شما مشاوره سئو بدن
   متاسفانه خیلی از افراد گول سئو سیاه رو میخورند و نه تنها براشون سودی ندارد بلکه باعث از دست رفتن وقت و هزینه بسیاری میشه

 6. سلام من یه سایت آرایشی دارم
  و برای سئو با یه شرکت دیگه ای کار میکردم و راضی نیستم از چند نفر اسم مجموعه شما رو شنیدم میخواستم ببینم به چه صورت میشه با شما قرار حضوری داشت؟

  1. با سلام خدمت شما
   لطف کنید از طر یق واتساپ به تیم پشتیبانی پیام بدهید و یا با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ تماس برقرار کنید
   تا تیم پشتیبانی برای حضور شما در شرکت یک زمانی قرار بدهند

  1. با سلام خدمت شما
   توجه داشته باشید هیچ شرکت و مجموعه حرفه ای و درست کاری عملا نمیتواند تضمین لینک اول گوگل را به شما بدهد و شک نکنید هرکس چنین ادعایی کرد قصد کلاهبرداری از شما را دارد
   اما ما به شما تضمین میدهیم صفحات مورد نظر شما به بهترین وجه ممکن سئو میشوند و ان شاءالله به بهترین رتبه های گوگل نیز خواهند رسید و همچنین سایت شما برای حضور پرقدرت در نتایج جستجوی گوگل بهینه خواهد شد

  1. با سلام
   بله تمام تلاش ما این است با مشاوره سئو ای که به شما میدهیم، شما بتوانید در کسب و کار خود بهترین نتیجه را بگیرید
   برای همین شما میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ مشخصات سایتتان را ارسال کنید تا همکاران ما با شما تماس برقرار کنند

  1. با سلام خدمت شما
   خلاصه اش این است که کار نشد ندارد! اما فرق است بین کسی که میخواهد با قایق موتوری به وسط دریا برسد با کسی که میخواهد تا همان نقطه را شنا کند
   با سئو هزینه های شما بسیار کمتر میشود و دیگر نیازی به تبلیغ زیاد برای موفقیت کسب و کار خود ندارید
   از طرفی سئو ماندگار است اما هیچ تبلیغات محیطی، بیلبوردی و حتی تلویزیونی برای مدت طولانی شما را تبلیغ نخواهند کرد مگر اینه قصد داشته باشید هزینه های بسیار زیادی برای سایت خود انجام دهید

  1. با سلام خدمت شما
   بله مشاوره سئو کاملا رایگان برای شما انجام خواهد شد
   چرا که موفقیت شما در کسب و کارتان باعث افتخار و مباهات ما خواهد بود و در این راه تمام تلاش خود را خواهیم کرد

  1. با سلام خدمت شما
   باید توجه داشته باشید در سئو صبر و بردباری جزو ارکان اصلی موفقیت محسوب میشوند و اگر میخواهید تاثیر سئو را بر سایت و کسب و کارتان ببینید حداقل سه ماه باید منتظز بمانید

  1. با سلام خدمت شما
   وبلاگ خود به سئو محصولات و یا خدمات شما کمک میکند
   پس اگر خود وبلاگ به درستی سئو نشود. در واقع شما نمیتوانید خدمات یا محصولاتتان را به خوبی سئو کنید

  1. با سلام خدمت شما
   شما میتوانید هم به صورت تلفنی و هم پس از هماهنگی با کارشناسان ما یک وقت تنظیم کنید تا برای مشاوره حضوری تشریف بیاورید

 7. سلام
  من بعد از جستجوی بسیییار برای تیم سئوی متخصص و حرفه ایی به شما رسیدم. خواستم ازتون تشکر کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت مشاوره در امور مشاوره سئو سایت با ما تماس بگیرید

55 پاسخ

  1. با سلام
   ابتدا باید دید سایت شما در چه حوزه ای فعالیت میکند. ولی در مجموع میتوان گفت بله سئو هرسایتی را بهتر از گذشته میکند
   برای توضیحات بیشتر میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ تماس بگیرید

  1. با سلام
   مشاوره سئو در آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر برای اولین بار کاملا رایگان است و شما میتوانید با مشاوره گرفتن از کارشناسان باتجربه مای کاستومر با بهترین روش سئو آشنا شوید.

 1. من یک وبسایت فروش دستگاه های بسته بندی دارم میخواستم بدونم از کجا باید بهترین کلیدواژه ها رو برای سئو انتخاب کنم؟

  1. با سلام
   اگر قبلا جستجوی کلید واژه انجام داده اید خودتان میتوانید
   اما اگر میخواهید بهترین کلید واژه های مناسب سایتتان را پیدا کنید لطف کنید آدرس سایت خود را ارسال کنید تا ما بهترین کلیدواژه ها را به شما معرفی کنیم
   همچنین میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را به طور کامل راهنمایی کنند

  1. با سلام
   شما میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ تماس بگیرید و یا در صورت نیاز به کسب مشاوره تخصصی تر با مراجعه به ساختمان شرکت از مشاوره کارشناسان بهره مند شوید

 2. سلام ببخشید من میخواستم بدونم برای یک سایت فروشگاهی سئو رو از کجا باید شروع کنم و این که چه مدت نیازه که به اون نتیجه مطلوب برسه و اینکه میتونم از شما مشاوره رایگان سئو دریافت کنم

  1. با سلام
   اولین قدم ها در سئو، این است که شما بدانید دقیقا از سئو چه چیزی میخواهید. مرحله بعد، شناخت و آگاهی از رقیبان کسب و کار شماست که اگر این مورد را انجام ندهید، مانند شطرنج بازی میمانید که با چشم های بسته وارد رقابت با حریف بشود!
   در مورد سوال دوم شما حداقل زمان برای نتیجه گرفتن از سئو ۳ ماه میباشد.
   شما میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ بگیرید و از مشاوره کارشناسان مجرب ما بهره مند شوید

  1. با سلام
   مشاوره سئو در آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر رایگان بوده و ما سعی میکنیم به شما کاملا کمک کنیم

  1. با سلام
   بله مخصوصا اگر این سایت فروشگاهی است با توجه به اینکه سایت های این حوزه بسیار زیاد هستند شما قطعا برای دیده شدن نیاز به سئو دارید

  1. با سلام
   حدودا پس از ۳ تا ۴ ماه میشود رشد سئو سایت را مشاهده کرد
   اما در کل بستگی به میزان سختی کلمات دارد

 3. من یه سایت دارم که نمونه کارهام رو داخلش میذارم
  میخواستم بپرسم، پکیجی دارین که هم سئو باشه هم نمای سایتم مجدد طراحی بشه؟

  1. سلام
   بله شما میتوانید با مراجعه به صفحه پکیج ها، پکیج مورد نیاز خود را انتخاب کنید و یا با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را بیشتر راهنمایی کنند

 4. سلام
  میخواستم بدونم چه مدت زمان طول میکشه تا سایتم بیاد صفحه اول گوگل؟ آیا این کار نیاز به تخصص خاصی داره یا خودم با کمک مشاوره های شما می تونم از پسش بربیام؟

  1. با سلام
   نکته ای که خدمتتان باید عرض شود این است که به اصطلاح نیمشود برای تمامی سایت ها نسخه یکسانی پیچید و گفت چقدر طول میکشد سایت شما به صفحه اول گوگل برسد و این نیاز به بررسی موضوع سایت شما، فعالیت رقیبان، تعداد کلماتی که میخواهید به صفحه اول گوگل برسد و … دارد. ولی به طور کلی تقریبا برای یک کلمه سخت چیزی در حدود حداقل ۴ یا در بعضی مواقع حتی ۵ ماه طول میکشد تا به صفحه اول برسد. البته کارشناسان ما سعی میکنند با تجربه ای که دارند این زمان را کمتر کنند.
   در مورد سوال بعدی شما هم سئو کاری تخصصی است. چنانچه با اینکار آشنایی دارید مشاوره سئو میتواند دید بسیار خوبی به شما بدهد تا بهتر برای سئو سایت خود تصمیم گیری کنید

 5. سلام من با شرکت های زیادی همکاری کردم و در نهایت به شرکت شما رسیدم، خواستم از تیم حرفه ای سایت و سئوتون تشکر کنم که باعث پیشرفت وبسایت من شدن. با اینکه کمی زمان برد ولی از نتیجه مشاوره ها و سئوتون راضی هستم

  1. سلام خدمت شما
   لطف کنید موضوع و آدرس سایتتون رو برای تیم پشتیبانی ارسال کنید تا متخصصان ما به شما مشاوره سئو بدن
   متاسفانه خیلی از افراد گول سئو سیاه رو میخورند و نه تنها براشون سودی ندارد بلکه باعث از دست رفتن وقت و هزینه بسیاری میشه

 6. سلام من یه سایت آرایشی دارم
  و برای سئو با یه شرکت دیگه ای کار میکردم و راضی نیستم از چند نفر اسم مجموعه شما رو شنیدم میخواستم ببینم به چه صورت میشه با شما قرار حضوری داشت؟

  1. با سلام خدمت شما
   لطف کنید از طر یق واتساپ به تیم پشتیبانی پیام بدهید و یا با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ تماس برقرار کنید
   تا تیم پشتیبانی برای حضور شما در شرکت یک زمانی قرار بدهند

  1. با سلام خدمت شما
   توجه داشته باشید هیچ شرکت و مجموعه حرفه ای و درست کاری عملا نمیتواند تضمین لینک اول گوگل را به شما بدهد و شک نکنید هرکس چنین ادعایی کرد قصد کلاهبرداری از شما را دارد
   اما ما به شما تضمین میدهیم صفحات مورد نظر شما به بهترین وجه ممکن سئو میشوند و ان شاءالله به بهترین رتبه های گوگل نیز خواهند رسید و همچنین سایت شما برای حضور پرقدرت در نتایج جستجوی گوگل بهینه خواهد شد

  1. با سلام
   بله تمام تلاش ما این است با مشاوره سئو ای که به شما میدهیم، شما بتوانید در کسب و کار خود بهترین نتیجه را بگیرید
   برای همین شما میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ مشخصات سایتتان را ارسال کنید تا همکاران ما با شما تماس برقرار کنند

  1. با سلام خدمت شما
   خلاصه اش این است که کار نشد ندارد! اما فرق است بین کسی که میخواهد با قایق موتوری به وسط دریا برسد با کسی که میخواهد تا همان نقطه را شنا کند
   با سئو هزینه های شما بسیار کمتر میشود و دیگر نیازی به تبلیغ زیاد برای موفقیت کسب و کار خود ندارید
   از طرفی سئو ماندگار است اما هیچ تبلیغات محیطی، بیلبوردی و حتی تلویزیونی برای مدت طولانی شما را تبلیغ نخواهند کرد مگر اینه قصد داشته باشید هزینه های بسیار زیادی برای سایت خود انجام دهید

  1. با سلام خدمت شما
   بله مشاوره سئو کاملا رایگان برای شما انجام خواهد شد
   چرا که موفقیت شما در کسب و کارتان باعث افتخار و مباهات ما خواهد بود و در این راه تمام تلاش خود را خواهیم کرد

  1. با سلام خدمت شما
   باید توجه داشته باشید در سئو صبر و بردباری جزو ارکان اصلی موفقیت محسوب میشوند و اگر میخواهید تاثیر سئو را بر سایت و کسب و کارتان ببینید حداقل سه ماه باید منتظز بمانید

  1. با سلام خدمت شما
   وبلاگ خود به سئو محصولات و یا خدمات شما کمک میکند
   پس اگر خود وبلاگ به درستی سئو نشود. در واقع شما نمیتوانید خدمات یا محصولاتتان را به خوبی سئو کنید

  1. با سلام خدمت شما
   شما میتوانید هم به صورت تلفنی و هم پس از هماهنگی با کارشناسان ما یک وقت تنظیم کنید تا برای مشاوره حضوری تشریف بیاورید

 7. سلام
  من بعد از جستجوی بسیییار برای تیم سئوی متخصص و حرفه ایی به شما رسیدم. خواستم ازتون تشکر کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.