مشاوره سئو

امروزه سایت ها به یک ابزار قدرتمند برای ارائه خدمات و محصولات تبدیل‌شده‌اند. به‌وسیله آن‌ها می‌توان به کسب و کار رونق بخشید. به همین سبب بایستی بیشتر از همیشه به سایت، بهینه سازی آن و همچنین بهره مندی از مشاوره سئو توجه کرد.

بهینه سازی سایت یک تبلیغ هدفمند برای هر نوع کسب‌وکاری می‌باشد و مشتریان واقعی و مخاطبان هدف را جذب می‌نماید. بنابراین برای اینکه بتوانید سهم بیشتری در بازار داشته باشید، بایستی از مشاوره سئو بهره‌مند شوید.

مشاوره سئو سایت

با مشاوره سئو افراد با انتخاب خودشان وارد سایت می‌شوند. یعنی در واقع به‌وسیله یافته‌های موتور جستجو، سایت را دیده و وارد آن می‌شوند. به همین سبب بدون واسطه و هیچ‌گونه معرفی، سایت را انتخاب می‌کنند.

سئوی سایت برخلاف دیگر روش‌های تبلیغاتی بسیار اثربخش است. در واقع بهینه سازی سایت سبب می‌شود که سایت شما ارتقاءیافته و ترافیک بیشتری به دست آورد، به همین سبب افراد بیشتری جذب سایت شما می‌شوند.

مزایای بهره‌مندی از بهینه سازی سایت و مشاوره سئو

  • نیاز به هزینه ندارد.
  • ترافیک سایت را افزایش دهد.
  • کسب‌وکار کوچکتان به سرعت پیشرفت می‌کند.
  • امکان رسیدن به جایگاه مناسب در بازار رقابت بسیار زیاد است.
  • سئو می‌تواند ارزش کسب‌وکار شما در شبکه های اجتماعی را بالا ببرد.
  • سئو باعث سودآوری، افزایش فروش و افزایش سهم بازار شما می‌شود.
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تأثیر بهینه سازی سایت بر روی کسب‌وکارها

شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که بهینه سازی سایت چه تأثیری بر کسب‌وکار دارد؟ یا برای چه بایستی از مشاوره بهینه سازی سایت بهره‌مند شد؟ برای پاسخ به این سؤال‌ها ابتدا آمارهای زیر رابررسی کنید:

امروزه بهینه سازی سایت، نقش مؤثری در بازاریابی دارد و در این رابطه ۶۱% بازاریابان می‌گویند که بهینه سازی سایت برای آن‌ها اولویت دارد.

این به این معناست  که در حال حاضر اگر می‌خواهید در بین رقبا جایگاه مناسبی داشته باشید، بایستی حتماً از مشاوره بهینه سازی سایت بهره‌مند شوید و با یک استراتژی مناسب از رقبا پیشی بگیرید.

حال برای درک بیشتر اهمیت سئو به آمارهای زیر در رابطه با بهینه سازی سایت توجه فرمایید:

5

بهتر از تبلیغات کلیکی است.

5

جستجو به صورت روزانه در گوگل انجام می‌شود.

63

جستجو در هر ثانیه در گوگل انجام می‌شود.

56

شرکت ها می‌خواهند که برای تولید محتوای سایت بیشتر هزینه کنند.

21

کاربران برای بررسی موضوع مورد نظرشان بیش از یک وب سایت را بررسی می‌کنند.

69

کاربران از سازمان‌هایی که وب سایتشان به سؤالات آن‌ها پاسخ داده، خریداری می‌کنند.

معرفی انواع سئو و کاربردهای آن

در طول جلسه مشاوره سئو سایت تمامی بخش‌ها و ابعاد سئو برای شما عزیزان شرح داده می‌شود. در ادامه مهم‌ترین بخش‌های سئو را برای شما عزیزان معرفی می‌کنیم:

سئو داخلی

 سئو داخلی در رابطه با محتوای سایت است. این نوع سئو موجب شده سایت در نتایج جستجو به شیوه‌ای مناسب به نمایش گذاشته شود و سایت در رابطه با کلمات کلیدی رتبه کسب کند.

سئو خارجی

منظور از سئو خارجی، اعتبار سایت شما در دنیای آنلاین می‌باشد. در واقع سئوی خارجی به نحوه توصیف سایر سایت ها به سایت شما بستگی دارد.

درصورتی‌که بخواهید سئو یا بهینه سازی سایت را از لحاظ تکنیک دسته بندی کنید به سه بخش زیر تقسیم می‌شوند:

سئو کلاه سیاه

در این شیوه سئو کاران به شیوه‌ای غلط، موتورهای جستجو را فریب می‌دهند تا در کمترین زمان باعث ارتقاء رتبه سایت شوند.

در روش‌ سئوی سیاه از کلمات کلیدی نامرتبط به‌منظور افزایش ترافیک سایت استفاده می‌شود. با توجه به هوشمند بودن گوگل درصورتی‌که موتورهای جستجو متوجه سئوی سیاه شوند، سایت را از نتایج جستجو حذف می‌کنند.

سئو کلاه سفید

همان‌طور که از نام آن پیداست این سئو بر پایه اصول و قوانین گوگل است و سئوکار تنها از محتوای یونیک و با کیفیت برای ارتقاء سایت استفاده می‌کند. این سئو کمی زمان‌بر است اما نتایج پایدار و مثبت بسیاری دارد.

سئو کلاه خاکستری

در این شیوه بهینه سازی سایت از دو روش سئوی سفید و سئوی سیاه بهره گرفته می‌شود. بااین‌حال برخی از تکنیک‌های آن برخلاف قوانین گوگل هستند و برای آینده سایت، ریسک دارد.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

خدمات مشاوره سئو سایت مای کاستومر

مجموعه مای کاستومر در راستای سئوی سایت خدمات بی‌نظیری به شما عزیزان ارائه می‌دهد. در ادامه مهم‌ترین خدمات مشاوره سئوی سایت را برای شما معرفی می‌کنیم:

تجزیه تحلیل و آنالیز کلمات کلیدی

تعیین استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال

مشاوره به‌منظور شناسایی اهداف سازمانی

بررسی هزینه های راه اندازی سایت و سئو

تعیین هویت برند و تثبیت جایگاه سازمانی

بررسی استراتژی محتوایی و ارائه آن در سایت

تهیه پروپوزال و بررسی امکانات موردنیاز برای سایت و سئو

نظارت بر روند سفارش، ثبت قرارداد، اجرا و ارائه پروژه طراحی سایت

معرفی استراتژی‌های بازاریابی شبکه های اجتماعی و تعیین مسیرهای رسیدن به آن

تعرفه مشاوره بهینه سازی سایت

سخن پایانی

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید رتبه بندی گوگل دارای الگوریتم خاصی است و در صورت رعایت تمامی الگوریتم ها رتبه شما در گوگل بهبود پیدا خواهد کرد.

تیم مای کاستومر در طول جلسه مشاوره بهینه سازی سایت ، مسیر صحیح سئو و اهداف کسب‌وکار شما در دنیای آنلاین را ترسیم کرده و شرایط ایده آلی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات مشاوره سئو سایت با شماره همراه 09124777487 و شماره‌های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید

تعرفه مشاوره سئو سایت

کارشناسان مای کاستومر با در نظر گرفتن نوع کسب و کار، نوع محصولات و خدمات، مخاطبان و … به شما مشاوره سئو می‌دهند. ازآنجایی‌که عوامل زیادی در مشاوره بهینه سازی سایت دخیل هستند، نمی‌توان تعرفه ثابتی را در نظر گرفت. برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با مشاوره بهینه سازی سایت و تعرفه های آن، با واحد دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر در ارتباط باشید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
سایر خدمات
جدیدترین مقالات
جهت مشاوره در امور مشاوره سئو سایت با ما تماس بگیرید