طراحی فروشگاه اینترنتی به‌صورت حرفه ای – هزینه ساخت فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی به‌صورت حرفه ای – هزینه ساخت فروشگاه اینترنتی
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

طراحی فروشگاه اینترنتی برای افرادی که در زمینه فروش محصولات فعالیت می‌کنند، بهترین راهکار افزایش فروش و سودآوری است.
آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر به‌صورت تخصصی طراحی فروشگاهی اینترنتی را انجام می‌دهد. تیم ما بهترین قالب را برای کسب و کارتان با مناسب‌ترین هزینه طراحی و به اجرا در می‌آورد.

بلافاصله پس از ساخت و طراحی فروشگاه اینترنتی ، امکان ثبت سفارش توسط مشتری وجود دارد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم بهترین فروشگاه اینترنتی را به‌صورت یک طراحی اختصاصی برای کسب و کارتان ایجاد کنید.
توجه داشته باشید که طراحی فروشگاه اینترنتی اگر از ابتدا به‌صورت تخصصی نباشد، موردبررسی کاربران در سطح گوگل قرار نخواهد گرفت. همچنین ممکن است ازلحاظ امنیت به مشکل خورده و سایتتان از دسترس خارج شود.

ضرورت طراحی فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار

ساخت سایت فروش اینترنتی، بهترین شیوه برای افزایش فروش و سودآوری کسب و کار شما می‌باشد. همان‌طور که می‌دانید تمامی سوشال ها هم اعم از اینستاگرام، تلگرام، واتس و … همیشه در معرض فیلترینگ هستند. یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای، از فیلتر در امان هست.

درصورتی‌که سئوی آن را نیز ادامه دهید، کاربران زیادی برای فروش از سایت شما اقدام خواهند کرد. سئو به معنای کارهایی است که باعث ورود سایت شما به صفحه اول گوگل می‌شود.

برای مثال وقتی در زمان شروع سایت محتوایی در آن درج می‌کنید، ممکن است آن محتوا هرگز در سرچ کاربران بالا نیاید؛ اما از طریق سئو می‌توان محتوای شما را در صفحات اول گوگل به نمایش گذاشت.

از این طریق تعداد کاربران بیشتری وب سایت شما را مشاهده کرده و در نهایت خرید بیشتری ثبت می‌شود. شما عزیزان می‌توانید با خیالی آسوده طراحی فروشگاه اینترنتی خود را به تیم مای کاستومر بسپارید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

چرا طراحی فروشگاه اینترنتی خود را به مای کاستومر بسپاریم؟

اولین چیزی که برای افراد در طراحی سایت فروشگاهی در نظر گرفته می‌شود، اغلب هزینه است. به شما پیشنهاد می‌کنیم قبلاً از در نظر گرفتن هزینه برای طراحی سایت موردنظرتان، امکانات و ویژگی‌های آن را بررسی کنید.
معمولاً شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ، سایت را به‌صورت خام همراه با امکانات محدود و هزینه کم طراحی می‌کنند. سپس برای هر نوع امکانات جدیدی که به درخواست شما اضافه می‌شود، هزینه بسیار بالایی دریافت می‌کنند!
به زبان ساده تصور کنید که می‌خواهید برای آشپزخانه خود کابینت بزنید. در ابتدا کابینت ساز به شما 15 میلیون تومان قیمت می‌دهد.
پس‌ازاینکه 15 میلیون دریافت شد، لیست جدیدی از قیمت‌ها ارائه می‌شود که شامل هزینه روکش کابینت‌ها، جزیره، برش کابینت‌ها، نصب هر کابینت و … است. در نهایت برای تحویل کابینت خود باید حداقل 30 میلیون تومان هزینه کنید!

ما در مای کاستومر، بر اساس نیاز مشتری پکیج مناسبی ارائه می‌دهیم. در این پکیج مهم‌ترین نیازهای یک فروشگاه قرارگرفته‌اند. با توجه به این موضوع هزینه‌ای که برای طراحی فروشگاه اینترنتی خود می‌پردازید، تنها بر اساس امکانات و ویژگی‌های موردنیاز سایتتان است.
در ادامه برخی از مهم‌ترین امکانات سایت را با هم بررسی می‌کنیم.

مهم‌ترین امکانات در طراحی فروشگاه اینترنتی

گرافیک اختصاصی

فرقی نمی‌کند در چه زمینه‌ای کار می‌کنید. وبسایت شما باید دقیقاً مرتبط با نوع کسب و کارتان، طراحی خاصی داشته باشد. برای مثال یک وبسایت در زمینه فروش محصولات زنانه باید جلوه بسیار زیبا و ظریفی داشته باشد. رنگ‌ها باید گرم و ظریف باشند. علاوه بر این در طراحی فروشگاه اینترنتی باید اطراف فریم به‌صورت کرو باشند. درواقع تیز نباشد. همان‌طور که ملاحظه کنید طراحی گرافیکی باید بسیار خاص و منحصربه‌فرد باشد.

سئو فرندلی

مهم‌ترین بخش برای فروشگاه اینترنتی، فروش محصولات است. با توجه به این موضوع باید فروشگاه اینترنتی به‌گونه‌ای طراحی شود که علاوه بر زیبایی، ازلحاظ سئو نیز حرفه ای باشد. بسیاری از طراحان تنها به زیبایی سایت توجه می‌کنند. در این شرایط بعد از طراحی شما باید هزینه بسیاری برای سئو فرندلی شدن سایت بپردازید. این در حالی است که تیم مای کاستومر تمامی موارد سئو را در طراحی فروشگاه اینترنتی در نظر می‌گیرد.

پشتیبانی حرفه ای

پس‌ازاینکه وب سایت شما طراحی شد مهم‌ترین نیاز که احسا می‌شود، نیاز به پشتیبانی وب سایت است. ممکن است در طول کار با سایت خود بارها دچار مشکل‌های ناگهانی شوید. در این شرایط شما نیاز به یک پشتیبان قوی دارید. تیم ما با بهره‌مندی از پرسنل متخصص به بهترین شکل مشکلات وب سایت را حل می‌کند.

دریافت نماد اعتماد

پس از اجرای سایت، افراد باید برای خرید از آن، ابتدا از اعتبار سایت مطمئن شوند. با توجه به این موضوع باید برای وبسایت فروشگاهی، نماد اعتماد معتبر تهیه کنید. پروسه تهیه این نماد، پیچیده است. تیم مای کاستومر تمامی مراحل دریافت نماد را طی کرده و در آخر نماد کسب‌شده را در سایت درج می‌کند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

عوامل مؤثر بر تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی اختصاصی

بسیاری از شرکت‌ها از قالب‌های آماده استفاده می‌کنند. این قالب‌ها بسیار ارزان‌تر و راحت‌تر است. تیم مای کاستومر طراحی سایت را به‌صورت اختصاصی برای به هر مشتری انجام می‌دهد.

امکانات موردنیاز مشتری

هرقدر تعداد آپشن، بیشتر شود، هزینه سایت نیز بیشتر می‌شود. البته در نظر داشته باشید تیم مای کاستومر همواره تمامی آپشن های مورد نیاز را در طراحی فروشگاه اینترنتی در همان ابتدا اضافه می‌کند.

امنیت دامنه و هاست

در طراحی فروشگاه اینترنتی، امنیت مهم است؛ بنابراین باید از هاست معتبر استفاده کرد.

تیم طراحی سایت

تخصص تیم به‌عنوان عامل اثرگذار بر قیمت در طراحی سایت آن است. هرقدر تیم طراحی سایت فروشگاهی حرفه‌ای‌تر باشند، سایت نهایی با کمترین میزان خطا اجرا می‌شود. تیم مای کاستومر این تضمین را به شما می‌دهد که بهترین و باکیفیت‌ترین سایت فروشگاهی را به شما عزیزان ارائه می‌دهد. ازلحاظ زیبایی شما می‌توانید سایتی خاص با طراحی گرافیکی بسیار مدرنی داشته باشید. علاوه بر این در صورت نیاز به تغییرات از طرف کارفرما، همگی انجام‌شده و در نهایت سایتی ایده آل به کارفرما تحویل داده می‌شود.

سوالات متداول
نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟

کاربران با مشاهده نماد اعتماد الکترونیکی به سایت فروشگاهی اعتماد می‌کنند و از شما خرید می‌کنند. شما پس از دریافت نماد اعتماد الکترونیک می‌توانید اقدام به دریافت درگاه پرداخت بانکی کنید. تیم مای کاستومر صفر تا صد اخذ نماد اعتماد الکترونیک را برای شما عزیزان انجام می‌دهد.

آیا محدودیتی برای درج محصول وجود دارد؟

تیم طراحی سایت فروشگاهی تمام نکات مربوط به بهینه بودن سورس را در نظر می‌گیرد. در این شرایط هیچ محدودیتی در درج تعداد محصولات ندارید.

آیا سایت فروشگاهی دارای درگاه پرداخت آنلاین است؟

بله با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین کاربران به‌آسانی هزینه را پرداخت کنند.

آیا طراحی فروشگاه اینترنتی طبق اصول سئو و بهینه سازی سایت است؟

ازآنجایی‌که هدف نهایی هر سایت فروشگاهی، فروش است. تیم مای کاستومر طبق اصول سئو وب سایت شما را طراحی می‌کند. علاوه بر این مهم‌ترین و جدیدترین الگوریتم های سئو را در طراحی به کار می‌گیرد.

تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

با توجه به اینکه عوامل بسیاری بر روی کسب و کارهای اینترنتی تأثیر می‌گذارند، نمی‌توان به صورت ثابت تعرفه ای را تعیین کرد. در این راستا تیم مای کاستومر با در نظر گرفتن عواملی همچون نوع کسب و کار شما، نوع محصولات و خدمات و … تعرفه مناسبی را برای طراحی و راه اندازی سایت فروشگاهی در نظر می گیرد.
برای کسب اطلاع بیشتر از مشاوره کسب و کارهای اینترنتی و تعرفه مربوط به آن می توانید با واحد دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر در ارتباط باشید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
سایر خدمات
نظرات کاربران

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت مشاوره در امور طراحی فروشگاه اینترنتی با ما تماس بگیرید

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.