لوگوی سایت

طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای ، هزینه ساخت فروشگاه اینترنتی ، نمونه کار

طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای ، هزینه ساخت فروشگاه اینترنتی ، نمونه کار
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

طراحی فروشگاه اینترنتی (Online store design) برای افرادی که در زمینه فروش محصولات فعالیت می‌کنند، بهترین راهکار افزایش فروش و سودآوری است.
آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر به‌صورت تخصصی طراحی فروشگاهی اینترنتی را انجام می‌دهد. تیم ما بهترین قالب را برای کسب و کارتان با مناسب‌ترین هزینه طراحی و به اجرا در می‌آورد.

بلافاصله پس از ساخت و طراحی فروشگاه اینترنتی ، امکان ثبت سفارش توسط مشتری وجود دارد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم بهترین فروشگاه اینترنتی را به‌صورت یک طراحی اختصاصی برای کسب و کارتان ایجاد کنید.

توجه داشته باشید که طراحی فروشگاه اینترنتی اگر از ابتدا به‌صورت تخصصی نباشد، موردبررسی کاربران در سطح گوگل قرار نخواهد گرفت. همچنین ممکن است ازلحاظ امنیت به مشکل خورده و سایتتان از دسترس خارج شود.

ضرورت طراحی فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار

ساخت سایت فروش اینترنتی، بهترین شیوه برای افزایش فروش و سودآوری کسب و کار شما می‌باشد. همان‌طور که می‌دانید تمامی سوشال ها هم اعم از اینستاگرام، تلگرام، واتس و … همیشه در معرض فیلترینگ هستند. یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای، از فیلتر در امان هست.

درصورتی‌که سئوی آن را نیز ادامه دهید، کاربران زیادی برای فروش از سایت شما اقدام خواهند کرد. سئو به معنای کارهایی است که باعث ورود سایت شما به صفحه اول گوگل می‌شود.

برای مثال وقتی در زمان شروع سایت محتوایی در آن درج می‌کنید، ممکن است آن محتوا هرگز در سرچ کاربران بالا نیاید؛ اما از طریق سئو می‌توان محتوای شما را در صفحات اول گوگل به نمایش گذاشت.

از این طریق تعداد کاربران بیشتری وب سایت شما را مشاهده کرده و در نهایت خرید بیشتری ثبت می‌شود. شما عزیزان می‌توانید با خیالی آسوده طراحی فروشگاه اینترنتی خود را به تیم مای کاستومر بسپارید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

چرا طراحی فروشگاه اینترنتی خود را به مای کاستومر بسپاریم؟

اولین چیزی که برای افراد در طراحی سایت فروشگاهی در نظر گرفته می‌شود، اغلب هزینه است. به شما پیشنهاد می‌کنیم قبلاً از در نظر گرفتن هزینه برای طراحی سایت موردنظرتان، امکانات و ویژگی‌های آن را بررسی کنید.

معمولاً شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ، سایت را به‌صورت خام همراه با امکانات محدود و هزینه کم طراحی می‌کنند. سپس برای هر نوع امکانات جدیدی که به درخواست شما اضافه می‌شود، هزینه بسیار بالایی دریافت می‌کنند!

به زبان ساده تصور کنید که می‌خواهید برای آشپزخانه خود کابینت بزنید. در ابتدا کابینت ساز به شما 15 میلیون تومان قیمت می‌دهد.
پس‌ازاینکه 15 میلیون دریافت شد، لیست جدیدی از قیمت‌ها ارائه می‌شود که شامل هزینه روکش کابینت‌ها، جزیره، برش کابینت‌ها، نصب هر کابینت و … است. در نهایت برای تحویل کابینت خود باید حداقل 30 میلیون تومان هزینه کنید!

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر، بر اساس نیاز مشتری پکیج مناسبی ارائه می‌دهیم. در این پکیج مهم‌ترین نیازهای یک فروشگاه قرارگرفته‌اند. با توجه به این موضوع هزینه‌ای که برای طراحی فروشگاه اینترنتی خود می‌پردازید، تنها بر اساس امکانات و ویژگی‌های موردنیاز سایتتان است.
در ادامه برخی از مهم‌ترین امکانات سایت را با هم بررسی می‌کنیم.

مهم‌ترین امکانات در طراحی فروشگاه اینترنتی

گرافیک اختصاصی

فرقی نمی‌کند در چه زمینه‌ای کار می‌کنید. وبسایت شما باید دقیقاً مرتبط با نوع کسب و کارتان، طراحی خاصی داشته باشد. برای مثال یک وبسایت در زمینه فروش محصولات زنانه باید جلوه بسیار زیبا و ظریفی داشته باشد.

رنگ‌ها باید گرم و ظریف باشند. علاوه بر این در طراحی فروشگاه اینترنتی باید اطراف فریم به‌صورت کرو باشند. درواقع تیز نباشد. همان‌طور که ملاحظه کنید طراحی گرافیکی باید بسیار خاص و منحصربه‌فرد باشد.

سئو فرندلی

مهم‌ترین بخش برای فروشگاه اینترنتی، فروش محصولات است. با توجه به این موضوع باید فروشگاه اینترنتی به‌گونه‌ای طراحی شود که علاوه بر زیبایی، ازلحاظ سئو نیز حرفه ای باشد. بسیاری از طراحان تنها به زیبایی سایت توجه می‌کنند.

در این شرایط بعد از طراحی شما باید هزینه بسیاری برای سئو فرندلی شدن سایت بپردازید. این در حالی است که تیم مای کاستومر تمامی موارد سئو را در طراحی فروشگاه اینترنتی در نظر می‌گیرد.

پشتیبانی حرفه ای

پس‌ازاینکه وب سایت شما طراحی شد مهم‌ترین نیاز که احسا می‌شود، نیاز به پشتیبانی وب سایت است. ممکن است در طول کار با سایت خود بارها دچار مشکل‌های ناگهانی شوید. در این شرایط شما نیاز به یک پشتیبان قوی دارید. تیم ما با بهره‌مندی از پرسنل متخصص به بهترین شکل مشکلات وب سایت را حل می‌کند.

دریافت نماد اعتماد

پس از اجرای سایت، افراد باید برای خرید از آن، ابتدا از اعتبار سایت مطمئن شوند. با توجه به این موضوع باید برای وبسایت فروشگاهی، نماد اعتماد معتبر تهیه کنید. پروسه تهیه این نماد، پیچیده است. تیم مای کاستومر تمامی مراحل دریافت نماد را طی کرده و در آخر نماد کسب‌شده را در سایت درج می‌کند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

عوامل مؤثر بر تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی اختصاصی

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

بسیاری از شرکت‌ها از قالب‌های آماده استفاده می‌کنند. این قالب‌ها بسیار ارزان‌تر و راحت‌تر است. تیم مای کاستومر طراحی سایت را به‌صورت اختصاصی برای به هر مشتری انجام می‌دهد.

امکانات موردنیاز مشتری

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

هرقدر تعداد آپشن، بیشتر شود، هزینه سایت نیز بیشتر می‌شود. البته در نظر داشته باشید تیم مای کاستومر همواره تمامی آپشن های مورد نیاز را در طراحی فروشگاه اینترنتی در همان ابتدا اضافه می‌کند.

امنیت دامنه و هاست

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

در طراحی فروشگاه اینترنتی، امنیت مهم است؛ بنابراین باید از هاست معتبر استفاده کرد.

تیم طراحی سایت

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تخصص تیم به‌عنوان عامل اثرگذار بر قیمت در طراحی سایت آن است. هرقدر تیم طراحی سایت فروشگاهی حرفه‌ای‌تر باشند، سایت نهایی با کمترین میزان خطا اجرا می‌شود. تیم مای کاستومر این تضمین را به شما می‌دهد که بهترین و باکیفیت‌ترین سایت فروشگاهی را به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

ازلحاظ زیبایی شما می‌توانید سایتی خاص با طراحی گرافیکی بسیار مدرنی داشته باشید. علاوه بر این در صورت نیاز به تغییرات از طرف کارفرما، همگی انجام‌شده و در نهایت سایتی ایده آل به کارفرما تحویل داده می‌شود.

چرا طراحی فروشگاه اینترنتی ضروری است؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

همان‌طور که می‌دانید یک فروشگاه فیزیکی تنها می‌تواند همان منطقه و نهایتاً همان استان محل سکونت خود را پوشش دهد. بنابراین برای اینکه بتوان مخاطبین بیشتری را به مشتری خود مبدل کنید نیاز است که منطقه تحت پوشش خود را بزرگ‌تر نمایید. در گذشته این امکان با ایجاد شعبه‌های ثانویه در شهرهای دیگر صورت می‌گرفت. اما امروزه با افزایش تعامل افراد با اینترنت دیگر انجام دادن خرید‌های اینترنتی به امری طبیعی مبدل شده و می‌توان از فروشگاه‌های آنلاین به عنوان یک قدرت برای افزایش فروش نام برد.

برای اینکه در فروش آنلاین در کوتاه‌ترین زمان به نتیجه دلخواه برسید باید از فروشگاه اینترنتی با منبعی با کیفیت و بهینه استفاده کرد. مای کاستومر قادر است تا با طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی برای کسب‌وکارهای شما، فروشگاهی طبق سلیقه شما و در عین حال با کیفیت و بهینه ارائه کند.

همان‌طور که می‌دانید طراحی فروشگاه اینترنتی یک ضرورت برای توسعه کسب‌وکارها در راستای فروش بیشتر و تبلیغات گسترده‌تر است که باید توجهی ویژه به آن شود. در طراحی فروشگاه اینترنتی امکان خرید آنلاین برای تمامی مشتریان محصولات شما به‌صورت 24 ساعته فراهم می‌گردد و این می‌تواند بزرگ‌ترین و مهم‌ترین ویژگی برای توسعه کسب‌وکار و برندینگ شما باشد.

آمارها ثابت کرده است که در طی سال‌های اخیر و با توسعه زیرساخت‌های اینترنت و پرداخت‌های اینترنتی و نیز فراگیر شدن گوشی‌های هوشمند، کسب‌وکارهایی که اقدام به طراحی سایت فروشگاهی و راه‌اندازی فروش آنلاین کرده‌اند، در توسعه کسب‌وکار خود و فروششان نسبت به دیگر رقبا در جایگاه بسیار بالاتری قرار گرفته‌اند.

لذا اگر فعالیت کسب‌وکار شما هم بر روی پلتفرم‌های دیگری مثل تلگرام، اینستاگرام، واتس‌اپ و … است دیر یا زود مجبور به راه‌اندازی مجدد کار خود و صرف زمان و هزینه زیادی هستید. پس بهترین کار برای داشتن یک کسب‌وکار آنلاین و پایدار، طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی است.

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی و حرفه‌ای

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

در تعیین قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی، باید نوع سایت فروشگاهی اعم از B2C یا B2B و یا مارکت پلیس، نوع فعالیت و محصولات، روش‌های مختلف فروش و ارسال کالا، روش تخفیفات، سیستم‌های امتیازدهی و امکانات پروفایل کاربری و دیگر امکانات موردنیاز آن سنجیده شود.

در مراحل بعدی طراحی سایت فروشگاهی باید بر اساس امکانات در نظر گرفته شده در کنار استاندارد‌های عمومی در طراحی سایت از جمله طراحی رابط کاربری UI/UX فروشگاه اینترنتی، تجربه کاربری از سایت، نمایش صحیح در دستگاه‌های مختلف از جمله موبایل و تبلت (ریسپانسیو بودن سایت)، هماهنگی فروشگاه اینترنتی با مرورگرهای مختلف، کدنویسی و برنامه‌نویسی سمت سرور، کدنویسی و برنامه‌نویسی سمت کاربر و… مواردی هستند که با توجه به امکانات و گستردگی در قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی تأثیر بسزایی خواهند داشت.

نکته بعدی که در قیمت سایت فروشگاهی تأثیرگذار است و باید در نظر داشت این است که مای کاستومر طراحی فروشگاه اینترنتی را به‌صورت کاملاً اختصاصی و حرفه‌ای انجام داده و از هیچ پلتفرم آماده‌ای استفاده نمی‌کند. لذا تعداد نفرات و تخصص‌هایی که در طراحی و پیاده‌سازی فروشگاه اینترنتی بکار گرفته می‌شوند در قیمت نهایی سایت فروشگاهی تأثیرگذار است.

مای کاستومر در طراحی فروشگاه اینترنتی در بخش طراحی قالب گرافیکی تمامی صفحات را به‌صورت اختصاصی راه‌اندازی کرده و برنامه‌نویسی سایت فروشگاهی را به‌صورت کاملاً اختصاصی و حرفه‌ای به گونه‌ای که دارای بالاترین ضریب امنیت و سرعت باشد انجام می‌دهد.

درنتیجه قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی بر اساس وسعت و نوع کاربری آن‌ها، متفاوت است. با توجه به تنوع و گستردگی موجود در این زمینه، ارائه تعرفه ثابت را نمی‌توان اقدامی حرفه‌ای و منطقی دانست. اطمینان داشته باشید هزینه‌ای که از سمت شما پرداخت می‌شود، صرف مزایای رقابتی خواهد شد که در آینده نزدیک، سودآوری شما را تضمین می‌کند.

جزئیات اجرایی در طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

وجه تمایز اصلی طراحی سایت توسط مای کاستومر را می‌توان در روند اصولی و کاملاً مبتنی بر نیازهای هر فرد یا شرکت‌های متقاضی دانست. در واقع می‌توان گفت، مای کاستومر در این زمینه به جای استفاده از قالب‌های آماده نظیر وردپرس، جوملا، ووکامرس و … که دارای امکانات ثابت و مشابه هستند، با آنالیز دقیق نوع کسب‌وکار، درخواست‌ها و رقبای حاضر، نسبت به برنامه‌نویسی یک سایت با گرافیکی خاص و جذاب مبتنی بر نیازها و انتظارات شما اقدام می‌نماید.

انجام برنامه‌نویسی سایت با زبان C#. Net مبتنی بر API و بانک اطلاعات SQL Server 2019صورت می‌گیرد تا برای طراحی فروشگاه اینترنتی شما کاملاً مطابق با نیازهای آنالیز شده با رعایت کلیه استانداردهای امنیتی و سئو انجام شود.

ایجاد بخش‌های مولتی کتگوری، مولتی برند، فیلدهای پارامتریک و داینامیک برای محصولات، تعریف انواع مشخصات برای محصولات، تعریف انواع روش‌های ارسال، خرید و پرداخت که همگی مدیریت راحت سایت را برای کارفرما، در کنار بسیاری از امکانات و کاربری آسان را برای کاربر فراهم می‌آورد.

پیاده‌سازی بر اساس استانداردهای اینماد، اتصال به درگاه بانک شبکه شتاب و ارتباط با پنل SMS و ایمیل از دیگر خدمات مای کاستومر در طراحی سایت فروشگاهی است. در صورت نیاز اتصال بانک اطلاعات سایت به نرم‌افزارهای مالی و انبار فروشگاه شما از طریق وب سرویس (API) یا در نهایت فایل اکسل در هزینه و زمان شما بسیار صرفه اقتصادی خواهد داشت.

از دیگر ویژگی‌های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اختصاصی توسط مای کاستومر، سهولت در کار با پنل مدیریت سایت است. در واقع پس از پیاده‌سازی کامل سایت مبتنی بر استانداردها و قوانین سئو در بهینه‌سازی سایت، نحوه کار با پنل مدیریت سایت توسط کارکنان این مجموعه به مشتریان آموزش داده می‌شود.

در نهایت اگر تصمیم دارید از خدمات مای کاستومر جهت طراحی فروشگاه اینترنتی و بهینه‌سازی سایت استفاده کنید، می‌توانید از بابت رعایت کامل قوانین و استانداردهای سئو در برنامه‌نویسی سایت اطمینان خاطر داشته باشید. کارشناسان مای کاستومر این مهم را به بهترین نحو و مطابق با جدیدترین قوانین بروز شده گوگل انجام می‌دهند.

مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی و برخورداری از یک سایت فروشگاهی

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مزایای طراحی یک فروشگاه اینترنتی به شرح زیر است:

  1. شناخته شدن برند فروشگاه شما

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

 با طراحی سایت فروشگاهی برای کسب‌وکار خود وارد پروسه برند‌سازی می‌شوید. بعد از طراحی فروشگاه اینترنتی خود می‌توانید به راحتی و با سئو سایت و فروشگاه آنلاین خود و تبلیغات فراگیر در فضای وب و سوشیال مدیاها، به برند‌سازی کسب‌وکارتان کمک کنید.

  1. فروش 24 ساعته و بی‌وقفه

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

با طراحی و ساخت یک فروشگاه اینترنتی معتبر و کاربرپسند، دیگر نیازی به حضور فیزیکی خود نخواهید داشت و شعبه اینترنتی فروشگاه شما به صورت 24 ساعته و شبانه‌روز و بدون وقفه به فروش محصولات شما خواهد پرداخت.

  1. کاهش هزینه‌های جانبی از جمله هزینه مکان و استخدام نیروی خدماتی

معمولاً فروشگاه‌های فیزیکی از بزرگ تا کوچک هزینه‌های جانبی بسیار زیادی را در طول سال متحمل می‌شوند. این هزینه‌ها شامل اجاره مکان فروشگاه، هزینه مصرف آب و برق، هزینه استخدام نیروی فروشنده و خدماتی، عوارض شهری و دیگر هزینه‌های جاری که در طول سال بایستی پرداخت کرد.

راه‌حل کاهش این هزینه‌ها طراحی سایت فروشگاهی است. با داشتن یک سایت فروشگاهی دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های هنگفت جانبی نخواهید داشت و در بدترین حالت هزینه‌هایتان تا 50 درصد کاهش خواهد داشت.

  1. فروش بی‌واسطه

یکی از مزیت‌های بزرگ داشتن فروشگاه آنلاین فروش بدون واسطه است که امکان این را به شما می‌دهد که محصولات خود را بدون نیاز به دلال‌ها به دست مشتری برسانید. این امکان به شما اجازه ورود به رقابت قیمتی و افزایش فروش محصولات را خواهد داد.

  1. امکان ورود به بازار‌های دیگر

طراحی یک فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای به همراه سئو عالی به افزایش اعتبار و فروش بیشتر محصولات شما خواهد انجامید. بنابراین با این امر درب‌های دیگری به روی شما در ورود به بازار‌های دیگر محصولات باز خواهد شد.

همچنین با طراحی فروشگاه اینترنتی چندزبانه شما می‌توانید به ورود به بازارهای دیگر کشور‌ها نیز چشم داشته باشید و محصولاتتان را با صادرات جهانی کنید.

  1. امکان فروش به تمام شهرها بدون نیاز به داشتن شعبه فیزیکی در آن‌‌ها

فروشگاه اینترنتی یک شعبه آنلاین از فروشگاه شما است که بدون محدودیت زمانی و مکانی می‌تواند بیش از آنچه شما انتظارش را دارید شما را شگفت‌زده کند. در حال حاضر مشتریان شما محدود به شهر یا استان خودتان است اما با راه‌اندازی فروشگاه آنلاین فروش شما محدود به شهر یا مکان خاصی نبوده و مردم سراسر ایران به راحتی می‌توانند محصولات شما را خریداری نمایند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

امکانات حرفه‌ای مای کاستومر برای طراحی فروشگاه اینترنتی شما شامل موارد زیر است:

                          امکانات حرفه‌ای مای کاستومر برای طراحی فروشگاه اینترنتی شما

معرفی محصولات بدون محدودیت

امکان خرید محصولات به‌صورت تکی یا گروهی

امکان تعریف تعرفه‌های حمل‌ونقل

امکان تعریف محصولات دانلودی و ارسال پستی

امکان ارسال پیامک و ایمیل به مشتری

ایجاد بلاگ و مجله برای سایت

ایجاد کوپن تخفیف

ایجاد تخفیفات شگفت‌انگیز

تولید خودکار URL بر اساس اصول سئو

طراحی کاملاً ریسپانسیو برای نمایش و کارکرد صحیح در موبایل و تبلت

قابلیت تعریف کاربران مختلف با دسترسی‌های متفاوت در پنل مدیریت

کاهش یا افزایش تمام قیمت‌ها با یک دکمه (مثلاً تمام قیمت‌ها 20% افزایش یابد)

فیلتر کردن و دسته‌بندی حرفه‌ای و پرسرعت محصولات بر اساس پارامترهای موجود نظیر گروه محصولات، برند، رنج قیمت و…

طراحی مسیر خرید کالا به ساده‌ترین شکل و با کمترین کلیک

پنل مدیریت فارسی و کاربردی بسیار ساده جهت ثبت محصولات، ویژگی‌ها، دسته‌بندی‌ها، مقالات، اخبار، اعمال تخفیف‌ها، پیشنهادات ویژه و…

امکان تغییرات آنی در وب‌سایت توسط مدیر سایت تنها با یک کلیک مثلاً ناموجود یا موجود شدن محصولات

اختصاص تگ Title، Meta Description، H1 و. . برای هر صفحه به صورت خودکار با امکان ویرایش

سوالات متداول

تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

با توجه به اینکه عوامل بسیاری بر روی کسب و کارهای اینترنتی تأثیر می‌گذارند، نمی‌توان به صورت ثابت تعرفه ای را تعیین کرد. در این راستا تیم مای کاستومر با در نظر گرفتن عواملی همچون نوع کسب و کار شما، نوع محصولات و خدمات و … تعرفه مناسبی را برای طراحی و راه اندازی سایت فروشگاهی در نظر می گیرد.
برای کسب اطلاع بیشتر از مشاوره کسب و کارهای اینترنتی و تعرفه مربوط به آن می توانید با واحد دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟

کاربران با مشاهده نماد اعتماد الکترونیکی به سایت فروشگاهی اعتماد می‌کنند و از شما خرید می‌کنند. شما پس از دریافت نماد اعتماد الکترونیک می‌توانید اقدام به دریافت درگاه پرداخت بانکی کنید. تیم مای کاستومر صفر تا صد اخذ نماد اعتماد الکترونیک را برای شما عزیزان انجام می‌دهد.

آیا محدودیتی برای درج محصول وجود دارد؟

تیم طراحی سایت فروشگاهی تمام نکات مربوط به بهینه بودن سورس را در نظر می‌گیرد. در این شرایط هیچ محدودیتی در درج تعداد محصولات ندارید.

آیا سایت فروشگاهی دارای درگاه پرداخت آنلاین است؟

بله با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین کاربران به‌آسانی هزینه را پرداخت کنند.

آیا طراحی فروشگاه اینترنتی طبق اصول سئو و بهینه سازی سایت است؟

ازآنجایی‌که هدف نهایی هر سایت فروشگاهی، فروش است. تیم مای کاستومر طبق اصول سئو وب سایت شما را طراحی می‌کند. علاوه بر این مهم‌ترین و جدیدترین الگوریتم های سئو را در طراحی به کار می‌گیرد.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
سایر خدمات
نظرات کاربران

7 پاسخ

    1. سلام دوست گرامی ابتدا وبسایت شما باید بررسی شود توسط متخصصان با ما در تماس باشید: ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره در امور طراحی فروشگاه اینترنتی با ما تماس بگیرید

7 پاسخ

    1. سلام دوست گرامی ابتدا وبسایت شما باید بررسی شود توسط متخصصان با ما در تماس باشید: ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *