مدیریت اینستاگرام

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مدیریت اینستاگرام : ساخت ، مدیریت و تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به یکی از معروف ترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. ادمین اینستاگرام به طوری که تمام برندهای معروف صفحه ای در اینستاگرام دارند. در صورتی که شما کسب و کار کوچکی داشته باشید، می توانید با ورود به اینستاگرام آن را ارتقاء ببخشید و به شهرت برسانید. همچنین بسیاری از افراد بدون داشتن کسب و کار و تنها از طریق دریافت پول تبلیغات، درآمد و پول به دست می آورند. بنابراین اینستاگرام می تواند یک روش عالی برای افزایش درآمد باشد، اما برای اینکه به این درآمد برسید، بایستی اینستاگرام خود را مدیریت کنید. 

ادمین اینستاگرام

در این راستا تیم “مشتری من” کلیه خدمات مدیریت اینستاگرام ( ادمین اینستاگرام ) اعم از؛ ساخت پیج، تولید محتوا، انتشار محتوا، توسعه پیج، افزایش فالور، افزایش لایک، افزایش کامنت، افزایش منشن و پاسخگویی به مخاطبان را انجام می دهد.

چرا اینستاگرام مهم است؟

شاید از خودتان بپرسید برای چه باید عضو اینستاگرام شد یا چرا عضویت در اینستاگرام اهمیت دارد؟ برای پاسخ به این سؤال ها، به آمارهای زیر توجه فرمایید:

پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

آمار های مشاهده و بازدید اینستاگرام

روزانه ۹۵ میلیون پست در اینستاگرام گذاشته می شود

این آمار در سال ۲۰۱۶ منتشر شده است و این نشان دهنده این است که آمار بازدید از پست ها بالا است.

به همین سبب مردم تشویق می شوند که بیشتر پست در اینستاگرام قرار دهند.

کریستیانو رونالدو بیش از ۱۵۰ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد!

افراد مشهور به سرعت فالورهای زیادی در اینستاگرام به دست می آورند و از طریق آن به تبلیغ محصولات و برندها می پردازند.

۷۱% صاحبین کسب و کار در آمریکا در اینستاگرام عضو هستند؛

با توجه به آمارهایی که از اینستاگرام به دست آماده افراد بیشتر علاقه مند هستند که از طریق اینستاگرام محصولات خود را به نمایش بگذارند.

۲۵ میلیون پروفایل در اینستاگرام در رابطه با کسب و کار می باشد؛

و بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر، روزانه از این ۲۵ میلیون پروفایل بازدید می کنند. حدود ۹۶% برندهای فشن نیز در اینستاگرام عضو هستند.

به طور ماهانه، اینستاگرام دو میلیون تبلیغ کننده دارد؛

این فرصت عالی برای صاحبان کسب و کار است که از طریق آنها(تبلیغ کننده ها) محصولات خود را به نمایش بگذارد و با مخاطبان آنها ارتباط برقرار کند.

۸۰% کاربران اینستاگرام حداقل یک پروفایل در رابطه با کسب و کار را دنبال می کنند.

۶۰% کاربران از طریق اینستاگرام با محصولات جدید آشنا می شوند.

۷۰% افراد می خواهند که به وسیله موبایل خود خرید را انجام دهند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

با توجه به آمارهای معتبر به دست آمده می فهمیم که اینستاگرام چه جایگاه مهمی در زندگی تمام افراد دارد و می تواند تحولی عظیم در راستای کسب و کار شما ایجاد کند. بنابراین بایستی از این شبکه اجتماعی بیشترین بهره را ببرید و با استفاده از مدیریت اینستاگرام ( ادمین اینستاگرام ) بیشترین بازدید و مخاطب را به دست آورید.

تیم “مشتری من” با توجه به نوع کسب و کار شما و اهداف کاریتان “مدیریت اینستاگرام” را به عهده گرفته و مراحل زیر را انجام می دهد؛

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

ساخت پیج اینستاگرام

در ابتدا شما وارد اینستاگرام می شوید و با توجه به کسب و کارتان، اطلاعات شخصیتان تکمیل و عکس پروفایل و بیو مناسبی برای شما تنظیم می گردد.

تولید محتوای متنی و تولید محتوای تصویری

تولید محتوا یکی از مهم ترین بخش های مدیریت می باشد. تیم “مشتری من” با در نظر گرفتن محصولات و خدمات شما و همچنین سلیقه مخاطب محتوایی منحصر به فرد و جذاب تولید می کند. سپس آن را در اینستاگرام (و در بهترین زمان) به اشتراک می گذارد.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

گسترش پیج اینستاگرام

پس از انتشار محتوای مناسب، کارشناسان “مشتری من” با افزایش فالور، لایک، کامنت و … پیج شما را ارتقاء می دهند. بایستی بدانید که “مشتری من” تمام این فعالیت ها را به صورت طبیعی و با سرعت بیشتری انجام می دهد. در واقع پیج شما را به صورت واقعی توسعه می دهد و از گرفتن مخاطب های فیک پرهیز می کند. به همین سبب در طول این مرحله شما مخاطبان واقعی بسیاری به دست می آورید و با آنها ارتباط برقرار می کنید.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات مدیریت اینستاگرام با شماره همراه 09124777487 و شماره های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید
پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سایر خدمات

تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام

از آنجا که مدیریت اینستاگرام ابعاد زیادی دارد، نمی توان تعرفه ای ثابت برای آن در نظر گرفت. تیم حرفه ای “مشتری من” با توجه به نوع فعالیت، نوع کسب و کار و سایر عوامل تعرفه مناسبی برای شما در نظر می گیرد، تا در این راستا بتواند رضایت شما عزیزان را به دست آورد.

همین حالا شروع کنید و با ما تماس بگیرید

نمونه کارهای مای کاستومر را مشاهده کنید