لوگوی سایت

مدیریت اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مدیریت اینستاگرام چیست؟

همان‌طور که می‌دانید امروزه اینستاگرام، یکی از محبوب‌ترین و بهترین نوع شبکه‌های اجتماعی است. به‌طوری‌که طبق آمار و بررسی‌ها، ۳۱٪ افرادی که بیش از ۷۵ هزار دلار در سال درآمد دارند، در اینستاگرام به‌نوعی فعالیت می‌کنند.

با توجه به این موضوع اهمیت مدیریت اینستاگرام بیشتر از همیشه احساس می‌شود. در مجموع مدیریت اینستاگرام با هدف افزایش تعامل کاربر، ارائه محصولات و خدمات به شیوه‌ای کاربرپسند و درنهایت کسب‌وکارها می‌باشد.

مدیریت پست‌های اینستاگرام اغلب توسط یک تیم متخصص در آژانس دیجیتال مارکتینگ و یا در برخی موارد توسط یک شخص انجام می‌شود.

با توجه به اینکه پنل مدیریت پیج اینستاگرام نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد و طبیعتاً یک شخص با عنوان ادمین اینستاگرام به‌تنهایی نمی‌تواند همه مهارت‌های لازم را برای مدیریت اینستاگرام داشته باشد، توصیه می‌شود که کار مدیریت و مشاوره اینستاگرام تنها به یک تیم حرفه‌ای و متعهد بسپارید.

مدیریت اینستاگرام چگونه انجام می‌شود؟

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم مدیریت پست‌های اینستاگرام می‌تواند توسط شخص و یا یک تیم انجام شود. البته با توجه به اهمیت این پلتفرم و حساس بودن نحوه مدیریت آن اغلب کسب‌وکارها ترجیح می‌دهند که این کار را به یک تیم متخصص بسپارید.

در ادامه مهم‌ترین تخصص‌ها و وظایف تیم مدیریت اینستاگرام را برای شما معرفی می‌کنیم.

ارائه برنامه و استراتژی هدفمند

مهم‌ترین گام برای شروع، ارائه برنامه مدیریت اینستاگرام می‌باشد. پیش از اینکه بتوانید یک برنامه منظم برای مدیریت اینستاگرام طراحی کنید، باید در ابتدا شناخت خوبی از اهداف آن سازمان داشته باشید.

علاوه بر این باید تمامی مخاطبان هدف آن کسب‌وکار را شناخته و استراتژی مناسبی برای تعامل بهتر با آن‌ها ترسیم کنید.

توجه داشته باشید که این بخش از کار دارای حساسیت بسیار بالایی می‌باشد. پس شخص برنامه‌ریز باید به‌صورت دقیق از اهداف، کاربران هدف و رقبای آن کسب‌وکار شناخت داشته باشد.

تولید محتوای متنی

پس از اینکه استراتژی مدیریت اینستاگرام طراحی شد، باید بر اساس آن محتوای متنی مناسبی را تولید کرد.

برخی برای این بخش از کار این تصور را دارند که هر شخصی که خواندن و نوشتن بلد باشد، بتواند به بهترین شکل تولید محتوای متنی را انجام دهد.

این در حالی است که برای تولید محتوای خلاقانه باید موارد بسیاری را بدانید و متن بسیار کاربرپسند و پرباری را بنویسید.

به‌طور کلی قلم کارشناس محتوا، نقش مؤثری در جذب کاربران پیج های اینستاگرامی دارد. برای مثال بسیاری از افرادی که به عنوان بلاگر در اینستاگرام مشغول هستند، در کوتاه مدت توانسته‌اند با کاربران بسیاری تعامل برقرار کرده و باعث پیشرفت پیج خود شوند.

تولید محتوای بصری

از جمله مهم‌ترین بخش‌ها برای مدیریت اینستاگرام ، تولید محتوای بصری است. این بخش از اینستاگرام شامل موارد زیر می‌باشد:

موشن گرافیک ، عکاسی صنعتی ، عکاسی تبلیغاتی ، طراحی، ویدئو و تدوین

شخصی که کار طراحی و ویدئو را انجام می‌دهد، باید شناخت کافی از مخاطبان و کسب‌وکار داشته باشد. برای مثال درصورتی‌که کسب‌وکار درزمینهٔ رستوران و یا کافه باشد، می‌توان از رنگ قرمز برای جلب‌توجه و همچنین افزایش اشتها استفاده کرد.

توجه داشته باشید که برخی از طراحی‌ها، به‌قدری زیبا و درعین‌حال گیرا هستند که به عنوان یک محتوای وایرال می‌توانند باعث رشد و پیشرفت شما شوند.

درواقع با استفاده از یک محتوای بصری جذاب می‌توانید ره صدساله را یک‌شبه طی کنید!

درج پست و استوری به‌صورت منظم

اگر بهترین پست‌ها و استوری های را تولید کرده باشید، اما در زمان نامناسبی آن‌ها را درج نمایید، هیچ‌گاه نمی‌توانید به نتیجه ایده آل خود دست یابید.

با توجه به این موضوع درج منظم پست و استوری در پلتفرم مدیریت اینستاگرام می‌تواند تأثیر بسیاری در دیده شدن شما توسط کاربران داشته باشد.

برای یافتن زمان نیز باید به نکات و عوامل بسیاری توجه کرد برای مثال شما باید بدانید مخاطبانتان بیشتر ساکن کدام منطقه هستند و بر این اساس ساعت فعالیت آن‌ها در اینستاگرام را مشخص کنید و به انتشار پست بپردازید.

تبلیغات

پس از گذراندن تمامی مراحل قبل، نوبت به تبلیغات می‌رسد. توجه داشته باشید که در این زمان شما باید محتوای کافی و جذاب برای ارائه به کاربران داشته باشید تا تبلیغات شما نتیجه‌بخش باشد.

پس برای تبلیغات و رسیدن به سودآوری، عجله نکنید!

تیم مدیریت اینستاگرام با بررسی دقیق نوع کسب‌وکار شما، به پیج های برتر و اینفلوئنسرهای مرتبط، تبلیغات شما را می‌سپارد.

این مرحله اگر به‌درستی صورت بگیرد، می‌تواند باعث توسعه کسب‌وکار شما در کمترین زمان شود و به‌نوعی به عنوان یک سکوی پرتاب برای پیج شما در دنیای مجازی باشد.

با توجه به این موضوع به شما پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه بتوانید به بهترین شکل در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، بهتر است که از پکیج مدیریت اینستاگرام برای پیشرفت خود در دنیای مجازی و سودآوری در کمترین زمان، بهره ببرید.

ضرورت استفاده از مدیریت اینستاگرام برای کسب‌وکارها

شاید از خودتان بپرسید برای چه باید عضو اینستاگرام شد یا چرا عضویت در اینستاگرام اهمیت دارد؟

برای پاسخ به این سؤال‌ها، در ابتدا به آمارهای زیر توجه فرمایید:

71

کاربران اینستاگرام زیر ۳۵ سال دارند.

72

نوجوانان آمریکا از اینستاگرام استفاده می‌کنند.

1

به طور ماهانه از اینستاگرام استفاده می کنند

88

کاربران اینستاگرام در خارج از آمریکا هستند

35

از افراد بالغ که آنلاین هستند، از اینستاگرام استفاده می‌کنند.

توجه داشته باشید که تمامی این آمارها در سال ۲۰۱۶ منتشرشده است و امروزه این آمار بسیار بیشتر از گذشته قابل‌توجه می‌باشد!

برخی از ضرورت های استفاده از مدیریت اینستاگرام برای کسب‌وکارها را در این بخش بخوانید:

با توجه به جایگاه اینستاگرام، امروزه تمامی کاربران و افراد برای اینکه در رابطه با موضوعی تحقیق کنند، در ابتدا به سراغ اینستاگرام می‌روند.

بر این اساس درصورتی‌که کاربران نتوانند کسب‌وکار شما را در اینستاگرام مشاهده کنند، ممکن است برای کار خود با رقیبان شما همکاری کنند.

این موضوع می‌تواند نتیجه بدی برای کسب‌وکار شما داشته باشد چراکه مشتریان را به سمت رقبا هدایت می کند.

با بهره‌مندی از مدیریت اینستاگرام جایگاه شما در دنیای آنلاین تثبیت‌شده و شما می‌توانید به بهترین شکل محصولات و خدمات خود را به کاربران معرفی نمایید.

حضور فعال کسب‌وکارها در اینستاگرام می‌تواند به‌نوعی باعث ایجاد اعتبار برای آن‌ها شود. در مدیریت اینستاگرام فعالیت کسب‌وکارها به‌صورت کاملاً شفاف به مخاطب نشان داده می‌شود و این مسئله بهترین شکل باعث ایجاد اعتبار می‌گردد.

از دیگر مزایای بهره‌مندی از مدیریت اینستاگرام حرفه‌ای این است که شما می‌توانید به شیوه‌ای نوین محصولات و خدمات خود را به کاربران نشان دهید.

برای مثال شما می‌توانید برای هر یک از دسته‌بندی محصولات و خدمات خود، یک هایلایت مناسب بسازید.

با این کار در کمترین زمان می‌توانید محصولات و خدمات خود را به کاربران ارائه دهید.

از دیگر مزایای مدیریت اینستاگرام این است که شما می‌توانید علاوه بر فعالیت مؤثر در اینستاگرام، بازدید سایت خود را نیز افزایش دهید.

علاوه بر این شما می‌توانید قابلیت به اشتراک گذاری روی فیسبوک یا توییتر را هم در اینستاگرام فعال کنید.

در یک کلام اگر می‌خواهید همچنان در دنیای آنلاین نسبت به رقبا پیشی بگیرید، باید حضور فعالی در اینستاگرام داشته باشید.

درصورتی‌که حساب کاربری اینستاگرام نداشته باشید و رقیبان شما ساخته باشند، به‌طور حتم به آن‌ها یک برگ برنده داده‌اید!

تیم مدیریت اینستاگرام علاوه بر اینکه محصولات و خدمات شما را به بهترین شکل ارائه می‌دهند، رفتار رقبای شما را نیز بررسی می‌کنند. این مسئله تأثیر بسیاری در رشد و پیشرفت شما در دنیای مجازی خواهد داشت.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مجموع وظایف تیم مدیریت اینستاگرام

به‌طور کلی مدیریت پست‌های اینستاگرام شامل موارد بسیاری می‌شود از جمله:

حفظ امنیت پیج

افزایش فالور واقعی

پویا نمودن پروفایل اینستاگرام

افزایش بازدید (View) ویدئوها

خلاقیت در تولید محتوای وایرال

افزایش سطح تعامل پیج اینستاگرام

تسلط نسبت به نرم‌افزارهای گرافیکی

حذف کامنت های توهین آمیز و دور از ادب

نوشتن کپشن مناسب برای تمامی پست‌های اینستاگرام

درج محتوا شامل انواع محتوای عکس و ویدئو به‌صورت کاملاً منظم

تبلیغات در اینستاگرام (تبلیغات در صفحات پربازدید و اینفلوئنسر مارکتینگ)

مشاهده سایر موارد بستن

آمارهای مشاهده و بازدید اینستاگرام

95

پست به صورت روزانه در اینستاگرام گذاشته می شود

22

کاربران اینستاگرام، حداقل یک‌بار در روز به آن سر می‌زنند.

25

افرادی که گوشی هوشمند دارند، از اینستاگرام استفاده می‌کنند.

38

کاربران اینستاگرام چندین بار در طول روز آن را بررسی می‌کنند.

اعضای تیم مدیریت اینستاگرام

استراتژیست همواره نقش کلیدی در تیم مدیریت اینستاگرام دارد. این شخص با بررسی تمامی جوانب کسب‌وکار، نوع مخاطبان، سلیقه کارفرما و سایر نکات، استراتژی بسیار حرفه‌ای برای پیج ها ارائه می‌دهد.

این استراتژی به تمامی بخش‌های اینستاگرام مانند طراحی، ویدئو و محتوا جهت می‌بخشد و باعث پیشرفت کسب‌وکارها در میان‌مدت می‌شود.

پس‌ازاینکه استراتژی اینستاگرام به‌صورت کامل مشخص شد، محتوانویس برای تمامی بخش‌های اینستاگرام مانند محتوای ویدئویی، کپشن، محتوای مربوط به استوری و … متن بسیار کاربرپسند و جذابی را ارائه می‌دهد.

توجه داشته باشید که قلم محتوا نویس باید بسیار صمیمی و کاربرپسند باشد تا افراد با مطالعه متن‌ها، جذب پست‌های پیج شوند.

در نهایت همه‌چیز در طراحی نمایان می‌شود! یک دیزاینر حرفه‌ای می‌تواند یک جمله ساده را در قالب یک طراحی زیبا به تصویر بکشد، به‌طوری‌که توجه همه افراد به آن تصویر جذب شود.

دیزاینر باید علاوه بر سلیقه طراحی، اطلاعات کاملی در رابطه با روانشناسی رنگ‌ها داشته باشد. برای مثال اگر زمینه کاری مشتری در رابطه با بورس و رمز ارزها است، می‌توان از یک رنگ کاربرپسند و لوکس همچون بنفش استفاده کند.

رنگ بنفش به‌عنوان یک رنگ لوکس شناخته می‌شود و تأثیر بسیار زیادی بر روی کاربران می‌گذارد.

با توجه به اینکه محیط اینستاگرام، یک محیط بصری است، محتوای ویدئویی می‌تواند باعث جذب بیشتر کاربران شود.

بر این اساس تدوینگر با ارائه تدوین‌های بسیار جذاب، می‌تواند باعث افزایش میزان بازدید پیج های اینستاگرامی ‌شود.

توجه داشته باشید که تدوینگری امری بسیار حساس و زمان‌بر است و شخص تدوینگر باید علاوه بر مهارت‌های تدوین، بسیار صبور و خلاق باشد.

پس‌ازاینکه تمامی محتواهای پیج (پست‌های ویدئویی، عکس و استوری) درج شدند، نوبت به تبلیغات می‌رسد. این تبلیغات می‌تواند به شیوه‌های مختلف مانند: تبلیغات در صفحه های پربازدید و یا اینفلوئنسر مارکتینگ صورت بگیرد.

مشاور تبلیغات با بررسی تمامی بخش‌های پیج، محصولات و خدمات، رقبا، مخاطبان هدف و … به بهترین پیج ها تبلیغات را ارائه می‌دهد. توجه داشته باشید درصورتی‌که تبلیغات را بدون بررسی پیج های تبلیغاتی درج نمایید، ممکن است هیچ‌گونه نتیجه مثبتی دریافت نکنید.

تیم مدیریت اینستاگرام با بررسی پیج ها تبلیغاتی، به بهترین شکل تبلیغات شما عزیزان را انجام می‌دهد. با ارائه این تبلیغات، هزینه‌های بازاریابی شما در طی بازه زمانی معینی با افزایش میزان فروش به سود تبدیل شده و شرایط بسیار ایده آلی را برای کسب‌وکار خود تجربه خواهید کرد.

تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام

از آنجا که مدیریت اینستاگرام ابعاد زیادی دارد، نمی توان تعرفه ای ثابت برای آن در نظر گرفت. تیم حرفه ای “مشتری من” با توجه به نوع فعالیت، نوع کسب و کار و سایر عوامل تعرفه مناسبی برای شما در نظر می گیرد، تا در این راستا بتواند رضایت شما عزیزان را به دست آورد.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

نمونه کارهای مدیریت پیج اینستاگرام

پکیج مدیریت اینستاگرام مای کاستومر

تیم مای کاستومر با بهره‌مندی از پرسنلی مجرب و حرفه‌ای، به‌صورت تخصصی در زمینه اینستاگرام فعالیت کرده و خدمات بی‌نظیری را ارائه می‌دهد.

با توجه به اینکه خدمات اینستاگرام در هر حوزه‌ای متفاوت می باشد، مای کاستومر برای هر نوع سازمان و کسب‌وکاری، پکیج‌های خاصی را طراحی کرده است.

در این بخش شما می‌توانید انواع پکیج‌های اینستاگرامی مای کاستومر را ملاحظه کنید.

شرح خدمات عادی ویژه VIP
طریقه ارتباط با مشتریان در کارگروه های دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی
طراحی سناریوی کلی دیجیتال مارکتینگ
طراحی و درج استوری 30 – 45 60 – 90 60 – 90
معرفی محصولات و خدمات
جلسات مشاوره در راستای توسعه و راهکارهای بازاریابی 1 2
برنامه ریزی و درج پست ها و استوری ها
مدیریت هایلایت ها
طراحی پست ویدیویی 4 4 8
طراحی پست تصویری 8 8 12
محتواهای مناسبتی ( تقویم محتوایی )
برنامه ریزی قرعه کشی و مسابقه
مشاوره و اجرای تبلیغات همسان و بنری
هماهنگی اینفلوئنسر مارکتینگ و تبلیغات اینستاگرامی
آموزش جهت رکورد فیلم ها و بلاگری در پیج
پیشنهاد کانالها و روشهای بازاریابی تاثیرگذار جهت افزایش فروش
بررسی رقبا
تهیه گزارشات آماری

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

در حال حاضر یکی از شبکه‌های اجتماعی که در کل دنیا طرفداران زیادی دارد اینستاگرام است. در این شبکه اجتماعی، تعاملات بسیار بالا است و همه کاربران آن به دنبال جذب دنبال کنندگان واقعی هستند، چرا که این دنبال کنندگان، تعامل صفحه را بالا برده و همین امر باعث می‌شود تا جذابیت صفحه بیشتر شود. مدیریت اینستاگرام امری است که اگر با دانش کافی صورت بگیرد باعث می‌شود تا کسانی که پیج‌های کاری دارند، کاربران علاقه‌مند به محصولات خود را راحت‌تر جذب کرده و بازدید پیج خود را بالا ببرند.

 بسیاری از کاربران که وقت خود را در صفحه اینستاگرام می گذارند و به دنبال کسب درآمد هستند، زمان زیادی را برای تولید محتوا صرف می‌کنند اما نتیجه دلخواه خود را به دست نمی‌آورند، اینجاست که آشنایی با ابزار مدیریت اینستاگرام کمک می‌کند تا فرد بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد. شناخت این ابزار یا کمک گرفتن از یک ادمین می‌تواند بسیار در مدیریت اینستاگرام تاثیر گذار باشد.

 شاید این سوال برای شما پیش بیاید که زمانی که خودتان پیچ را مدیریت می‌کنید یا آن را به یک ادمین واگذار کرده‌‌اید، چه نکاتی را باید رعایت کنید تا مدیریت پیج اینستاگرام شما به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد. برای شناخت این نکات و آشنایی بیشتر با  مدیریت پیج اینستاگرام در ادامه با ما همراه باشید.

مدیریت اینستاگرام چیست؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

در حال حاضر اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی است که حضور قدرتمندی را در میان مردم دارد. این شبکه اجتماعی می‌تواند علاوه بر کارکردهای سرگرمی یک کار تمام و یا نیمه وقت برای افراد ایجاد کند. مدیریت پیج از جمله همین کارهایی است که بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است.

 ادمین یا مدیر یک صفحه کارهایی مانند تحلیل دقیق نتایج انتشار محتوا، پاسخگویی به نظرات کاربران و به طور کلی تعامل در اینستاگرام را برعهده دارد که بخش‌های بسیار مهمی در اداره یک صفحه هستند.

مسئول مدیریت در پیج اینستاگرام

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مدیریت پیج اینستاگرام را ادمین به عهده می‌گیرد. برای اینکه یک صفحه اینستاگرام بازخورد خوبی داشته باشد، مسئول مدیریت پیج  باید از وظایف خود آگاه باشد. این وظایف شامل موارد زیر می‌شود:

 1. ادمین باید بر اساس زمانبندی‌ انتشار محتوا، پست و استوری را به طور منظم در صفحه قرار دهد.
 2. کپشن‌های پست‌های اینستاگرام باید جذاب و مناسب با محتوا نوشته شوند.
 3. در پست‌های کسب و کار ادمین باید از هشتگ‌های مناسب استفاده کند و همچنین به دایرکت‌ها و کامنت‌ها به طور مداوم و با حوصله پاسخ دهد.
 4. اگر پست اینستاگرام کمپین تبلیغاتی دارد، ادمین باید بر روی پیشبرد درست آن نظارت کند.
 5. ادمین باید به کمک تیم محتوا با ایده‌پردازی‌های جذاب، پست و استوری‌هایی با بازخورد بالاتر را تولید کند.

 در آخر بهتر است اینطور بگوییم که وظیفه اصلی یک ادمین بالا بردن فالوورهای واقعی یک پیج و مدیریت اینستاگرام به بهترین شکل است.

چگونه یک پیج اینستاگرام مدیریت می‌شود؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

برای اینکه بتوانید یک پیج اینستاگرام را مدیریت کنید و بهترین پست‌ها و استوری‌ها را انتشار دهید، باید مهارت‌های مختلفی را فرا بگیرید. برخی از این مهارت‌ها شامل این موارد می‌شود:

 • طراحی گرافیکی

برای مدیریت پیج  به بهترین شکل،  باید لوگو و تم اصلی پست و استوری، طراحی جذابی داشته باشد زیرا یکی از مهم‌ترین بخش‌های تولید محتوا است. این کار توسط گرافیست انجام می‌شود و ادمین صفحه بر آن نظارت می‌کند.

 • انتشار منظم پست و استوری

برای اینکه مخاطبان یک پیج اینستاگرام بتوانند تاثیر کافی را از مطالب ببرند، باید محتوای متن  و‌ تصویر تناسب کامل داشته باشند و همچنین فردی که مدیریت پیج را بر عهده دارد باید به طور منظم مطالب را بارگذاری کند. اگر خود فرد وقت چنین کاری را ندارد، ادمین به کمک خواهد آمد. همچنین در مدیریت اینستاگرام ادمین تمام کارها مانند طراحی گرافیکی را به عهده نمی‌گیرد، بعضی از مباحث مربوط به متخصص خود آن حوزه، به طور مثال گرافیک است.

 • آنالیز پیج رقبا

برای یک مدیریت درست و جذب بالا کاربران صفحه خود، ابتدا باید رقبایتان را شناسایی کنید و نقاط قوت و ضعف صفحه خود را بشناسید. اگر سعی کنید در حیطه خود، رقیب‌های خود را خوب بشناسید، می‌توانید از تجربیات، شکست و پیروزی‌های آن‌ها استفاده کنید. با این کار شما از این که خود به آن مشکلات گرفتار شوید، جلوگیری کرده‌اید.

 • گزارش عملکرد ماهانه

برای افزایش بازدهی یک پیج اینستاگرام، برنامه ریزی‌های کوتاه مدت و بلند مدت نیاز است که باعث می‌شود تا مدیریت پیج اینستاگرام به بهترین شکل ممکن انجام بگیرد. اگر ادمینی برای صفحه خود در نظر گرفته‌اید، باید نتایج برنامه‌ریزی‌های کوتاه مدت را در پایان هر ماه از او طلب کنید تا با بررسی آن‌ها بتوانید برنامه‌ریزی‌های بهتری برای ماه‌های آتی داشته باشید.

ابزارهای‌ مدیریت‌ اینستاگرام

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

 میخواهیم در ابتدا این سوال بپرسیم که آیا ابزاری برای مدیریت در اینستاگرام وجود دارد‌‌؟ باید بگوییم که بله این ابزار وجود دارد و به شما به عنوان یک فعال شبکه اجتماعی یا ادمین این امکان را می‌دهد تا بتوانید برنامه‌ریزی‌های خوبی برای ماه‌های آینده خود داشته باشید تا بتوانید بازدهی پیج خود را بالا برده و بدون حضور دائمی در صفحه خود، آن را مدیریت کنید. نرم ‌افزار مدیریت پیج اینستاگرام‌ به کمک می‌آید تا شما بتوانید با مهارت این کار را انجام داده و به تدریج در این زمینه تخصص پیدا کنید. این ابزارها شامل موارد زیر هستند:

 • Facebook Creator
 •  Buffer
 • NovinHub
 • Sensible
 • Postcron

مهارت‌های لازم برای مدیریت اینستاگرام

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

اگر قصد دارید تا تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام را خودتان  به عهده بگیرید باید مهارت های زیر را داشته باشید:

 • توانایی کار با برنامه اینستاگرام

برای این که شما بتوانید یک پیج اینستاگرام را مدیریت کنید، ابتدا باید نحوه کار با خود نرم افزار را به خوبی یاد گرفته باشید و با زیر و بم این اپلیکیشن آشنا باشید. اگر پیجی با محتوا کسب و کار دارید، باید با تمام قسمت‌هایی که برای این بخش مهم است، آشنا شده و تسلط کافی داشته باشید.

 • یادگیری نرم افزار Photoshop و Illustrator

برای این که بتوانید تولید محتوای تصویری در اینستاگرام داشته باشید، باید بتوانید با این دو نرم افزار مدیریت اینستاگرام استفاده کنید. اگر قصد ادیت فیلم برای اینستاگرام را هم دارید می‌توانید از نرم افزار پریمیرPremier) ) استفاده کنید. البته ابزارهای ساده‌تری هم برای تولید محتوا وجود دارد. به طور مثال شما می توانید از سایت  Canva  استفاده کنید.

 • مهارت‌های نوشتاری

یکی از مهم‌ترین بخش‌های مدیریت در اینستاگرام، نحوه نوشتن کپشن پست‌ها و مطالب استوری‌ها است که باید به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد. یکی از مهم‌ترین کارهایی که یک ادمین باید انجام دهد به روز کردن بیو‌ اینستاگرام است که نقش مهمی در جذب مخاطب در اول کار دارد.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

ادمین اینستاگرام برای مدیریت اینساگرام چه اقداماتی را باید با چه روشی انجام دهد؟

اقدامات لازم برای مدیریت اینستاگرام

روش‌های انجام اقدام

ایجاد و بروزرسانی محتوا– تهیه و زمان‌بندی پست‌ها از طریق ابزار‌های مدیریت اینستاگرام مانند Creator Studio یا برنامه‌های زمان‌بندی پست‌ها.  – استفاده از اپلیکیشن‌های شهرت‌سنج و طراحی تصاویر و ویدئوهای مناسب برای پست‌ها.
پاسخ‌دهی به نظرات و پیام‌ها– استفاده از بخش نظرات اینستاگرام یا ابزار‌های مدیریت نظرات به منظور پاسخ‌دهی به نظرات.  – استفاده از پلتفرم‌هایی مانند پیام رسان اینستاگرام (Instagram Direct) برای پاسخ‌دهی به پیام‌ها.
پیگیری آمار و بهبود عملکرد– استفاده از ابزارهای آمارگیری اینستاگرام و برنامه‌های آنالیز وبسایت.  – بررسی عملکرد پست‌ها، تعداد فالوئرها و تغییرات در زمان‌های فعالیت کاربران.
تعامل با دنبال‌کنندگان و افزایش فالوئرها– پاسخ‌دهی به نظرات، ارسال پیام‌ها و تشکر از دنبال‌کنندگان.  – ارائه محتوای متنوع و جذاب به منظور جذب نفوذ افراد جدید.  – استفاده از هشتگ‌ها (hashtag) مرتبط با موضوعات پست‌ها به منظور جلب توجه کاربران جدید.
نظارت بر حساب و محتوا– نظارت بر محتوا و حذف هرگونه محتوای نامناسب یا مغایر با قوانین اینستاگرام.  – اطمینان حاصل از حفظ امنیت حساب و استفاده از رمزهای قوی و ایمنی.

این اقدامات می‌توانند به مدیران اینستاگرام کمک کنند تا حساب خود را به بهترین شکل مدیریت کنند و روند رشد و تعامل با دنبال‌کنندگان را بهبود دهند. از تکنولوژی‌های مدیریتی و ابزارهای بهینه‌سازی مناسب برای انجام این اقدامات می‌توان استفاده کرد.

نرم افزار مدیریت اینستاگرام – برای فعالیت موثر کاربران در اینستاگرام  بسیار مهم است که بر اساس آن کاربران می‌توانند فعالیت‌های خود را برنامه ریزی و مدیریت کنند. گستردگی اینستاگرام برای برقراری ارتباط بین برند و مخاطبان اختصاصی خود روز به روز بیشتر می‌شود. عملکرد بهتر نسبت به رقبا در شبکه‌های اجتماعی، به ویژه اینستاگرام نیاز دارید تا از نرم افزار مدیریت اینستاگرام Instagram management software استفاده کنید. این ابزار‌ها به شما قدرت می‌دهند و معمولا رایگان هستند. برای آشنایی با نرم افزار مدیریت اینستاگرام و ویژگی‌های آن با ما همراه باشید.

آشنایی با نرم افزار مدیریت اینستاگرام

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

بهتر است مدیریت اینستاگرام خود را به شرکت‌های تخصصی که خدمات مشاور دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌دهند بسپارید، زیرا باید این را در نظر داشته باشید که که تنها شما نیستید که به دنبال جذب مشتری هستید. رقیب‌های شما مطمئنا از مزایای تبلیغات دیجیتالی مطلع هستند و از این پلتفرم برای معرفی محصولات و خدمات خود به کاربران استفاده می‌کند.

بنابراین باید یک برنامه ویژه برای مدیریت اینستاگرام خود در نظر بگیرید تا با صرف هزینه مناسب، برندتان را در بین مردم دیده شود. همچنین توجه داشته باشید که همه نرم افزار مدیریت اینستاگرام رایگان نیست و برای برخی برندها استفاده از این ابزارها مفید نیست. بهترین راه مراجعه به آژانس تبلیغاتی مای کاستومر است که این ابزارها را به صورت حرفه‌ای در اختیار دارند.

Hype Auditor

اگر قصد تبلیغات در اینستاگرام را دارید، یا می‌خواهید اینفلوئنسر مارکتینگ کنید، به این ابزار نیاز دارید تا متوجه شوید که مخاطبین تبلیغ‌کننده شما، تا چه حد با اهداف تبلیغاتی شما سازگار هستند. این ابزار روشی برای دستیابی به مقدار و نوع مخاطبین صفحه اینستاگرام است. با این ابزار مدیریت، شما می‌توانید در مورد نرخ تبلیغات آگاهانه‌تر عمل کنید.

Hashtracking

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

برای موفقیت در اینستاگرام، باید اطلاعات صفحه خود را به دقت بررسی کنید. این یک نرم افزار مدیریت اینستاگرام است که به شما این امکان را می‌دهد تا با بررسی عملکرد صفحه خود، پیشرفت داشته باشید. تا به حال توجه کرده اید که بعضی از برندهای بزرگ در پست‌های اینستاگرام خود از یک طیف رنگی ثابت استفاده می‌کنند؟ قابلیتی به نام color tracking در مجموعه ابزارهای خود Hashtracking وجود داردک که از طریق آن می‌توانید نتایج مربوط به تحلیل هر پست را، بر اساس ترکیب رنگی دسته بندی کنید و مشاهده کنید که کدام رنگ باعث تعامل بیشتر با مخاطبان می‌شود.

Hootsuite

 Hootsuite  یک ابزار برای مدیریت اینستاگرام است. در حال حاضر ابزارهای زیادی برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی وجود دارد، اما Hootsuite  می‌تواند به راحتی از این ابزارها پیشی بگیرد. شما می‌توانید با استفاده از این ابزار‌، تمام پلتفرم‌های شبکه اجتماعی را از طریق آن به صورت اختصاصی مدیریت کنید. شما می‌توانید با استفاده از Hootsuite  به عنوان یکی از نرم افزار مدیریت اینستاگرام ، محتوای خود را مستقیما به اشتراک بگذارید. علاوه بر این می‌توانید برنامه ریزی کنید تا محتوای مخصوصی را در زمانی مشخص انتشار دهید.

Grum

Grum مانند Hootsuite  یکی از ابزار برنامه ریزی است که تمرکز اصلی آن بر روی برنامه اینستاگرام است. اگر بیشتر از شبکه‌های اجتماعی دیگر در اینستاگرام فعالیت احتمالا قابلیت‌های Grum برایتان جالب خواهد بود. برای مثال اگر شما محتوای مورد نظرتان را در آن قرار دهید، در زمان مورد نظر، بدون نیاز به تایید شما منتشر می‌شود.  علاوه بر آن شما می‌توانید اولین کامنت پستتان را به خودتان اختصاص دهید. مثلا به جای اینکه در کپشن‌ها از هشتک استفاده کنید، می‌توانید آن را در کامنت اول قرار دهید تا پستتان جلوه بهتری داشته باشد.

همچنین بخوانید: مهم‌ترین نکات محتوای ویدئویی پیج های اینستاگرام

Tailwind

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

این ابزار یکی از ابزار مدیریتی چند کاره برای اینستاگرام و پینترست است. با این ابزار می‌توانید برای ارسال پست برنامه‌ریزی کنید، محتوا UGC و مخاطبین را مدیریت کنید و هشتک‌ها را بررسی کنید. Tailwind  به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید همزمان چند صفحه اینستاگرام را مدیریت کنید.

Social Captain

برای جذب فالوور اینستاگرام، باید با آن‌ها تعامل داشته باشید. همانطور که می‌دانید لایک کردن و کامنت گذاشتن در صفحات مختلف کار بسیار زمان‌بری است. بنابراین با Social Captain  به عنوان یک نرم افزار مدیریت اینستاگرام، می‌توانید در بسیار سریع با اکانت‌های دیگر در ارتباط باشید.

 Social Captain  توسط هوش مصنوعی، کاربرانی را مخاط و هدف قرار می‌دهید که با برند شما همسو هستند و شما می‌توانید از این ابزار برای لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن افرادی که جزو مخاطبین برند شما هستند، استفاده کنید. ما به شما توصیه می‌کنیم تا در کنار این نرم افزار مدیریت اینستاگرام، خودتان نیز به تعامل با مخاطبین بپردازید. اگر شما صددرصدکار را به صورت اتوماتیک انجام دهید، ممکن است از طرف اینستاگرام به عنوان اسپم شناسایی شوید. در این زمینه از تبلیغات در پیج های اینستاگرام پربازدید کمک بگیرید

Minter

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مینتر یکی از انواع نرم افزار مدیریت اینستاگرام است اما برخلاف ابزارهای قبلی علاوه بر مدیریت صفحه خود، می‌توانید فعالیت خود را با رقیبانتان بررسی کنید. با بررسی دقیق برندهای مشهور، می‌توانید برنامه بازاریابی خود را در اینستاگرام راه اندازی کنید.

Repost

محتوای Repost بخش مهمی از فعالیت در اینستاگرام را تشکیل می‌دهد. بسیاری از برند‌ها برای اشتراک گذاشتن محتوا توسط مشتریان علاقمندان و فالوور‌های آن از ابزار Repost استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با استفاده از آن عکس یا ویدیوی خود را به همان شکل با استفاده از پدیدآورنده اصلی در صفحه خود منتشر کنید.

امروزه اینستاگرام از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود.  با توجه به این موضوع اهمیت مدیریت اینستاگرام بیشتر از پیش حس می‌شود. مدیریت اینستاگرام مای کاستومر توسط یک تیم متخصص انجام می‌شود. با توجه به اینکه این کار نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد، یک شخص نمی‌تواند به تنهایی از تمام مهارت‌ها برای مدیریت اینستاگرام استفاده کند.

از آنجا که اینستاگرام به‌عنوان محبوب‌ترین شبکه اجتماعی عصر حاضر، دارای پتانسیل‌های زیادی برای برقرای ارتباط میان برندها و مخاطبان آنهاست آموزش کار با ابزار مدیریت اینستاگرام Instagram management tool این روزها یکی از مهم‌ترین نیازها برای فعالیت کاربران در این فضا به شمار رفته و بازاریابی محتوایی که بر آن اساس کاربران بتوانند فعالیت‌های خود را با آن مدیریت کنند بسیار حائز اهمیت است. با توجه به گسترش تعداد اکانت‌های فعال در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی، وجود ابزارهایی که بتواند زمان بندی فعالیت در این شبکه‌ها را آسان‌تر کند بسیار حائز اهمیت است.

برای این کار ابزاهای زیاد و متنوعی وجود دارند که هر کدام از آنها دارای قابلیت‌های مخصوص به خود می‌باشند. در این مطلب قصد داریم چند نمونه از مهم‌ترین ابزار مدیریت اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی را به شما معرفی می‌کنیم. تا انتها با ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر همراه باشید تا با ابزار مدیریت اینستاگرام بیشتر آشنا شوید.

معرفی 8 ابزار مدیریت اینستاگرام که باید آنها را بشناسید

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

برای مدیریت اینستاگرام ابزارهای متعددی وجود دارد اما 8 مورد از آنها در بین کاربران این شبکه محبوب‌تر هستند. بی تردید آموزش کار با این 8 ابزار مدیریت اینستاگرام برای هر شخصی که علاقه‌مند است یا شخصا در این فضا برای کسب‌وکار خود فعالیت داشته باشد یا ادمین دیگر کسب‌وکارها باشد بسیار سودمند است. در ادامه این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر به معرفی این 8 ابزار می‌پردازیم:

 1. ابزار Hootsuit

Hootsuit  یکی از بهترین و کاربردی‌ترین ابزارهای مدیریت شبکه‌های اجتماعی است که این امکان را به شما می‌دهد بتوانید اکانت چندین شبکه اجتماعی از جمله اینستاگرام، یوتیوب، توییتر، فیسبوک و لینکدین را بطور همزمان در یک مکان مدیریت کنید و عملکرد بهتری در شبکه های اجتماعی داشته باشید. برای استفاده از این ابزار ابتدا باید یک حساب کاربری برای خودتان ایجاد نمایید.

پس از ثبت نام در  Hootsuit  داشبوردی ایجاد می‌شود با زبانه‌های مختلف که پروفایل شبکه‌های اجتماعی شما را به هم متصل می‌کند. از برجسته‌ترین ویژگی‌های این ابزار امکان ارسال مستقیم متن، عکس، فیلم و پیوند به پروفایل شبکه‌های اجتماعی شما می‌باشد. همچنین شما می‌توانید روی پیج خود تسلط بیشتری داشته باشید، محتوای خود را به طور مستقیم در اینستاگرام قرار دهید و علاوه بر آن می‌توانید محتوای مربوط به سایر شبکه‌های اجتماعی خود را برنامه‌ریزی کرده و در زمان مورد نظر به اشتراک بگذارید.

 1. ابزار Grum

Grum نیز مانند Hootsuit یکی دیگر از کاربردی‌ترین ابزارهای مدیریت اینستاگرام محسوب می‌شود. یکی از قابلیت‌های این ابزار این است که شما می‌توانید برای بهتر شدن ظاهر پستتان هشتگ‌ها را بجای اینکه در کپشن قراردهید در کامنت اول خود وارد کنید، همچنین Grum این امکان را به شما می‌دهد که محتوای مورد نظر خود را آپلود کرده ودر تاریخ مورد نظر بدون اینکه نیاز به تایید دوباره باشد منتشر کنید.

 1. ابزار Tailwind

Tailwind یک ابزار قدرتمند دیگر برای مدیریت و برنامه‌ریزی فعایت در شبکه‌های اجتماعی است. از مهم‌ترین مزیت‌های این ابزار مدیریت اینستاگرام می توان علاوه بر برنامه‌ریزی به قابلیت آنالیز داده‌ها، مدیریت محتوای UGC، مدیریت مخاطبان و همچنین بررسی هشتگ‌ها اشاره کرد. اگر شما چند صفحه اینستاگرام دارید و نیاز هست که آنها را بطور همزمان مدیریت کنید Tailwind این امکان را برای شما فراهم می‌کند.

 1. ابزار Hashtracking

Hashtracking یک ابزار مدیریت اینستاگرام است که با بررسی عملکرد و محتوای تولید شده شما را یاری می‌کند که بتوانید کمپین‌های بهتری را برگزار کنید. همچنین با بررسی و آنالیز دقیق رفتار کاربران باعث افزایش فروش شما در اینستاگرام می‌شود. Colortracking قابلیتی است که اخیرا به مجموعه ابزارهای Hashtracking اضافه شده است و این امکان را بوجود آورده است که بتوان بر اساس ترکیب رنگ نتایج مربوط به تحلیل داده‌های هر پست را دسته‌بندی کرده و رنگ‌هایی که بیشترین تعامل را بین مخاطبان دارد مشاهده کنید.

 1. ابزار Minter

Minter نیز یکی دیگر از مهم‌ترین ابزارهای مدیریت اینستاگرام است که تفاوت عمده آن با سایر ابزارهایی که قبلا به آن اشاره کردیم در این است که این قابلیت را در اختیار شما قرار می‌دهد علاوه بر مدیریت صفحه خود، بتوانید فعالیت صفحات رقبایتان را نیز بررسی کنید و با بررسی دقیق برندهای معروفی که در زمینه کاری شما فعالیت دارند استراتژی بازاریابی خود را بهبود بخشید.

 مجموعه‌های تبلیغاتی که مسئولیت مدیریت پیج اینستاگرام مشتریان خود را بر عهده دارند می‌توانند با استفاده از ابزار Minter اطلاعات مورد نظرشان را با فرمت PDF، فایل اکسل، CSV، PPT دریافت کنند و با استفاده از لوگوی خود در صفحه گزارشات بر اساس زمانبندی مشخص شده گزارش خود را به مشتریان ارسال کنند.

 1. ابزار Crowdfire

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

Crowdfire یک اپ مدیریت شبکه‌های اجتماعی که دارای قابلیت‌های زیادی می‌باشد. بخشی از قابلیت‌های این ابزار محافظت از محتوا، برنامه‌ریزی ارسال پست، مدیریت فالوورها می‌باشد. Crowdfire را علاوه بر اینستاگرام می‌توان برروی پلتفرم‌هایی مانند یوتیوب، فیس‌بوک، توییتر، لینکدین، وردپرس نیز فعال نمود. شما می‌توانید با کمک اکستنشن کروم Crowdfire فقط با دو کلیک هر صفحه‌ای را به اکانت شبکه‌های اجتماعی خود اضافه کنید.

 1. ابزار Socialinsight

یکی دیگر از محبوب‌ترین ابزار مدیریت اینستاگرام Socialinsight می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید رشد صفحه اینستاگرام خود را مورد بررسی قرار دهید و اطلاعاتی مانند بیشترین زمان بازدید از پست جدید، تعداد فالوورهایتان، فالوورهای جدید و همچنین فالوورهای از دست رفته را در اختیار قرار می‌دهد. می‌توانید با استفاده از این ابزار قدرتمند کاربران خود را بر اساس منطقه و هشتگ‌ها نیز مشاهده نمایید.

 1. ابزار Repost

یک ابزار جدید در اینستاگرام Repost است که در حال حاضر تشکیل دهنده بخش مهمی از فعالیت برندهای اینستاگرام می‌باشد. با استفاده از Repost قادر خواهید بود ویدیوها و عکس‌های مورد نظرتان را با نام ایجاد کننده اصلی آنها در پیج خود به اشتراک بگذارید و این انگیزه را در مخاطبین شما بوجود می آورد عکس‌های مرتبط با حوزه کاری شما را در صفحات خود قراردهند.

مدیریت پیج اینستاگرام یک فرآیند پیچیده و تخصصی است و دارای نکات زیادی می‌باشد که یکی از آنها توانایی استفاده درست از ابزار مدیریت اینستاگرام است. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم جهت مدیریت فضای کاری خود در اینستاگرام حتما به شرکت های دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید و بعد از مشاهده نمونه کار تولید محتوای اینستاگرام آن مدیریت پیج خود را به متخصصین در این زمینه بسپارید.

 اگر علاوه بر مدیریت صفحه کاری یا شخصی خود هیچ ایده‌ای برای تولید محتوا ندارید و یا حتی سرشار از ایده هستید اما فرصت انجام این کار را ندارید می‌توانید تولید محتوای اینستاگرام خود را به مای کاستومر بسپارید. برای مشاهده نمومه کار تولید محتوای اینستگرام در آژانس مای کاستومر کافی است به صفحه مربوط به این خدمت در همین سایت مراجعه فرمایید.آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر به عنوان یک مجموعه بزرگ و متخصص در زمینه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پربازدید  قادر است شما را در زمینه تولید محتوا، برنامه‌ریزی و اجرای تبلیغات اینترنتی، مشاوره دیجیتال مارکتینگ و همچنین مدیریت اینستاگرام یاری نماید.

ابزار های مدیریت اینستاگرام برای مدیریت معروف‌ترین بستر بازاریابی در رسانه‌های اجتماعی از نان شب هم واجب‌تر است. آدم‌ها بخش زیادی از زندگی خود را در خواب نه بلکه در اینستاگرام می‌گذرانند. کسب‌ و کار‌ها به یکی از مشتاق‌ترین کاربران این شبکه تبدیل شده‌اند. فرقی نمی‌کند با چه نگاهی از این پلتفرم استفاده می‌کنید چه به عنوان یک اینفلوئنسر، چه به عنوان یک فروشنده و چه به عنوان فضایی برای انتشار تفکراتتان باید در فکر مدیریت درست این رسانه باشید. بنابراین استفاده از ابزارهای مدیریت اینستاگرام کلید افزایش تعامل شما با مخاطبانتان است. با ما همراه باشید تا با ابزار های مدیریت اینستاگرام بیشتر آشنا شوید.

معرفی ابزار های مدیریت اینستاگرام

ماهانه 1 میلیارد کاربر فعال در اینستاگرام وجود دارد. برای جلب توجه این حجم از مخاطب، باید محتوای خود را با استفاده از ابزارهای اینستاگرام تقویت کنید. برای اینکه سطح بازاریابی اینستاگرام خود را افزایش دهید و برای برند خود مشارکت ایجاد کنید، به ابزار های مدیریت اینستاگرام درست نیاز دارید. ایده اصلی استفاده از ابزار های مدیریت اینستاگرام این است که تلاش‌های بازاریابی اینستاگرام خود را هدفمندتر کنید. هر یک از این ابزارها روی یک یا چند جنبه از روش‌های بازاریابی شما متمرکز می‌شوند. در ادامه به 4 ابزار مهم مدیریت اینستاگرام اشاره می‌کنیم و در مورد هرکدام توضیحاتی را ارائه می‌دهیم. شما از کدام یک از این ابزار‌ها استفاده کرده‌اید؟ تبلیغات در پیج های اینستاگرام پربازدید را فراموش نکنید

جعبه اجتماعی (Unbox Social)

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

جعبه اجتماعی یک ابزار بسیار مهم است که به شما در تجزیه تحلیل رسانه‌های اجتماعی و ردیابی رقبا کمک می‌کند. این ابزار یک ویژگی خاص دارد که به شما در مورد حضور برند تجاریتان بینش می‌دهد. به این معنا که شما متوجه می‌شوید پست‌های شما در اینستاگرام چگونه عمل می‌کنند. همچنین این ابزار به شما کمک می‌کند که عملکرد رقبای خود را ارزیابی کنید. تجزیه و تحلیل این ابزار بسیار دقیق است. به این صورت که اطلاعاتی در مورد جمعیت و احساس مخاطب در مورد پست‌های شما در اختیار شما قرار می‌دهد. به علاوه این ابزار های مدیریت اینستاگرام بینش‌های مهمی در مورد معیارهای مشارکت و ارتباط با مخاطبان خود به شما می‌دهد.

با این ابزار می‌توانید محتواهای اینستاگرام، پست‌های ویدیویی، همه استوری‌های خود و تمام معیارهای مهم را ردیابی کنید. آیا می‌خواهید عملکرد خود را برای یک ماه معین، یا برای یک دوره زمانی خاص دنبال کنید؟ در هر صورت Unbox Social داده‌های مناسب را در اختیار شما قرار می‌دهد. این برنامه یک ابزار تجزیه و تحلیل رسانه‌های اجتماعی، ابزار نظارت بر رسانه‌های اجتماعی و ردیابی رقابت ارائه می‌دهد. به‌طور کل این ابزار ارزیابی دقیقی در مورد محتواهای شما در اینستاگرام می‌کند.

ابزار مدیریت اینستاگرام، بافر (Buffer Publish)

بافر یکی دیگر از ابزار های مدیریت اینستاگرام  است که شما برای برنامه‌ریزی پست‌های اینستاگرام از آن استفاده می‌کنید. به این معنا که این برنامه پست‌های شما را برای بازاریابی محصولات طبق زمانبندی خودکار انتشار می‌دهد. بافر به شما امکان می‌دهد مطالب خود را به‌طور خودکار در اینستاگرام ارسال کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که محتوای عکس و فیلم خود را در لیست انتظار بگذارید. به این ترتیب همیشه در زمان مقرر محتوایی که با دقت تهیه شده است را در مقابل چشمان کاربران و دنبال کنندگان خود قرار می‌دهید.

انتشار به موقع نشان‌دهنده حرفه‌ای بودن شماست. کاربران این خوش قولی را می‌پسندند. پست‌های خود را براساس تقویم رسانه‌های اجتماعی خود برنامه‌ریزی کنید. به این ترتیب مطالب شما به‌طور خودکار در تاریخ‌های تعیین شده در اینستاگرام ارسال می‌شود. با استفاده از بافر، می‌توانید بازدهی تلاش‌های بازاریابی اینستاگرام خود را افزایش دهید. و به زبان ساده بافر یک ابزار برای برنامه ریزی خودکار محتوا به شمار می‌رود که به کاربران کمک زیادی می‌کند. اما اگر می‌خواهید بدانید چگونه از بافر استفاده کنید، باید بدین صورت عمل کنید:

 • وارد داشبورد بافر می‌شوید؛
 • سپس از سمت چپ به اینستاگرام متصل می‌شوید؛
 • نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید؛
 • سپس برای درخواست مجوز دسترسی به اکانت روی گزینه Authorize کلیک کنید.

برای استفاده از این ابزار مدیریت اینستاگرام در گوشی‌های اندروید یا آی او اس باید اپلیکیشن آن را نصب کنید.

همچنین بخوانید: بازاریابی در اینستاگرام چگونه است؟

Hashtagify

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

هشتگ‌ها ابزارهایی هستند که دسترسی شما به مخاطب و یا موضوعی مشخص را در اینستاگرام افزایش می‌دهد. در واقع شما با افزودن هشتگ‌ها به محتوای خود در اینستاگرام، فراتر از مخاطبان موردنظر خود قرار می‌گیرید. همچنین به‌سرعت به موضوع مورد نظر خود برسید. از آنجایی که هشتگ‌ها ابزاری برای کشف و جستجو هستند، بهتر است برای دیده شدن در این پلتفرم به بهترین شکل از این ابزار استفاده کنید. این ابزار به شما کمک می‌کند هشتگ‌های مناسب را بر اساس محتوای خود پیدا کنید. به این ترتیب به جامعه ای از مخاطبان دست پیدا می کنید که به دنبال هشتگ مشترکی هستند. این جامعه مخاطبان همان جامعه هدف کسب‌وکار شماست.

اکنون باید با تولید محتوای ارزشمند و استفاده از هشتگ‌های طلایی آنها را با کسب‌وکار خود آشنا کنید. با استفاده از Hashtagify، می‌توانید استراتژی محتوای خود را به سطح بالاتری برسانید. با استفاده از این ابزار می‌توانید پیشنهادات هشتگ فوری اینستاگرام را دریافت کنید. در اینستاگرام هشتگ به این شکل «#»استفاده می‌شود. برای هشتگ نویسی نیاز نیست که مهارت خاصی داشته باشید. با چند حرکت ساده می‌توانید هشتگ خود را بسازید.

در اولین گام شما باید:

 • روی علامت مربع در کیبورد خود بزنید.
 • سپس عبارت یا کلمه مورد نظر را در کنار مربع بنویسد. به این صورت شما یک هشتگ ساختید. به‌عنوان مثال: #تلفن

اما همین حرکت ساده باید به اندازه‌ای هوشمندانه انجام شود که منجر به افزایش نرخ تعامل کاربران با صفحه شما شود.

برچسب (Tagboard) یکی از بهترین ابزار های مدیریت اینستاگرام

برچسب‌گذاری یکی از ابزارهای پرسرعت در اینستاگرام است. این ابزار به شما کمک می‌کند مطالب تولید شده توسط کاربر را در عرض چند ثانیه به یک مکان دیگر منتقل کنید. با استفاده از برچسب، می‌توانید محتوای رسانه‌های اجتماعی مورد علاقه خود را به‌سرعت از شبکه اجتماعی پیدا کنید. برچسب، هشتگ‌های مرتبط با نام تجاری شما را در عرض چند ثانیه از ارسال در رسانه‌های اجتماعی پیدا می‌کند. یکی از قوی‌ترین انواع محتوا، محتوای تولید شده در اینستاگرام توسط کاربر است. وقتی محتوای تولید شده توسط کاربران خود را در اینستاگرام ارسال می‌کنید، به اعتبار شما می‌افزاید. این نشان می‌دهد که مردم در واقع از محصولات شما استفاده می‌کنند.

آنها همچنین تلاش می‌کنند که محتوایی با نام تجاری شما ارسال و به اشتراک بگذارند. محتوای تولید شده توسط کاربر می‌تواند اعتبار بیشتری را به نام تجاری شما اضافه کند. به‌عنوان مثال تگ کردن به این صورت است که شما پستی را در اینستاگرام منتشر می‌کنید و اکانت دوست خود را در قسمتی از پست تگ می‌کنید. از این رو آن پست مدنظر برای دوست شما ارسال می‌شود و در قسمتی از صفحه شخصی او ذخیره می‌شود. برچسب برای بیرون کشیدن محتوای تولید شده توسط کاربر مرتبط با نام تجاری شما ساخته شده است.

همچنین بخوانید: راهکارهای فروش در اینستاگرام

مزایای استفاده از ابزار های مدیریت اینستاگرام

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

قطعاً ابزار های مدیریت اینستاگرام برای بهبود عملکرد شما در این فضا ایجاد شده‌اند. پس استفاده از آن‌ها مزایای زیادی دارد که ما به چند مورد از مزایای این ابزارها اشاره می‌کنیم.

ابزارهای اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا مخاطبین خود را بهتر تجزیه و تحلیل کنید!

این ابزارها چه مخاطب خود را بشناسید و چه نشناسید به شما کمک می‌کند. همچنین به شما کمک می‌کنند بررسی کنید که آیا محتوای شما توسط مخاطب مناسب استفاده می‌شود یا خیر.

همچنین بخوانید: سایزبندی پست اینستاگرام به چه صورت است؟

ابزارهای اینستاگرام به شما در مورد احساسات مخاطب بینش می‌دهد.

با کمک ابزارهای اینستاگرام، می‌توانید احساسات مخاطبان را ارزیابی کنید. چنین ابزارهایی به شما این امکان را می‌دهند که چگونه مخاطبان شما به پست‌های شما پاسخ می‌دهند و چه احساسی از محتوای شما دارند. این به شما کمک می‌کند ببینید آیا روش‌های شما مناسب بوده‌اند. این احساسات به شما نشان می‌دهد که چه نوع محتواهایی مخاطبان بیشتری را جذب می‌کند.

ابزارهای اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا بفهمید چه محتوایی برای برند شما مناسب است!

بینش ابزارهای اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا بفهمید چه نوع محتوایی نتایج مطلوبی را به شما می‌دهد. می‌توانید عملکرد محتوای پست‌های مختلف را مقایسه کنید. همچنین تشخیص دهید که کدامیک برای تجارت شما در بسترهای مختلف رسانه‌های اجتماعی بهتر عمل می‌کند.

جزئیات مربوط به رقبای خود را به شما می‌دهد.

استفاده از چند ابزار اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که رقبای خود را ردیابی کنید. این برای تجارت‌ها بسیار مفید است. زیرا با تجزیه و تحلیل رقبا می‌توانید متوجه شوید که تجارت شما در کجا اشتباه عمل کرده است. و باید روی چه چیزی کار کنید که آن را درست کنید. همچنین می‌توانید تشخیص دهید که رقبای شما از چه نوع روش‌هایی هایی برای ارتباط با مخاطبان استفاده می‌کنند.

ابزارهای اینستاگرام به شما کمک می‌کند که برای پست‌های خود برنامه ریزی کنید!

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

ابزارهای اینستاگرام می‌توانند شما را راهنمایی کنند که پست‌های شما چه زمانی به بالاترین میزان جذب خواهند رسید. این ابزارها همچنین می‌توانند به شما بگویند که بیشتر مخاطبان شما در اینستاگرام فعال هستند.

بیش از 20 تا از ابزار های مدیریت اینستاگرام در بازار وجود دارد. ما در این مقاله به چهار مورد از شناخته شده ترین ابزارها اشاره کردیم. اما ابزارهای دیگری نیز مانند هوت سوییت HootSuite، ادویو Ad view، Instagram sights، Later،Social Rank ، Have2Have.It، Auto Hash، Canva برای مدیریت این شبکه اجتماعی به کار گرفته می‌شوند. اینکه کدام ابزار برای مدیریت اینستاگرام شما مناسب‌تر است به حوزه فعالیت و استراتژی کسب‌ و کار شما بستگی دارد. بنابراین همواره پیش از استفاده از ابزارهای متفاوت با یک فرد متخصص درخصوص انتخاب استراتژی مناسب و ابزارهای مکمل برای موفقیت مشورت کنید.

ابزار ادمین اینستاگرام Instagram admin tool و آشنایی با آن‌ برای کسانی که در این فضا کسب درآمد می‌کنند بسیار مهم است. اینستاگرام با بیش از 1 میلیارد کاربر یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است. اینفلوئنسرها و بسیاری از مشاغل از این شبکه اجتماعی برای افزایش درآمد استفاده می‌کنند. اینفلوئنسرها برای جلب توجه میلیون‌ها کاربر با هم رقابت می‌کنند. آن‌ها از روش اینفلوئنسر مارکتینگ برای درآمد بیشتر استفاده می‌کنند. همچنین می‌توانند از تبلیغات در صفحات پربازدید خود درآمد زیادی کسب کنند. به همین جهت بین اینفلوئنسرها رقابت بسیار سخت است. شما برای اینکه بتوانید محتوایی با کیفیت تولید کنید باید بر مدیریت اینستاگرام تسلط کافی داشته باشید. به همین دلیل است که اینفلوئنسرها برنامه‌های مدیریت اینستاگرام را روی دستگاه‌های تلفن همراه خود نصب می‌کنند. اکنون در این مقاله می‌خواهیم شما را با ابزار ادمین اینستاگرام آشنا کنیم. از این طریق می‌توانید در فضای حرفه‌ای و تجاری خود درآمد بیشتری کسب کنید البته فراموش نکنید از تبلیغات بنری در سایت هم بهره ببرید. پس در ادامه همراه ما باشید.

شناخت ابزارهای مدیریت اینستاگرام

ابزار ادمین اینستاگرام به شما در برنامه ریزی، تجزیه و تحلیل، گزارش، هشتگ گذاری، رشد ارگانیک فالوور و موارد دیگر کمک می‌کند. در اپلیکیشن‌های مدیریت اینستاگرام در بازار هیچ کمبودی وجود ندارد. شما می‌توانید با آشنایی بیشتر ابزارهای مدیریت اینستاگرام بهترین ابزار را برای رشد کسب و کار خود انتخاب کنید.

ابزار ادمین اینستاگرام Hootsuite

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

محبوب‌ترین و قدرتمندترین ابزار ادمین اینستاگرام برای مشاغل کوچک و بزرگ محسوب می‌شود. این ابزار برای برنامه ریزی، پیام رسانی، نظارت، تجزیه و تحلیل و تبلیغات حساب اینستاگرام شما مناسب است.

امکانات Hootsuite :

 • پیشرفته‌ترین پلتفرم برنامه ریزی و زمان بندی اینستاگرام موجود
 • بهترین ابزار مدیریت برای کسب و کارهای بزرگ
 • رابط کاربری ساده و شهودی
 • اتصال بازاریابی اینستاگرام با سایر حساب‌های اجتماعی (مانند فیس بوک)
 • تبلیغ هر پست اینستاگرام به راحتی
 • ارزیابی عملکرد محتوای اجتماعی
 • کنترل نظرات، لایک‌ها و پیام‌ها
 • مدیریت ده‌ها حساب رسانه‌های اجتماعی از یک نقطه
 • مدیریت مشتریان
 • آپلود تصاویر، ویدیوها و داستان‌های با کیفیت بالا

قیمت: 19 دلار در ماه

ابزار ادمین اینستاگرام Crowdfire

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

ابزاری ارزان برای مدیریت اینستاگرام که یافتن و به اشتراک گذاری محتوا را ساده می‌کند. این ابزار هزاران منبع را برای محتوای ارزشمند بر اساس توصیه‌های شما اسکن می‌کند.

امکانات:

 • صرفه جویی در جستجوی محتوا
 • اشتراک گذاری فوری محتوای ارزشمند
 • پیگیری ذکرها و نظرات در یک داشبورد
 • تجزیه و تحلیل اینستاگرام
 • قیمت بی نظیر
 • اپلیکیشن موبایل
 • پیدا کردن محتوای بسیار مرتبط
 • برنامه ریزی مطالب از قبل
 • تجزیه و تحلیل عملکرد محتوا
 • هشتگ گذاری هدفمند برای محتوا
 • ردیابی منظم نام‌ها، لایک‌ها، نظرات و پیام‌های اجتماعی از یک داشبورد
 • ادغام با Shopify، Etsy و WordPress

قیمت: 99.99 دلار در ماه.

ابزار ادمین اینستاگرام Tailwind

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

این ابزار مدیریت برنامه ریزی، ایجاد، بهینه سازی و انتشار محتوای اجتماعی را انجام می‌دهد.

امکانات:

 • برنامه ریزی بدون دردسر از یک رابط بصری
 • انتشار به صورت زمان بندی خودکار
 • مضامین و پست‌های مثال برای الهام گرفتن
 • مسدود شدن قالب‌های زیرنویس برای دور زدن نویسندگان
 • زمان‌بندی چند تصویری،
 • زمان‌بندی هشتگ

قیمت: 39.99 دلار در ماه

همچنین بخوانید: مهم‌ترین نکات محتوای ویدئویی پیج های اینستاگرام

ابزار ادمین اینستاگرام Keyhole

محبوب‌ترین اپلیکیشن بازاریابی اینفلوئنسر اینستاگرام به شمار می‌رود. این ابزار ادمین اینستاگرام یکی از بهترین ابزارها برای یافتن، بررسی و مدیریت اینفلوئنسرها محسوب می‌شود. همچنین در اندازه‌گیری موفقیت کمپین‌های فردی تاثیرگذار است.

 قیمت آن کمی بالا است، اما برای رشد کسب و کارهای بزرگ ارزش دارد. از این ابزار برای کشف، نمایش، ارتباط و ارزیابی عملکرد اینفلوئنسرها استفاده کنید. از این طریق می‌توانید برند اینستاگرام خود را به سریع‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین راه ممکن رشد دهید.

امکانات:

 • ابزارهای تجزیه و تحلیل پروفایل
 • تمام داده‌های مرتبط در زمان واقعی
 • اینفلوئنسر تجمع کننده برای ارزیابی عملکرد در یک مکان
 • پیدا کردن اینفلوئنسرهای اینستاگرام را بر اساس هشتگ‌های مرتبط

قیمت: شروع از 79.99 دلار در ماه

ابزار ادمین اینستاگرام Iconosquare

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام و یکی دیگر از ابزار ادمین اینستاگرام به شمار می‌رود. این ابزار مناسب برای مشاغل متوسط و بالاتر است. این برنامه به رفتار مخاطبان شما نسبت به محتوای شما می‌پردازد. به این ترتیب، شما می‌توانید بیشتر با کاربر تعامل کنید. همچنین کمتر روی چیزهایی که باعث اتلاف وقت می‌شود تمرکز کنید.

امکانات:

 • معیارهای دقیق برای استوری‌های اینستاگرام
 • ایجاد و درک برای تعامل سریع
 • بهینه سازی کسب و کار و بهره وری زمان خود
 • ویژگی‌های جاسوسی رقیب بزرگ
 • اندازه گیری محتوا با معیارهای مانند مشارکت مخاطب و میانگین نرخ مشارکت در هر پست
 • برنامه‌ریزی، تولید و زمان‌بندی محتوا
 • رقابت در چه مرحله‌ای است.

فرض کنید رقیبی دارید که دوبرابر فالوور دارد و میانگین نرخ تعامل بهتری دارد. این ابزار به شما نشان می‌دهد که آنها از چه چیزی استفاده می‌کنند. به این صورت شما می‌توانید کارهای تاثیرگذارتر بیشتری انجام دهید. همچنین کارهای اشتباهی که در حال حاضر انجام می‌دهید را کمتر انجام دهید.

قیمت: 49 تا 139 دلار

ابزار ادمین اینستاگرام Instasize

این ابزار بهترین ویرایشگر عکس و ویدیو برای اینستاگرام است. یک ابزار ساده و قدرتمند ویرایش عکس و فیلم برای افراد خلاق به شمار می‌رود. با این برنامه می‌توانید عکس‌های خود را به هر نحوی که می‌خواهید ویرایش کنید و یک ظاهر زیبا بسازید.

امکانات:

 • تولید، آپلود و اشتراک گذاری عکس‌های جذاب
 • ابزار رایگان ویرایش عکس برای مبتدیان
 • ویژگی‌های جالب مانند لایه بندی برای عکس‌
 • حق بیمه ارزان است

قیمت: رایگان | حق بیمه: 4.99 دلار در ماه

مای کاستومر همواره در تلاش است که اطلاعات شما را در زمینه شبکه‌های اجتماعی افزایش دهد. در این مقاله سعی کردیم که در مورد ابزار ادمین اینستاگرام توضیح دهیم و به معرفی 6 ابزار مهم در این زمینه بپردازیم. قطعاً ابزارهای مدیریت اینستاگرام بسیار بیشتر از ابزارهایی است که ما در این مقاله به آن پرداختیم. اما ما سعی کردیم مهم‌ترین و بهترین ابزارها و برنامه‌های مدیریت اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. امیدواریم توانسته باشیم در این زمینه موفق عمل کرده باشیم.

ابزار اینستاگرام Instagram tool جزء ابزارهایی هستند که به شما در رشد اینستاگرام بسیار کمک می‌کند. برنامه‌های اینستاگرام باعث ایجاد، مدیریت و بازاریابی حساب‌های اینستاگرام می‌شود که در سریع‌ترین زمان رشد کنند. اکثر برنامه‌های اینستاگرامی به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند. آنها می‌توانند به شما کمک کنند که دنبال‌کننده‌های خود را افزایش دهید. اینکه شما از ابزارهای اینستاگرام برای چه کاری استفاده کنید بسیار مهم است. مثلاً از این ابزارها برای تجارت و یا حساب شخصی استفاده می‌کنید، برای هرکدام باید از ابزارهای مخصوص به خود استفاده کنید. در ادامه این مطلب کنار ما باشید که به شما بهترین ابزار اینستاگرام را معرفی کنیم.

معرفی 6 ابزار مهم اینستاگرام

اگر برای تجارت آنلاین یا رشد کسب و کار خود از اینستاگرام استفاده می‌کنید باید با ابزارهای اینستاگرام آشنا شوید. همه رقبای شما از ابزارهای اینستاگرام و تعداد زیادی برنامه‌های دیگر رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند.

بنابراین، در اینجا به معرفی بهترین ابزارهای اینستاگرام موجود در بازار و قیمت آنها می‌پردازیم.

1. Hootsuite – بهترین ابزار مدیریت رسانه‌های اجتماعی

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

این ابزار اینستاگرام محبوب‌ترین و قدرتمندترین ابزار مدیریت اینستاگرام برای مشاغل کوچک و بزرگ به شمار می‌رود. این ابزار برنامه ریزی، پیام رسانی، نظارت، تجزیه و تحلیل و تبلیغات حساب اینستاگرام شما را به خوبی مدیریت می‌کند.

در مورد Hootsuite بیشتر بدانید:

 • پیشرفته‌ترین ابزار برنامه ریزی و زمان بندی اینستاگرام،
 • بهترین ابزار مدیریت رسانه برای کسب و کارهای بزرگ،
 • دارای رابط کاربری ساده،
 • برنامه ریزی پست‌های اجتماعی در چند دقیقه،
 • برنامه‌ریزی و زمان‌بندی پست‌ها،
 • وصل کردن بازاریابی اینستاگرام با سایر حساب‌های اجتماعی مثل فیس بوک،
 • تبلیغ هر پست اینستاگرام،
 • ارزیابی عملکرد محتوای اجتماعی،
 • کنترل نظرات، لایک‌ها و پیام‌های حساب از یک مکان،
 • ادغام با هر برنامه بازاریابی اصلی موجود در بازار.

قیمت: 19 دلار در ماه

آزمایشی رایگان: بله.

Crowdfire.2 – بهترین ابزار مدیریت محتوای اینستاگرام

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

Crowdfire ابزار اینستاگرام ارزان برای مدیریت اینستاگرام که یافتن و به اشتراک گذاری محتوا را ساده می‌کند. این برنامه یکی بهترین ابزارها برای رشد اینستاگرام است.

در مورد Crowdfire بیشتر بدانید:

 • صرفه جویی زمان در جستجوی محتوا،
 • اشتراک گذاری سریع محتوای هدفمند ،
 • پیگیری ذکرها و نظرات در یک داشبورد،
 • تجزیه و تحلیل جامد اینستاگرام،
 • قیمت بی نظیر،
 • اپلیکیشن موبایل،
 • یافتن محتوای بسیار مرتبط برای شما،
 • انتشار مستقیم در حساب اینستاگرام خود،
 • برنامه ریزی مطالب از قبل،
 • تجزیه و تحلیل عملکرد محتوا،
 • ارائه توصیه‌های هدفمند هشتگ،
 • در سطح بالاتر ردیابی نام‌ها، لایک‌ها، نظرات و پیام‌های اجتماعی از یک داشبورد،
 • ادغام با Shopify، Etsy و WordPress ،

قیمت: 99.99 دلار در ماه.

آزمایشی رایگان: بله.

3. Keyhole – بهترین ابزار بازاریابی اینفلوئنسر اینستاگرام

ابزار اینستاگرام Keyhole محبوب‌ترین اپلیکیشن بازاریابی اینفلوئنسر اینستاگرام است. این ابزار می‌تواند با ابزارهای مورد استفاده توسط نتفلیکس، بی‌بی‌سی، ان‌بی‌سی، اسمیتسونیان و وزارت امنیت داخلی رقابت کند. از این برنامه برای کشف، نمایش، ارتباط و ارزیابی عملکرد اینفلوئنسرها استفاده می‌شود. از این طریق می‌توانید که برند اینستاگرام خود را به سریع‌ترین راه ممکن رشد دهید.

در مورد Keyhole بیشتر بدانید:

 • ارزیابی ساده اینفلوئنسر مارکتینگ اینستاگرامی،
 • تجزیه و تحلیل ابزارهای پروفایل،
 • یکی از بهترین ابزارها برای یافتن، بررسی، و مدیریت اینفلوئنسرها،
 • سنجش موفقیت کمپین‌های فردی اینفلوئنسر،
 • ابزاری مفید برای کسب و کارهای بزرگ،
 • پیدا کردن اینفلوئنسرهای اینستاگرام بر اساس هشتگ‌های مرتبط،
 • پیگیری و ارزیابی اینفلوئنسرهای اینستاگرام بر اساس هر کاری را که انجام دهند،
 • ابزاری مناسب برای بازاریابی رویدادها، (مثلاً اگر در حال برگزاری کنسرت، جشنواره، آنلاین یا هر چیز دیگری هستید. با این پلتفرم می‌توانید بازاریابی، مدیریت و ایجاد تجربیات مشترک برای رویداد هایتان داشته باشید.)

قیمت: شروع از 79.99 دلار در ماه

آزمایشی رایگان: بله

4. Awario – بهترین ابزار مانیتورینگ اینستاگرام

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

ابزار اینستاگرام Awario یک ناظر بر هشتگ است که InterWebz را برای کلیدواژه‌ها و هشتگ‌های برند و صنعت نظارت می‌کند. همچنین یک نمای 365 درجه از هر گوشه وب در هر ساعت ارائه می‌کند.

در مورد Awario بیشتر بدانید:

 • تجزیه و تحلیل اینستاگرام برای مخاطبان،
 • بهبود شهرت برند شما با پاسخ دادن به سؤالات مشتریان،
 • قیمت با ارزش عالی،
 • یک نیروگاه شهرت، صنعت و مدیریت تأثیرگذار،
 • اسکن وب سایت برای همه بحث‌های مرتبط بر اساس کلیدواژه ها و هشتگ‌های برند و صنعت،
 • ببینید که مردم در مورد شما چه می‌گویند، به مکالمات مرتبط بپیوندید،
 • جمع‌آوری داده‌های مربوط به دنبال‌کنندگان،
 • ارتباط با اینفلوئنسرها،
 • اندازه گیری درجه اعتبار برند شما در سراسر وب،
 • مدیریت بازاریابی،
 • نشان دادن تاثیرگذارترین حساب‌های اینفلوئنسرها،
 • آگاه کردن از اتفاقات برند و صنعت خود،

قیمت: 24 تا 249 دلار در ماه

آزمایشی رایگان: بله

.5 Instasize – بهترین ویرایشگر عکس و ویدیو برای اینستاگرام

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

ابزار اینستاگرام Instasize یک ابزار ساده و قدرتمند ویرایش عکس و فیلم است. این برنامه لایه‌ها، فیلترها، متن، ویرایش، حاشیه‌ها، پوشش‌ها، تاچ‌آپ‌ها را برای بهتر ظاهر شدن عکس شما را نشان می‌دهد.

در مورد Instasize بیشتر بدانید:

 • آپلود و اشتراک گذاری به‌سرعت عکس‌ها،
 • ابزارهای رایگان ویرایش عکس برای مبتدیان،
 • ویژگی‌های جالب مانند لایه بندی برای عکس‌های خیره کننده.

قیمت: رایگان

6. Adobe Rush – یک برنامه ویدیویی عالی

ابزار اینستاگرام Adobe Rush یکی دیگر از ابزارهای عالی برای عکسبرداری، ویرایش و به اشتراک گذاری ویدیوهای اینستاگرام است. فیلم بگیرید سپس با تغییر اندازه، افزودن انیمیشن‌ها و عنوان‌ها آن را ویرایش کنید.

در مورد Adobe Rush بیشتر بدانید:

 • کارایی سریع،
 • ایجاد صداگذاری،
 • ایجاد عناوین آسان،
 • یک برنامه ویرایش ویدیوی ساده و بصری،
 • صادر کردن به‌صورت مستقیم در برنامه به اینستاگرام یا سایر پلتفرم‌های رسانه اجتماعی،
 • تصحیح رنگ،
 • کنترل‌های سرعت،
 • کنترل‌های صوتی پیشرفته.

قیمت: پرداخت از 9.99 دلار.

آزمایشی رایگان: بله

همه کسب و کارها برای رشد تجارت خود به همه این ابزارها نیاز ندارند. با توجه به نیاز باید ابزار مورد نظر خود را انتخاب کنید. سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر در این مقاله به شما 6 تا از بهترین ابزار اینستاگرام را معرفی کرد. با کمک این ابزارها نه تنها در اینستاگرام بلکه در هر رسانه اجتماعی می‌توانید به تولید محتوای متنی مناسب بپردازید. سپس می‌توانید به رشد سئو خود و افزایش رتبه سایت در گوگل کمک کنید.

استفاده از این ابزارها باعث افزایش مخاطب و پیشرفت شما در این شبکه اجتماعی می‌شود، البته اگر ابزار مناسب را در زمان و مکان درست به کار بگیرید. شما از چه ابزاری برای مدیریت کسب‌و‌کار اینستاگرامی خود استفاده می‌کنید؟ اگر ابزاری را می‌شناسید که در این مقاله به آن اشاره نشده است در بخش نظرات آن را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. در این مسیر آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر همراه شماست.

سخن آخر

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ظهور و بروز شبکه‌های اجتماعی مختلف، فرصت‌های بسیاری برای کسب و کار افراد به وجود آمده است که توانسته‌اند سطح درآمد خود را بهبود ببخشند. بدون شک شما هم می‌توانید با کسب مهارت‌های لازم، از این شبکه‌ها استفاده کرده و  کسب و کار خود را رونق بخشید. در این مقاله سعی کردیم نکات مهمی که در ارتباط با مدیریت اینستاگرام لازم است بدانید را، برای شما شرح دهیم. امیدواریم اطلاعات کافی را از این مقاله کسب کرده باشید. برای آشنایی بیشتر با مدیریت پیج‌ها، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سوالات و ابهامات خود را برطرف نمایید. تشکر از همراهی شما

سایر خدمات
نظرات کاربران

58 پاسخ

  1. با سلام خدمت شما
   تفاوت بسیار عمده ای بین این دو مورد وجود دارد
   پیشنهاد میکنم برای مشاهده تفاوت ها از سایر وبلاگ های ما دیدن فرمایید

  1. سلام بی فایده نیست ولی همواره باید برای تغییرات اماده بود تا در بیزینس غافل گیر نشویم …طراحی یک سایت با امنیت بالا گزینه مناسب تری است

 1. سلام میخواستم بپرسم که آیا بنظرتون اینستا هنوز هم از کارایی قبل برخورداره؟ (با توجه به تغییرات اخیر)

  1. سلام
   دوست گرامی پاسخ این سوال مشخص است. “حتی بدون در نظر گرفتن محدودیت اخیر ” یعنی اگر این محدودیت وجود نداشت هم باز دست برتر با داشتن یک سایت است. بنا به دلایل مختلف امنیتی , شیوه های پرداخت پول ، دسته بندی محصولات و …

 2. سلام. وقت بخیر. برای مدیریت پیج اینستاگرام معمولا چه تعداد پست و استوری در روز برای مشتری طراحی و منتشر می کنید؟ آیا بستگی به نوع پیج داره؟

 3. من تبلیغات انجام دادم و تاثیری نگرفتم
  میخواستم بدونم شما اینفلوئسر های خوب میتونید معرفی کنید؟
  پوشاک کار میکنم

 4. به جرئت میتونم بگم تاپ ترین تیم در کل کشور هستید کاراتون بسیار اصولی، حرفه ای و بدون نقص واقعا پیشنهاد میکنم به تمامی دوستان خودم که کسب و کارشون رو به تیم شما بسپارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرمتون رو از صفر تا صد مدیریت میکنیم و خیلی حرفه ای توسعه میدیم

58 پاسخ

  1. با سلام خدمت شما
   تفاوت بسیار عمده ای بین این دو مورد وجود دارد
   پیشنهاد میکنم برای مشاهده تفاوت ها از سایر وبلاگ های ما دیدن فرمایید

  1. سلام بی فایده نیست ولی همواره باید برای تغییرات اماده بود تا در بیزینس غافل گیر نشویم …طراحی یک سایت با امنیت بالا گزینه مناسب تری است

 1. سلام میخواستم بپرسم که آیا بنظرتون اینستا هنوز هم از کارایی قبل برخورداره؟ (با توجه به تغییرات اخیر)

  1. سلام
   دوست گرامی پاسخ این سوال مشخص است. “حتی بدون در نظر گرفتن محدودیت اخیر ” یعنی اگر این محدودیت وجود نداشت هم باز دست برتر با داشتن یک سایت است. بنا به دلایل مختلف امنیتی , شیوه های پرداخت پول ، دسته بندی محصولات و …

 2. سلام. وقت بخیر. برای مدیریت پیج اینستاگرام معمولا چه تعداد پست و استوری در روز برای مشتری طراحی و منتشر می کنید؟ آیا بستگی به نوع پیج داره؟

 3. من تبلیغات انجام دادم و تاثیری نگرفتم
  میخواستم بدونم شما اینفلوئسر های خوب میتونید معرفی کنید؟
  پوشاک کار میکنم

 4. به جرئت میتونم بگم تاپ ترین تیم در کل کشور هستید کاراتون بسیار اصولی، حرفه ای و بدون نقص واقعا پیشنهاد میکنم به تمامی دوستان خودم که کسب و کارشون رو به تیم شما بسپارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *