مشاور دیجیتال مارکتینگ با معراج معمار نسب

معراج معمار نسب، مشاور دیجیتال مارکتینگ برند ها و مجموعه های بزرگ و کوچک، با تجربه بیش از ۷ سال در خصوص بازاریابی آنلاین از طریق شبکه های مجازی می باشد. وی در سال ۸۸ کار خود را به عنوان مدیر فروش آنلاین مارکتینگ فروشگاه اینترنتی هایپر استار شروع کرد و پس از گذشت زمان کوتاهی توانست با ارتقاع دانش بازاریابی دیجیتال به فعالیت و همکاری با برخی از شبکه های تلویزیونی با محوریت TELESHOPPING بپردازد.

ایشان همچنین به عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ با برند های معتبری همکاری نموده است و به عنوان سرپرست دیجیتال مارکتینگ برخی از برند ها فعالیت دارد.

او تاکنون به عنوان سخنران و مدرس دوره های کسب و کار آنلاین و استارتاپ ها در دانشگاه های بزرگ ایران حضور داشته و دارای تقدیر نامه های گوناگونی از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، پلیس فتای تهران بزرگ، دانشگاه سراسری تبریز، دانشگاه بهشتی تهران، دانشگاه خواجه نصیر می باشد، همچنین در شهر های کرمان، بندر عباس، یزد، تبریز، اصفهان و . . . با همراهی از رویداد های کارآفرینی و استارتاپ های نو پا، به عنوان مشاور، مربی و مدرس حضور داشته است.

مشاور دیجیتال مارکتینگبرخی از سوابق و تاییدیه ها و افتخارات

کسب رتبه نخست در دوازدهمین جشنواره جوان خوارزمی
مدیر فروش آنلاین هایپر استار ( سال ۹۰ )
فعالیت گسترده در حوزه وب سایت و فروش آنلاین از سال ۸۸ تا کنون
مشاور جذب مخاطب خبر گذاری ها و رسانه های تصویری
کسب عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی، دارای مصاحبه های گوناگون در روزنامه های فرهیختگان، انتخاب خبر، شبکه سراسری خبر و …
مشاور شرکت سروش رفاه ایرانیان (مجری کارت های تخفیف بانک قوامین)
طراح بیزنس پلن اتومبیل اینفینیتی در ایران
عضو انجمن انفورماتیک ایران
دارای تقدیر نامه از دانشگاه های آزاد قزوین، اسلامشهر، شهر بابک، کرمان، دانشگاه سراسری تبریز، دانشگاه شهید بهشتی، بندر عباس و . .
حضور در بیش از ۱۰ استارتاپ ویکند به عنوان مربی کسب وکار
دارای تقدیر نامه از رییس پلیس فتای تهران بزرگ

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ