تبلیغات در صفحات پربازدید

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات در صفحات پربازدید اینستاگرام

تبلیغات در صفحات پربازدید ، یک روش مناسب برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به وسیله این نوع تبلیغات، مخاطبان هدف را به دست آورده و به سودآوری می رسید. این نوع تبلیغات به سبب ویژگی های مثبتی که دارد، می تواند در کمترین زمان شما را به اهداف کسب و کارتان برساند.

مزایای تبلیغات در صفحات پربازدید

پخش ویدئو

رتبه جستجوی شما را بهبود می بخشد

اگر بخواهید به صورت عادی و با پست گذاشتن آمار بازدید سایت خود را بالا ببرید، ممکن است زمان زیادی طول بکشد و یا تغییری در شرایط شما به وجود نیاید. اما در صورتی که تبلیغات در صفحات پربازدید انجام دهید، به سرعت می توانید آمار بازدید خود را افزایش دهید و ترافیک بیشتری را به دست آورید.ما می توانید مخاطبین خود را شناسایی کنید. برای مثال می توانید از موقعیت مکانی آنها مطلع شوید و بر اساس این اطلاعات، تبلیغات هدفمندی برای آنها به نمایش بگذارید.

مخاطبان بیشتر به شما اعتماد می کنند

صفحات پربازدید، صفحاتی هستند که مخاطبان زیادی درگیر آنها می باشند و به آنها اعتماد می کنند. به دست آوردن اعتماد و اعتبار در شبکه های اجتماعی نیازمند تلاش و زمان زیادی است. برای اینکه بتوانید در کمترین زمان این اعتماد را به دست آورید، بایستی تبلیغات در صفحات پربازدید را در برنامه های بازاریابی خود قرار دهید. تیم خلاق و حرفه ای “مشتری من” مجموعه کاملی از پیج های پرمخاطب را در اختیار دارد، که با گذاشتن تبلیغات شما در آنها، اعتماد کاربران را به دست آورده و فروش شما را بالا می برد.

افزایش آگاهی از برند

وقتی که صفحات پربازدید هدفمندی را انتخاب می کنید، باعث می شوید که افراد زیادی از برند شما آگاه شوند و آگاه شدن، سبب افزایش استفاده از محصولات و خدمات شما می شود.

علاوه بر اینها شما می توانید با اینفلوئنسرها نیز همکاری کنید و اطلاعات کاملی در رابطه محصولات خود به آنها بدهید، تا بتوانند اطلاعات محصولات و خدمات شما را به کاربران خود بدهند و به آنها توصیه کنند که از آنها استفاده کنند.

چرا تبلیغات در صفحات پربازدید اهمیت دارد؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

با توجه به آمارهای بالا متوجه می شویم که تبلیغات در صفحات پربازدید چه اهمیتی دارد. دیگر مثل گذشته تبلیغات به صورتی سنتی طرفدار ندارد و از آنجایی که افراد ساعات زیادی را شبکه های اجتماعی می گذرانند، پس می توان به کمک این شبکه ها بهترین بازده را از تبلیغات به دست آورد.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات تبلیغات در اینستاگرام با شماره همراه 09124777487 و شماره های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید
پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سایر خدمات

تعرفه تبلیغات در صفحات پر بازدید

تیم “مشتری من” یک پکیج کامل از پربازدید ترین صفحات را در اختیار دارد، پس از بررسی نوع کسب و کار شما و خدماتتان بهترین صفحات را برای تبلیغ انتخاب می کند. برای انتخاب این نوع صفحات عواملی بسیاری همچون: سلیقه مخاطبان، حضور مخاطبان هدف و … را در نظر می گیرد. پس از بررسی، تعرفه مناسبی را برای شما تعیین می کند. برای کسب اطلاع از “تبلیغات در صفحات پر بازدید” و تعرفه های آنها با واحد دیجیتال مارکتینگ “مشتری من” در ارتباط باشید.

همین حالا شروع کنید و با ما تماس بگیرید

نمونه کارهای مای کاستومر را مشاهده کنید