آژانس مای‌کاستومر
آژانس مای‌کاستومر

خدمات سئو، طراحی سایت و …

آکادمی مای‌کاستومر
آکادمی مای‌کاستومر

دوره‌های آموزشی و پکیج ها

مشاوره خدمات
ورود به آکادمی
ورود به آکادمی
اولین امتیاز رو ثبت کنید

مدیریت فروشگاه اینترنتی

مدیریت فروشگاه های اینترنتی و مدیریت سایت (Manage  Site and Online store) یک امر بسیار مهم و حیاتی برای صاحبان فروشگاه اینترنتی است. با توجه به دسترسی افراد به شبکه های اجتماعی، رفتار خرید مردم به مرور زمان تغییر پیدا کرده است. برای مثال بیشتر افراد تمایل دارند که به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهند.

خرید آنلاین از بسیاری از جهات به‌صرفه‌تر است. چرا که هزینه رفت و آمد را حذف می‌کند و از هدر رفتن زمان جلوگیری می‌کند. به همین سبب امروزه فروشگاه های اینترنتی در جایگاه بسیار مناسبی قرار گرفته‌اند.

همچنین بسیاری از کسب و کارها از حالت سنتی خارج شده و به صورت آنلاین فعالیت می‌کنند. افراد زیادی تمایل به راه اندازی فروشگاه دارند اما تنها با راه اندازی فروشگاه نمی‌توانید پیشرفت کنید، بلکه بایستی مراحلی را نیز طی نمایید. برای پیمودن این مراحل بایستی از افراد متخصص در زمینه مدیریت فروشگاه های اینترنتی بهره ببرید.

خدمات مدیریت فروشگاه های اینترنتی مای کاستومر

خدمات مدیریت فروشگاه های اینترنتی مای کاستومر
خدمات مدیریت فروشگاه های اینترنتی مای کاستومر

معرفى سایت فروشگاهى و مدیریت فروشگاه های اینترنتی

سایت های فروشگاهی فرصت خوبی برای ارائه کالا به صورت اینترنتی فراهم کرده‌اند. روند صعودی خرید اینترنتی موجب شده تا اغلب کسب‌وکارها، به فکر راه‌اندازی و طراحی سایت فروشگاهی بیفتند. حتی فروشگاه‌های سنتی نیز در کنار فروش حضوری اقدام به فروش آنلاین می‌کنند تا از این بازار سهمی ببرند.

فروشگاه اینترنتی و یا آنلاین شاپ به وبسایت‌هایی گفته می‌شود که به درگاه پرداخت مجهز شده و ارائه‌دهنده کالا و محصولات حقیقی و یا مجازی هستند. در این دسته از وب‌سایت‌ها صاحبان کسب‌وکار با اطلاعات و جزئیاتی که پیرامون محصولات ارائه می‌دهند، علاوه بر معرفی محصول، مخاطب خود را به خرید تشویق می‌کنند.

برای طراحی سایت فروشگاهی ، لازم است نوع خدمات و کالای ارائه‌شده بررسی شود. انواع مختلف فروشگاه و مدیریت فروشگاه‌های اینترنتی را به دو دسته کلی تقسیم‌بندی می‌کنند.

فروشنده کالاهای فیزیکی

این دسته از فروشگاه های اینترنتی ارائه‌دهنده محصولات فیزیکی هستند. هر محصولی که بعد حقیقی داشته، قابل‌رؤیت بوده و نیاز به بسته‌بندی داشته باشد، در این دسته قرار می‌گیرد. محصولاتی همچون کتاب، اسباب‌بازی، ابزارآلات، لوازم پزشکی و لوازم دیجیتالی همچون لپ‌تاپ و تلویزیون در این نوع فروشگاه‌ها به فروش می‌رسند.

نکته ای که در رابطه با این نوع فروشگاه ها وجود دارد این است که محصولات در همان لحظه به دست مشتری نمی‌رسند. چراکه نیاز به بسته‌بندی و ارسال از طریق سیستم‌های حمل‌ونقل هستند.

فروشنده کالاهای مجازی

طراحی سایت فروشگاه‌های مجازی کمی متفاوت است. چراکه در این نوع فروشگاه‌ها محصولات فیزیکی به فروش نمی‌رسد. ازاین‌رو نیاز به بسته‌بندی محصول و ارسال از طریق پست و یا تیپاکس نیست.

محصولاتی همچون کتاب‌های الکتریکی، بازی‌های دیجیتال، فیلم‌های آموزشی و … در این نوع فروشگاه‌ها به فروش می‌رسند و بلافاصله پس از خرید و پرداخت مبلغ، از طریق لینک دانلود در اختیار کاربر قرار می‌گیرند.

مراحل مدیریت فروشگاه های اینترنتی

تیم مای کاستومر با بهره گیری از کادر مجرب در این زمینه به شما یاری خواهد رساند و تمام مراحل مدیریت فروشگاه های اینترنتی را به بهترین شکل طی خواهد کرد.

مراحل مدیریت فروشگاه های اینترنتی
طراحی و راه اندازی فروشگاه های اینترنتی

در ابتدا با توجه به نوع کسب و کار، محصولات و خدماتتان، بایستی طراحی خاصی برای فروشگاهتان در نظر گرفت. برای مثال فروشگاه مربوط به لوازم خانگی قطعاً طرحی متفاوت با فروشگاه لوازم آرایشی دارد.

توجه داشته باشید تنها در همان ثانیه‌های اول کاربر تصمیم می‌گیرد که در وب سایت شما بماند یا آن را ترک کند. پس بایستی فروشگاه اینترنتی به اندازه کافی خوب باشد تا کاربر تصمیم به ماندن بگیرد.

تولید محتوا برای فروشگاه اینترنتی و انتشار آن

تولید محتوا نقش مؤثری در افزایش بازدید مخاطب دارد. در مدیریت فروشگاه های اینترنتی کارشناسان با در نظر گرفتن تمامی عوامل، بهترین محتوا را تولید می‌کنند.

در راستای تولید محتوا، سلیقه کاربران نیز در نظر گرفته می‌شود. به همین سبب در کوتاه مدت، فروشگاه شما بیشترین بازدید و ترافیک را به دست خواهد آورد.

پاسخ به کاربران فروشگاه اینترنتی

در نهایت پس از انتشار محتوا و افزایش بازدید از سایت، کاربران زیادی پیام خواهند داد. تیم مای کاستومر بر اساس استراتژی سازمان و نظرات کارفرما به پیام‌ها پاسخ خواهد داد.

online-store-management-3

مزایای بهره‌ مندی از مدیریت فروشگاه های اینترنتی

مدیریت فروشگاه های اینترنتی از زمان احداث و راه‌اندازی آن آغاز شده و تا زمانی که فروشگاه فعال و مشغول به کار است، ادامه می‌یابد. وبسایت هایی که قابلیت مدیریت و ویرایش اطلاعات را دارند، به‌مرور دستخوش تغییرات شده و تکمیل می‌شوند.  این دقیقاً وظیفه مدیریت فروشگاه های اینترنتی است که درگذر زمان محصولات را به‌گونه‌ای دسته‌بندی کند که مشتری کمترین زمان را برای جستجوی کالای موردنظر خود اختصاص دهد.

مدیریت فروشگاه های اینترنتی مزایای بسیاری برای وب‌سایت شما دارد. درصورتی‌که مدیر کسب‌وکار دانش کافی نسبت به پارامترهای اصلی داشته باشد، موفقیت‌های چشمگیری نصیب شما می‌شود.

هرچقدر مدیریت سایت کارآمد، معماری آن ساده و کاربردی و ظاهر خوب و مشتری‌پسندی داشته باشد، موتورهای هوشمند گوگل امتیاز بیشتری به آن می‌دهند. با افزایش اعتبار فروشگاه، به‌مرور در صفحه اول گوگل ظاهر می‌شوید و سهم بیشتری از بازار فروش به دست می‌آورید.

برای اینکه بتوانید از دیگر مزایای مدیریت صحیح و اصولی فروشگاه های اینترنتی بهره‌مند شوید، لازم است به چند نکته توجه کنید.

از نظرات مشتری استقبال کنید

بسیار حائز اهمیت است که برای مدیریت فروشگاه های اینترنتی بخشی از وب‌سایت را به نظرات کاربران اختصاص دهید. تحقیقات نشان می‌دهند که مردم به نظرات یکدیگر پیرامون محصول اهمیت زیادی می‌دهند.

فروشگاه‌هایی که قابلیت ارسال انتقادات و پیشنهاد‌ها را ندارد، برای اغلب مردم غیرقابل‌اعتماد به نظر می‌رسند. درصورتی‌که خدمات شما و اجناستان باکیفیت و اصل باشد، دیگر ابایی از شنیدن نظرات نخواهید داشت.

از تصاویر باکیفیت استفاده کنید

به‌جرئت می‌توان گفت سرنوشت یک محصول به عکسی که از آن گرفته می‌شود، بستگی دارد. اگر برخی محصولات فروش خوبی ندارند، بهتر است نسبت به عکس‌برداری از آن‌ها تجدیدنظر کنید. عکس محصول اولین چیزی است که مشتری به سراغ آن می‌رود.

توصیه می‌شود در زمان مدیریت فروشگاه های اینترنتی بیشترین هزینه را به عکاسی صنعتی اختصاص دهید تا نتیجه بهتری بگیرید.

پروسه پرداخت را آسان کنید

آنچه برای موتورهای هوشمند گوگل اهمیت دارد، راحتی و رفاه مشتری در زمان خرید است. هرچقدر مسیر رسیدن به صفحه پرداخت و اتصال به درگاه اینترنتی، ساده‌تر باشد، امتیاز بیشتری از گوگل می‌گیرید. پروسه طولانی و پیچیده پرداخت در اغلب مواقع مشتری را از خرید خود منصرف می‌کند.

در زمان مدیریت فروشگاه های اینترنتی دقت داشته باشید تا از چندین درگاه برای پرداخت استفاده کرده و از گرفتن اطلاعات اضافی از مشتریان پرهیز کنید.

پکیج مای کاستومر

مدیریت فروشگاه های اینترنتی و سایت همواره یکی از نگرانی‌ها و دغدغه‌های صاحبان سایت‌ها در فضای مجازی بوده است، در واقع این گونه سایت‌های فروشگاهی که منبع درآمد خیلی از افراد هستند باید به خوبی مدیریت شوند تا باعث افزایش تعداد کاربران شده و در نتیجه کسب درآمد بالاتر رود.

در نگاه اول ممکن است مدیریت سایت کاری ساده باشد، اما باید بیان کرد که مدیر موفق یک فروشگاه شدن کاری آسان نخواهد بود و نیازمند رعایت اصول و نکاتی است که در این مطلب از وب سایت…. به بیان آن‌ها می‌پردازیم.

مدیر سایت کیست؟

اساسی‌ترین موضوع برای داشتن یک سایت و فروشگاه اینترنتی موفق، داشتن یک مدیر سایت خوب و حرفه‌ای است. ادمین یا پشتیبان سایت کسی است که تمامی امور مربوط به سایت فروشگاهی شما را انجام داده و آن‌ها را مدیریت می‌کند. ممکن است این فکر به ذهنتان خطور کند که خود شما می‌توانید این کار را انجام دهید! ولی این تفکر اشتباه است و شما با داشتن یک مدیر باتجربه و زبده می‌توانید به یکی از موفق‌ترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه فعالیت خود تبدیل شوید.

online-store-management-5

نکات کلیدی برای مدیریت فروشگاه های اینترنتی و سایت

شما برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای و فروش زیاد نیازمند پایبندی به نکاتی هستید که در ادامه آن‌ها را بیان می‌کنیم:

مدیریت فروشگاه اینترنتی با مای کاستومر

همان طور که بیان شد مدیریت فروشگاه های اینترنتی و سایت در شرایط اقتصادی و مشکلات امروزی کار بسیار سختی می‌باشد، ولی با پشتکار و مواردی که در این مطلب از وب سایت …. بیان شد می‌توانید عملکرد خود را به عنوان یک مدیر یا ادمین سایت بهبود ببخشید. آیا شما تجربه‌ای در این خصوص دارید؟ برای مدیریت سایت فروشگاهی خود چه اقداماتی انجام داده‌اید؟ لطفاً این موارد و نظرات خود را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. 

در پایان جا دارد اشاره کنیم که خدمات مربوط با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی و سئو سایت فروشگاهی در آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر زیر نظر تخصصان باتجربه ارائه می‌شود. مای کاستومر با بیش از ۱۲ سال تجربه مفید در زمینه طراحی سایت و سئو در خدمت شما است تا با کسب مشاوره رایگان در این زمنیه بهترین انتخاب و نتیجه را برای کسب ‌وکارتان رقم بزنید. 

سوالات متداول
تعرفه مدیریت فروشگاه اینترنتی چقدر است؟

با توجه به اینکه عوامل بسیاری بر روی کسب و کارهای اینترنتی تأثیر می‌گذارند، نمی‌توان به صورت ثابت تعرفه‌ای را تعیین کرد. در این راستا تیم مای کاستومر با در نظر گرفتن عواملی همچون نوع کسب و کار شما، نوع محصولات و خدمات و … تعرفه مناسبی را برای مدیریت سایت فروشگاهی در نظر می گیرد.


برای کسب اطلاع بیشتر از مدیریت فروشگاه اینترنتى و تعرفه مربوط به آن می توانید با واحد دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر در ارتباط باشید.

مدیریت فروشگاه اینترنتی چه ضرورتی دارد؟

با توجه به نحوه خرید افراد متوجه می‌شویم که امروزه مردم به دلیل مشغله‌های زیاد و صرفه جویی در هزینه، به سمت خرید اینترنتی روی آورده‌اند و از آن رضایت دارند. بنابراین اگر هنوز فروشگاه اینترنتی ندارید، به فکر راه اندازی آن باشید و اگر فروشگاه اینترنتی دارید، حتماً از مدیریت فروشگاه های اینترنتی بهره ببرید.

مدیریت فرو.شگاه اینترنتی شامل چه فعالیت هایی است؟

طراحی سایت و راه‌اندازی فروشگاه، سئو و بهینه سازی سایت، تولید محتوا و درج محصول، تعامل با مشتریان و تبلیغات آنلاین بخشی از فعالیت های مدیریت فروشگاه اینترنتی است که توسط آژانس مای کاستومر ارائه می‌شود. 

برای دریافت مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین چه اقدامی انجام دهم؟

برای راهنمایی در انتخاب خدمات و پکیج های مشاوره از طریق تماس یا واتساپ با شماره‌های موجود در صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

star-rate
در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات و نظرات شما هستیم
اولین امتیاز رو ثبت کنید
دیدگاه کاربران

17 پاسخ

  1. برای مدیریت سایت، تقریبا به یک طراح، پشتیبان سایت، محتوا نویس، نیرو برای دیتا اینتری و نیرویی برای بک لینک نیاز داریم. شما میتونین به جای هزینه برای چند نفر، هزینه یک نفر رو به مدیریت سایت مای کاستومر بدید تا تمامی مراحل مدیریت سایت و سئو شما رو انجام بده.

 1. سلام من تولیدی کیف و کفش دارم شما برای کسب و کار من سایت فروشگاهی طراحی می کنید؟ میخوام قالبش اختصاصی مخصوص به کسب و کار خودم باشه

  1. با سلام خدمت شما
   طراحی سایت به طور کامل در مجموعه مای کاستومر با قالب اختصاصی انجام میشود
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

  1. با سلام خدمت شما
   باید توجه داشته باشید سئو کاری زمان بر است. بنابراین حداقل ۲ – ۳ ماه طول میکشد تا شما اولین نشانه های ارتقا را در سایت خود مشاهده بفرمایید

 2. مدیریت سایت فروشگاهی جزو چالش برانگیز ترین مدیریت های وبسایت هستش و به تنهایی تقریبا غیرممکن هستش که این عمل انجام بشه، تیم مای کاستومر به خوبی این کارو انجام میدن! تجربه خوبی از همکاری با این تیم داشتم و دارم.

 3. سلام سایت من باگ های زیادی داره و متاسفانه خیلی سنگین شده … شما میتونید مجدد دیزاینش کنید؟ جدا از این موضوع سبک سازی کامل سایت رو هم میخوام تا سرعتش بره بالاتر

  1. با سلام خدمت شما
   بله بهینه سازی سایت یکی از خدمات این مجموعه است
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 پاسخ

  1. برای مدیریت سایت، تقریبا به یک طراح، پشتیبان سایت، محتوا نویس، نیرو برای دیتا اینتری و نیرویی برای بک لینک نیاز داریم. شما میتونین به جای هزینه برای چند نفر، هزینه یک نفر رو به مدیریت سایت مای کاستومر بدید تا تمامی مراحل مدیریت سایت و سئو شما رو انجام بده.

 1. سلام من تولیدی کیف و کفش دارم شما برای کسب و کار من سایت فروشگاهی طراحی می کنید؟ میخوام قالبش اختصاصی مخصوص به کسب و کار خودم باشه

  1. با سلام خدمت شما
   طراحی سایت به طور کامل در مجموعه مای کاستومر با قالب اختصاصی انجام میشود
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

  1. با سلام خدمت شما
   باید توجه داشته باشید سئو کاری زمان بر است. بنابراین حداقل ۲ – ۳ ماه طول میکشد تا شما اولین نشانه های ارتقا را در سایت خود مشاهده بفرمایید

 2. مدیریت سایت فروشگاهی جزو چالش برانگیز ترین مدیریت های وبسایت هستش و به تنهایی تقریبا غیرممکن هستش که این عمل انجام بشه، تیم مای کاستومر به خوبی این کارو انجام میدن! تجربه خوبی از همکاری با این تیم داشتم و دارم.

 3. سلام سایت من باگ های زیادی داره و متاسفانه خیلی سنگین شده … شما میتونید مجدد دیزاینش کنید؟ جدا از این موضوع سبک سازی کامل سایت رو هم میخوام تا سرعتش بره بالاتر

  1. با سلام خدمت شما
   بله بهینه سازی سایت یکی از خدمات این مجموعه است
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۸۸۱۶ تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *