مزایای سئو ، ۷ مزیت خیره کننده سئو

/
/
مزایای سئو ، 7 مزیت خیره کننده سئو
مزایای سئو

آیا می دانستید که 89 درصد از بازار یابان می گویند بهینه سازی موتور جستجو (SEO) موفقیت آمیز است؟ اگر روی سئو برای کسب و کار خود سرمایه گذاری نکرده اید، تمام مزایای سئو (SEO benefits) را از دست داده اید. بنابراین، مزایای سئو برای کسب و کار در حال رشدی مانند شما چیست؟ در این پست هفت مزیت سئو برای شرکت شما را در اختیار شما قرار می دهیم. اگر می خواهید درباره سئو اطلاعات بیشتری کسب کنید، خدمات سئوی ما را بررسی کنید تا ببینید چگونه این استراتژی می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند.

یکی از مزایای مهم سئو این است که، موتور های جستجو به معنای واقعی کلمه قادرند تا تجارت و فروش شما را 2 برابر ، 3 برابر یا 4 برابر کنند. SEO ما را در معرض کل بازار افرادی قرار می دهد که در پی یافتن شما هستند. با داشتن استراتژی مؤثر و مناسب سئو قادرید در شهرها ، استان، کشورها یا سایر نقاط جهان تجارت خود را گسترش دهید.

با شماره 02126408816 تماس بگیرید تا با یک استراتژیست متخصص صحبت کنید! برای آشنا شدن با مزایای سئو با آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر همراه باشید.

1. خدمات سئو به شما کمک می کند تا با استفاده از موتورهای جستجو برای یافتن محصولات یا خدمات به افراد دسترسی پیدا کنید

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

وقتی می‌خواهید افراد علاقه‌مند به کسب‌وکارتان را پیدا کنید، می‌خواهید در جایی که آنلاین هستند به آنها دسترسی پیدا کنید. اهمیت سئو در این واقعیت است که مردم هر روز از موتورهای جستجو مخصوصا گوگل استفاده می کنند. در واقع، روزانه بیش از 3.5 میلیارد جستجو در گوگل انجام می شود.

مردم از موتورهای جستجو برای کشف محصولات جدید، یافتن خدمات مورد نیاز، پیدا کردن رستوران و سایر مشاغل و کشف اطلاعات مفید استفاده می کنند. با بهینه سازی سایت خود برای سئو، به این افراد کمک می کنید تا کسب و کار شما را در نتایج جستجو پیدا کنند. خدمات سئو به شما کمک می کند تا وب سایت خود را بهینه کنید تا در نتایج جستجوی مرتبط تر ظاهر شود.

سپس افراد بیشتری کسب و کار شما را پیدا می کنند و همه چیزهایی را که ارائه می دهید بررسی می کنند. این بهترین راه برای دسترسی به افرادی است که به دنبال شرکت هایی مانند شما هستند.

2. خدمات سئو به شما کمک می کند تا ترافیک وب سایت با کیفیتی داشته باشید

یکی از مهمترین مزایای سئو این است که شما ترافیک باکیفیتی برای کسب و کار خود به دست خواهید آورد. سئو به بهینه سازی نیاز دارد تا به شما کمک کند در نتایج جستجوی مرتبط ظاهر شوید. با ظاهر شدن در این نتایج جستجو می توانید ترافیک و کاربران بیشتری را جذب کنید.

کاربران انتخاب می کنند که از وب سایت شما بازدید کنند. برخلاف روش سنتی بازاریابی، شما با افراد تماس نمی گیرید و آنها را متقاعد نمی کنید که از سایت شما بازدید کنند. درعوض، کاربران شما را در نتایج جستجو پیدا می‌کنند و وب‌سایت کسب‌وکار شما را انتخاب می‌کنند، زیرا معتقدند این وب‌سایت به درخواست آنها مرتبط است.

سئو چگونه باعث افزایش ترافیک وب سایت می شود؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

اگر سایت شما در رتبه های برتر قرار دارد، مخاطبان شما به احتمال زیاد آن را انتخاب می کنند زیرا 75٪ از کاربران صفحه اول نتایج جستجو را انتخاب میکنند.

این رفتار به این معنی است که شما افراد بیشتری را به سمت کسب و کار خود جذب خواهید کرد. ترافیک با کیفیت بالاتری خواهید داشت زیرا از کلمات کلیدی مناسبی برای ظاهر شدن در نتایج جستجو استفاده می کنید که برای نتیجه شما مهم است.

3. خدمات سئو شما را قادر می سازد تا تجربه کاربری سایت خود را بهبود بخشید

اگر می خواهید در بازاریابی آنلاین موفق شوید، باید تجربه مثبتی را برای مخاطبان خود فراهم کنید. چه آن‌ها از وب‌سایت شما بازدید می‌کنند یا ایمیل‌های شما را می‌خوانند، شما باید به مخاطبان خود رسیدگی کنید و تجربه‌ای عالی برای آن‌ها فراهم کنید. یکی از مزایای سئو برای کسب و کار شما این است که سئو شما را به سمت ایجاد تجربه کاربری بهتر سوق می دهد.

بسیاری از بهینه سازی های حیاتی سئو برای موفقیت با این استراتژی ضروری هستند، اما همچنین یک تجربه مثبت را ترویج می کنند. به عنوان مثال، سرعت صفحه یک عامل مهم برای سئو است. اگر صفحات شما به سرعت بارگذاری نمی شوند، این خطر را دارید که بازدیدکنندگان سایت شما را ترک کنند و به جای آن از سایت رقیب بازدید کنند.

این عمل نرخ پرش شما را افزایش می دهد، که سیگنال منفی به گوگل می فرستد که بر رتبه سایت شما تأثیر می گذارد. کاربران نمی خواهند منتظر بارگذاری صفحات بمانند. این تجربه مثبتی نیست زیرا مخاطبان شما می خواهند سریع به اطلاعات دسترسی پیدا کنند.

اگر سایت شما خیلی کند بارگذاری می شود، تجربه بدی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کنید. اگر سرعت صفحه خود را بهینه کرده باشید، احتمالاً در نتایج جستجو عملکرد بهتری خواهید داشت. شما بازدیدکنندگان بیشتری را در صفحه خود نگه می دارید، که سیگنال مثبتی به گوگل می فرستد و رتبه شما را افزایش می دهد.

کاربران خوشحال خواهند شد زیرا می توانند به سرعت به اطلاعات دسترسی پیدا کنند.

مزایای سئو برای بهبود تجربه کاربر

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تجربه کاربری و سئو به شدت در هم تنیده هستند. گوگل نه تنها می‌خواهد مرتبط‌ترین نتایج را ارائه دهد، بلکه می‌خواهد نتایجی ارائه دهد که تجربه مثبتی را ارائه دهد. شما می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز یک جستجوگر را داشته باشید، اما اگر نتوانند آن را بخوانند، پیدا کنند یا به اندازه کافی سریع ببینند، در سایت شما باقی نمی مانند.

یکی از مهمترین مزایای سئو این است که تجربه کاربری در سایت خود را بهبود می بخشید. یک شرکت سئو این خدمات را برای شما ارائه خواهد کرد، بنابراین لازم نیست به تنهایی نگران ترکیب عناصر کاربرپسند باشید. با بهبود تجربه مخاطبان خود در صفحات خود، آنها را برای مدت طولانی تری در وب سایت خود نگه می دارید و به آنها کمک می کنید تا کسب و کار شما را بشناسند.

4. مزایای سئو به کسب و کار شما در ایجاد آگاهی از برند کمک می کند

آگاهی از برند برای رشد کسب و کار شما بسیار مهم است. وقتی مردم برند شما را می شناسند، به احتمال زیاد وقتی زمان تبدیل فرا می رسد، شما را انتخاب می کنند. یکی از مزایای سئو این سات که به شما کمک می کند تا آگاهی از برند را با مخاطبان خود ایجاد کنید.

وقتی کاربران جستجو می کنند و کسب و کار شما را در نتایج جستجو می بینند، شروع به آشنایی با شرکت شما می کنند. اگر روی وب سایت شما کلیک کنند، سازمان شما را بررسی می کنند و درباره شما بیشتر می آموزند. سئو به شما کمک می کند در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید.

اگر مشتریان و خریداران ، کسب‌وکار شما را در بالای نتایج جستجو ببینند، کلمات کلیدی را که جستجو کرده‌اند با کسب‌وکار شما مرتبط می‌کنند.

مزایای سئو برای ایجاد آگاهی از برند

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

رتبه بالاتر در نتایج جستجو باعث ایجاد اعتماد به برند شما نیز می شود. با توجه به اینکه 75 درصد از افراد از صفحه اول نتایج عبور نمی کنند، باید وب سایت خود را برای رسیدن به صفحه برتر بهینه کنید. رتبه های بالاتر اعتماد القا می کند.

هنگامی که در نتایج جستجو، به خصوص در صفحه اول، رتبه بالاتری کسب می کنید، اعتماد و اعتبار را در بین مخاطبان خود ایجاد می کنید. نه تنها اعتماد آنها را به دست خواهید آورد، بلکه در کسب و کار خود یک برند محسوب میشوید.

برخلاف تبلیغات پولی، وب سایت شما همیشه آنجا و در نتایج جستجو است. این ساختار به این معنی است که بدون توجه به زمان یا روز، افراد همیشه می توانند لیست شما را پیدا کنند.

5. مزایای سئو مقرون به صرفه هستند (The affordable benefits of SEO)

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

وقتی روی استراتژی های بازاریابی دیجیتال سرمایه گذاری می کنید، می خواهید از استراتژی هایی استفاده کنید که با بودجه شما سازگار هستند. یکی از مزایای سئو این است که بودجه مناسبی نیاز دارد. این یک استراتژی مقرون به صرفه است زیرا افرادی را هدف قرار می دهد که به طور فعال محصولات یا خدمات شما را جستجو می کنند.

شما پول را برای قرار گرفتن در مقابل افرادی که به کسب و کار شما علاقه ای ندارند هدر نمی دهید. پول شما صرف هدایت ترافیک علاقه مندان به سازمان شما می شود. در نتیجه، سئو بازگشت سرمایه (ROI) قابل توجهی دارد. از آنجایی که شما کاربران علاقه مند را جذب می کنید، آنها به احتمال زیاد از کسب و کار شما خرید می کنند.

این یک فرصت عالی برای شما است تا شرکت خود را توسعه دهید.

همچنین بخوانید: بررسی خدمات سئو سایت و مزایای آن

6. خدمات سئو به شما این امکان را می دهد که با رقبای برتر خود رقابت کنید

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

شما همیشه به دنبال راه هایی برای ماندن در رقابت با رقبای خود هستید. چه در حال رقابت با یک شرکت متوسط یا شرکت بزرگ باشید، متمایز شدن از سایر شرکت ها می تواند چالش برانگیز باشد. سئو زمین بازی را یکسان می کند.

از آنجایی که شرکت ها نمی توانند برای رتبه بندی ارگانیک هزینه ای بپردازند، به کسب و کار شما اجازه می دهد تا با شرکت های برجسته تر رقابت کند. موتورهای جستجو سایت ها را بر اساس ارتباط آنها با جست و جو رتبه بندی می کنند. اگر سایت شما مرتبط تر از وب سایت یک شرکت بزرگ باشد، به احتمال زیاد در نتایج جستجو رتبه بالاتری خواهید داشت.

از مزایای سئو این است که به شما امکان می دهد با شرکت هایی در هر اندازه رقابت کنید. این روش برای کمک به رقابتی ماندن کسب و کار شما عالی است. با یک شرکت سئو، حتی می توانید تیمی از متخصصان داشته باشید که می توانند رقبای شما را تجزیه و تحلیل کنند و به شما در ایجاد یک استراتژی موثر برای سازمانتان کمک کنند.

7. خدمات سئو به افزایش ترافیک برای استراتژی های دیگر کمک می کند

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

وقتی روی سئو سرمایه گذاری می کنید، از استراتژی های مختلفی بهره مند خواهید شد، از جمله:

ایمیل

از مزایای سئو این است که به استراتژی بازاریابی ایمیلی شما کمک می کند. اگر کادر ثبت نام ایمیل در وب سایت خود دارید، می توانید با داشتن یک برنامه سئوی سالم، مشترکین بیشتری کسب کنید. وقتی طرح سئوی شما ترافیک واجد شرایط را به سایت شما هدایت می کند، به احتمال زیاد به کسب و کار شما علاقه مند می شوند و به لیست ایمیل شما می پیوندند.

شبکه های اجتماعی

شما به احتمال زیاد از طریق سئو نیز فالوورهای شبکه های اجتماعی را به دست خواهید آورد.

اگر افراد بتوانند کسب و کار شما را در نتایج جستجو پیدا کنند و برای بررسی آن وقت بگذارند، به احتمال زیاد پروفایل شبکه های های اجتماعی شما را دنبال می کنند.

وبلاگ ها

سئو به افزایش ترافیک وبلاگ شما کمک می کند. هنگامی که پست های خود را برای سئو بهینه می کنید، ترافیک بیشتری را به وبلاگ خود هدایت می کنید. از آنجایی که سئو ترافیک ارزشمندی را به سایت شما هدایت می کند، می توانید از این استراتژی کمک های با کیفیتی دریافت کنید.

امروز از مزایای سئو استفاده کنید

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سئو یک روش عالی برای کمک به رشد کسب و کار شما و رسیدن به پیشرفت های جدید است. وقتی روی این استراتژی سرمایه گذاری می کنید، تمام مزایایی که ارائه می دهد را تجربه خواهید کرد. در مای کاستومر، ما بیش از 6 سال تجربه ایجاد کمپین های سئو را داریم که نتایج فوق العاده ای را برای مشتریان ما به ارمغان می آورد.

مزایای سئو به صورت تیتر وار

برندسازی و نمایش در نتایج گوگل
ایجاد ترافیک طبیعی و هدفمند
افزایش تعامل کاربران و بهبود تجربه کاربری
داشتن فروش بیشتر
کلیک‌های بیشتر نسبت به بازاریابی PPC )تبلیغات کلیکی(
کاهش هزینه‌های بازاریابیِ گران
نتایج بلند مدت
برتری در نتایج نسبت به رقبا
میزان پیشرفت، قابل اندازه‌گیری

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ می دانیم که چگونه کمپین هایی ایجاد کنیم که کسب و کارها را رشد می دهد. اگر می خواهید در مورد اینکه چگونه خدمات حرفه ای سئو می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند، بیشتر بدانید، همین امروز با ما با شماره 02126408816 تماس بگیرید تا با یک متخصص سئو در مورد بسته های سئو با ما صحبت کنید و یا مشاوره سئو بگیرید.

اشتراک گذاری

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

مقالات مرتبط

نظرات

8 پاسخ

    1. سئو به طور کلی برای تمامی سوشال ها هم موثره. شما باید بدونین از چه کلید واژه هایی استفاده کنین. همچنین از کلید واژه های مربوطه مقدار کافی در جمله هاتون بکار ببرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات ما

پخش ویدئو
banner-blog-1

نوشته های اخیر