موشن گرافیک

موشن گرافیک

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

موشن گرافیک

موشن گرافیک

 motion Graphics به ویدئو هایی که تصاویر، محتوا و مفهوم را به صورت متحرک نشان می دهند، موشن گرافیک می گویند. برای طراحی موشن گرافیک با استفاده از نرم افزارهای مربوطه تصاویر متحرک می گردند، آنگاه بر روی ویدئو صداگذاری می شود و پیام به شکل بسیار ساده و قابل فهمی به مخاطب انتقال داده می شود. موشن گرافی یکی از بهترین روش ها برای انتقال مفاهیم است، چرا که در زمان کوتاه با مشاهده ویدئو، هم می توانید لذت ببرید و هم پیام مربوطه را دریافت نمایید.

اگر در موشن گرافی ترکیب صدا و تصویر به خوبی صورت گرفته باشد و بر اساس داستان جالبی باشد، به ابزار بسیار مناسبی برای بازاریابی محصولات و خدمات شما تبدیل خواهد شد و استقبال زیادی از آن می شود.

مزایای موشن گرافیک

پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

موشن گرافیک باعث افزایش فروش می شود

در ابتدا به نظر غیر ممکن می رسد که یک ویدئو شصت ثانیه ای، مخاطب را متقاعد کند که از محصولات خریداری نماید. اما این درست کاری است که موشن گرافیک می کند. موشن گرافی در یک زمان کوتاه و به یک شیوه ای متفاوت، ویژگی های محصولات را بیان می کند و شما را تشویق به خرید محصول می نماید.

ویدئوها بهترین روش برای انتقال محتوا هستند

از آنجا که ویدئو ها تأثیر زیادی بر مخاطب می گذارند و معمولاً موضوع جذابی دارند، مخاطبان می توانند آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

در نتیجه یک ویدئوی موشن گرافیک، بارها و بارها توسط کاربران به اشتراک گذاشته شده و سبب شهرت کسب و کار یا برند شما می شود.

ویدئوها چشم نواز هستند

معمولاً مخاطبان ارتباط خوبی با ویدئو ها برقرار می کنند. برای مثال بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای آنکه ساعت ها یک کتاب را بخوانند، فیلم مربوط به داستان آن کتاب را تماشا کنند. به این صورت ویدئوهایی همچون موشن گرافی بیشتر بر ذهن بیننده تأثیر می گذارند و بیشتر در خاطر او باقی می مانند.

ما از موشن گرافی چیزهای زیادی می آموزیم

ویدئوهایی همچون موشن گرافی یک راه حل عالی برای به دست آوردن سریع اطلاعات می باشد. به همین سبب مخاطب برای بدست آوردن اطلاعات در رابطه با محصول یا خدمات مورد نظر ترجیح می دهد که یک ویدئو در رابطه با آن را مشاهده کند. تحقیقات نیز نشان می دهد افراد تنها ۱۰ درصد از چیزهایی را که شنیده اند، بعد سه روز به خاطر می آورند، در صورتی که حدود ۶۵% چیزهایی را که از طریق ویدئو مشاهده کرده اند را می توانند پس از سه روز نیز به خاطر بیاورند

موشن گرافی ها داستان می گویند

شما می توانید در کنار نمایش محصولاتتان در موشن گرافی، آن را در غالب یک داستان نیز بیان کنید. برای مثال می توانید بگویید که چگونه ایده محصولتان را به واقعیت تبدیل کرده اید و توانستید آن را تولید نمایید. با این روش تأثیر زیادی بر ذهن مخاطب می گذارید و او را جذب کسب و کار خود می کنید.

با توجه به آمارهای بالا متوجه می شویم، موشن گرافی و محتواهای ویدئویی نقش اساسی و مؤثری در ارائه خدمات و محصولات دارند، بنابراین از این محتوا بهره ببرید. تیم خلاق و حرفه ای “مشتری من” با داشتن سابقه مفید در زمینه موشن گرافیک، می تواند به شما در این امر کمک بکند و ویدئوهای جذابی برای کسب و کارتان بسازد.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات موشن گرافیک با شماره همراه 09124777487 و شماره های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید
پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سایر خدمات

تعرفه موشن گرافیک

با توجه به  نوع داستان موشن گرافیک و نرم افزار مورد استفاده آن، تعرفه های مختلفی برای آن در نظر گرفته می شود. تیم “مشتری من” همواره بهترین قیمت را در راستای بهترین کیفیت برای شما عزیزان در نظر می گیرد. برای کسب اطلاع بیشتر از هزینه ها و تعرفه های مربوط به موشن گرافیک با کارشناسان تیم ” مشتری من” در ارتباط باشید.

همین حالا شروع کنید و با ما تماس بگیرید

نمونه کارهای مای کاستومر را مشاهده کنید