آژانس مای‌کاستومر
آژانس مای‌کاستومر

خدمات سئو، طراحی سایت و …

آکادمی مای‌کاستومر
آکادمی مای‌کاستومر

دوره‌های آموزشی و پکیج ها

مشاوره خدمات
ورود به آکادمی
ورود به آکادمی

چرا سرچ کنسولم آپدیت نمیشه؟ (مشکل آپدیت نشدن سرچ کنسول)

چرا سرچ کنسولم آپدیت نمیشه؟ (مشکل آپدیت نشدن سرچ کنسول)
آپدیت نشدن سرچ کنسول
برای دیدن فهرست مطالب کلیک کنید
5/5 - (1 امتیاز)

چرا سرچ کنسولم آپدیت نمیشه؟ احتمالا چند روزی است این سوال ذهن شما را هم درگیر کرده است. حدود سه روز از مشکل آپدیت نشدن سرچ کنسول می‌گذرد. علت این مشکل چیست و تا کی رفع می‌شود؟ با ادامه مقاله همراه ما باشید تا این مسئله را براساس اطلاعات منتشر شده از سوی خود گوگل بررسی کنیم.

گوگل مشکل آپدیت نشدن سرچ کنسول را پذیرفته!

گوگل مشکل آپدیت نشدن سرچ کنسول را پذیرفته!

گوگل مشکل آپدیت نشدن سرچ کنسول را تأیید کرده است و اشاره کرده است که این مشکل بر گزارش‌های Performance سرچ کنسول تأثیر می‌گذارد. این تأخیرها اکنون از 70 ساعت فراتر رفته و باعث نگرانی مدیران سایت‌ها و سئوکاران شده است که به داده‌های سایت خود دسترسی داشتند. پس این مشکل جدی است و باید به آن توجه کرد.

آیا مشکل آپدیت نشدن سرچ کنسول موقت است؟

گوگل در این باره توضیح داده است: «ما در گزارش‌های پرفمنس سرچ کنسول، با مشکلات تأخیر در ارائه اطلاعات مواجه شده‌ایم. ما تلاش می‌کنیم تا به‌زودی این مشکل را حل کنیم. پس از رفع مشکل، اطلاعات را به‌روزرسانی می‌کنیم. به علت موارد پیش‌آمده، از شما پوزش می‌خواهیم».

آیا مشکل آپدیت نشدن سرچ کنسول موقت است؟

آپدیت نشدن سرچ کنسول تا کی ادامه داره؟

جزئیات زیادی در مورد علت یا زمان تخمینی رفع مشکل آپدیت نشدن سرچ کنسول ارائه نشده است. این تأخیر که اکنون بیش از دو روز است، برای سئوکاران و صاحبان وب‌سایت‌ها که به داده‌های فعلی برای تصمیم‌گیری در مورد استراتژی‌های سئوی خود نیاز دارند، مشکل‌ساز است. مشکل طولانی‌مدت آپدیت نشدن سرچ کنسول، همچنان برای کاربران جای سؤال دارد! این نگرانی برای تمام سئوکاران در همه ‌جای دنیا به‌وجود آمده است. در زیر نظرات برخی کاربران سایت reddit را مشاهده می‌کنید.

نظرات کاربران درباره آپدیت نشدن سرچ کنسول

سخن پایانی

ما در آکادمی مای کاستومر به‌صورت لحظه به لحظه پیگیر این موضوع هستیم و اطلاعات جدید را به همین مقاله اضافه می‌کنیم. برای کسب اطلاعات دقیق همراه ما باشید. برای آموزش نحوه اتصال سایت به گوگل کنسول نیز در آکادمی مای کاستومر به‌طور کامل توضیح داده شده است. شما می‌توانید برای یادگیری این ابزار از مبتدی تا پیشرفته از دوره‌ی سرچ کنسول آکادمی مای کاستومر بهره ببرید. تمام تلاش ما در آکادمی مای کاستومر افزایش آگاهی و اطلاعات سئو شما بیش از پیش است.

منابع

https://web.swipeinsight.app/posts/google-acknowledges-search-console-performance-report-delays-8177

https://www.seroundtable.com/google-search-console-search-delays-latency-37658.html

https://seranking.com/blog/common-indexing-issues/

 

مقالات پیشنهادی
star-rate
در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات و نظرات شما هستیم
5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *