عکاسی صنعتی

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

عکاسی صنعتی

امروزه عکاسی صنعتی، نقش مهمی در کسب و کار دارد و تمام برندهای حرفه ای، از محصولات خود عکس های صنعتی می گیرند. این نوع عکس ها ارتباط نزدیکی با بیننده برقرار می کنند و زاویه های مختلف محصول را به مخاطب نشان می دهند. از تمام محصولات مانند (مواد غذایی، لوازم خانگی، ماشین آلات و …) می توان عکس صنعتی تهیه کرد. اهمیت عکاسی صنعتی به قدری زیاد است که گاهی مشاهده می کنیم خط تولید بعضی از محصولات متوقف شده، اما همچنان عکس هایش در شبکه های مجازی باقی مانده و افراد زیادی آن را به خاطر سپرده اند. عکاسان حرفه ای “مشتری من” با داشتن بهترین تجهیزات عکاسی، با کیفیت ترین عکس ها را از محصولات شما تهیه می کنند.

عکاسی صنعتی چیست؟

عکاسی صنعتی شاخه ای از عکاسی است که از محصولات، سازمان و هرآنچه که مربوط به سازمان است، عکاسی می کند. این عکس ها بایستی تمام جزئیات و ویژگی ها را نشان دهند و از کیفیت بالایی برخوردار باشند، به طوری که بیننده با دیدن آن بتواند با بسیاری از ویژگی های محصول آشنا شود. این عکس ها تنها محصولات را نشان نمی دهند، بلکه نشان دهنده حرفه ای بودن کار است. سازمان هایی که از محصولات و خدمات خود عکس صنعتی نمی گیرند، دیر یا زود فراموش می شوند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

اهمیت عکاسی صنعتی:

عکس صنعتی پیش از اینکه بخواهد محصول را به نمایش بگذارد، به عنوان یک اثر هنری به حساب می آید. در واقع این نوع عکاسی بهترین زاویه را از محصول به تصویر می کشد و این تأثیر فوق العاده ای بر ذهن بیننده می گذارد. گاهی افراد آنقدر مجذوب عکس های صنعتی می شوند که تصمیم به خرید می گیرند، در صورتی که اگر آن محصول را به صورت حضوری مشاهده می کردند، شاید هرگز اقدام به خرید آن نمی کردند. همچنین گاهی این عکس ها به قدر زیبا و حرفه ای گرفته شده اند که تا مدت ها در ذهن افراد باقی می مانند.

علاوه بر اینها با قرار دادن عکس های صنعتی در شبکه های اجتماعی، روابط تجاری شما بهبود بخشیده می شود. وب سایت هایی که عکس های زیبا و با کیفیت دارند، ارتباط بهتری با مخاطب برقرار می کنند و سطح خود را ارتقاء می دهند. بنابراین هر قدر عکس های بهتری از سازمان و محصولات خود در شبکه های اجتماعی قرار دهید، بازدیدتان افزایش یافته در نتیجه به سطح بالاتری از فروش دست می یابید.

گاهی عکس ها بیشتر از هزاران کلمه ارزش دارند

عکس ها بدون اینکه کلمه ای بگویند، پیام های زیادی به مخاطب می دهند. به همین سبب عکس ها و ویدئو ها همیشه بهترین وسیله برای انتقال مفاهیم می باشند.

آمار هایی جالب دررابطه با تاثیر عکاسی صنعتی:

برای اینکه به اهمیت محتوای بصری و عکس های صنعتی بیشتر از گذشته پی ببرید، آمارهایی زیر بخوانید؛

بنابراین عکس های حرفه ای و صنعتی نقش مؤثری در صنعت دارند و می توانند توجه کاربران را بیشتر از همیشه به کسب و کار و برند شما جلب کنند.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات عکاسی صنعتی با شماره همراه 09124777487 و شماره های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سایر خدمات

تعرفه عکاسی صنعتی

برای محاسبه تعرفه عکاسی صنعتی، فاکتورهای زیادی وجود دارد. این فاکتور ها بر اساس تعداد فریم ها، مکان دقیق پروژه، نوع کیفیت و … در نظر گرفته می شود. تیم “مشتری من” با سال ها تجربه بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را برای عکاسی صنعتی در نظر گرفته است و در این راستا توانسته رضایت مشتری ها را به دست آورد. برای اطلاع از قیمت و خدمات عکاسی صنعتی تیم “مشتری من” می توانید با کارشناسان آن در ارتباط باشید.

همین حالا شروع کنید و با ما تماس بگیرید

نمونه کارهای مای کاستومر را مشاهده کنید