myc-logo1
5/5 - (6 امتیاز)

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی یک روش کاملاً حرفه‌ای برای ارائه آگهی اعم از؛ تیزر تبلیغاتی تلویزیونی ، تیزر تبلیغاتی رادیویی ، رسانه محیطی و چاپی می‌باشد که در آن به معرفی محصول و خدمات خود می‌پردازید.

این ویدئوها معمولاً بین ۱۰ الی ۱۲۰ ثانیه هستند و می‌توانند محصول را به بهترین شکل ممکن به مخاطب نشان دهند. برای برخی از تبلیغات همچون تبلیغات تلویزیونی از تیزرهای بلندتر استفاده می‌شود و بسته به زمان تیزر و کیفیت آن هزینه‌های مختلفی بایستی پرداخت کنید.

به‌طورکلی تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌ها و ابزارهای بازاریابی برای ارائه محصولات و خدمات می‌باشد. زمانی لازم است برند خود را با قدرت از رقبا جلو بی اندازید. در واقع بایستی هویت برند خود را تقویت نمایید و یا آن را ایجاد کنید.

یک تیزر حرفه‌ای، مستقیماً محصول، خدمات و یا برند را نمایش نمی‌دهد. بلکه با نمایش ارزش‌ها، اهداف و داستان برند، جایگاه آن را در میان رقبا ارتقا می‌بخشد. برندها معمولاً برای تولید فیلم برند دقت زیادی کرده و از صرف زمان و هزینه کافی نمی‌هراسند.

ویژگی‌های یک تیزر تبلیغاتی خوب
 • به یاد ماندنی هستند.
 • معرف برند شما است.
 • مخاطبان هدف را به دست می‌آورد.
 • با احساسات مخاطب ارتباط برقرار می‌کند.
 • احساس نیاز به محصول و خدمات را در شما ایجاد می‌کند.
اعضای تیم تیزر تبلیغات

برخی به اشتباه تصور می‌کنند که می‌توان تمامی بخش‌های تیز تبلیغاتی را توسط یک شخص به اجرا درآورد. این در حالی است که برای طراحی و ساخت یک تیزر جذاب و خلاقانه نیاز به یک تیم بسیار حرفه‌ای و هماهنگ می‌باشد.

برای مثال کارگردان باید سناریو را به بهترین شکل به تیم فیلم‌برداری و تدوین انتقال دهد تا آن‌ها بتوانند تصاویر را به‌گونه‌ای تأثیرگذار و جذاب برای مخاطب به نمایش بگذارند. درصورتی‌که هرکدام از اعضای تیم، ضعیف عمل کنند، کیفیت تمامی بخش‌های کار به خطر خواهد افتاد.

تیم دیجیتال مارکتینگ «مای کاستومر» با بهره مندی از اعضای متخصص و خلاق همواره در طول سال‌ها خدمت، بهترین و باکیفیت‌ترین نوع تیزرها را ارائه داده است. در ادامه مهم‌ترین اعضای تیم تیزر را معرفی می‌کنیم:

 • نریتور
 • تدوین
 • نورپرداز
 • نویسنده
 • صدابردار
 • فیلم‌بردار
 • کارگردان

معرفی انواع تیزر تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که در ادامه مهم‌ترین آن‌ها را برای شما معرفی می‌کنیم.

تیزر تبلیغاتی رئال

همان‌طور که از اسم این نوع تیزر پیداست از آن برای محصول یا خدمات در فضای کاملاً رئال استفاده می‌کنند. تمام بخش‌های این ویدئو حقیقی هستند و اقشار عام مردم را مورد مخاطب قرار می‌دهد.

تیزر تبلیغاتی انیمیشن

برای ساخت این تیزرها نیز از نرم افزارهای کامپیوتری و انیمیشن‌ساز بهره گرفته می‌شود و برای مخاطب و گروه سنی خاصی طراحی می‌گردد.

تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن

این دسته از تیزرها، تلفیقی از فیلم‌برداری در فضای واقعی و انیمیشن هستند.

تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

موشن گرافیک یک تیزر گرافیکی کوتاه و جذاب برای معرفی محصولات، خدمات و برند است. برای ساخت این دسته از تیزرها، تیم طراحی با توجه به سناریو از قالب‌های گرافیک جذاب استفاده می‌کند.

تیزرهای موشن دارای جذابیت‌های بصری بسیار زیبایی هستند و برای معرفی هر چه بیشتر کسب‌وکارتان در فضای مجازی استفاده می‌شوند.

کاربرد انواع تیزرهای تبلیغاتی

این نوع تیزر تبلیغاتی اغلب به‌منظور معرفی سازمان، مجموعه، محصول، خدمات و … بکار می‌رود. در آگهی‌های تلویزیونی امکانات و نقاط قوت نسبت به رقبا بولد می‌شود.

با توجه به اینکه تبلیغات در تلویزیون در معرض دید افراد بسیاری قرار می‌گیرند، باید برای ارائه آن از خلاقیت بسیاری استفاده کرد. درنهایت نیز تیزر تبلیغاتی را به زیباترین و جذاب‌ترین حالت به تصویر کشیده شود.

ویژگی‌های تیزر تبلیغاتی تلویزیونی

 • زمان: ۳۰ تا ۱۲۰ ثانیه
 • امکانات: موسیقی و تصاویر جذاب و حرفه‌ای
 • هدف: به نمایش گذاشتن امکانات و نقاط قوت
 • نوع تیزر: رئال (در برخی موارد انیمیشن ۳ بعدی)

این شیوه تبلیغاتی برای سازمان‌ها و یا گروه‌هایی است که می‌خواهند جایگاه خود را در بین رقبا مستحکم‌تر سازند. برای مثال برند گلرنگ برای تمامی ایرانیان شناخته شده است اما برای اینکه همیشه در یاد و ذهن مخاطبان بماند، بایستی از تبلیغات به صورت پیوسته بهره ببرد.

ویژگی‌های تیزر تبلیغاتی معرفی برند یا فیلم

 • زمان: ۳۰ ثانیه تا چند دقیقه
 • شیوه بیان: روایت داستان برند یا فیلم
 • هدف: به نمایش گذاشتن هویت برند یا فیلم و درگیر کردن احساسات مخاطب

از دیگر انواع تیزرهای تبلیغاتی، ارائه تبلیغات در یک موضوع خاص مانند اطلاع‌رسانی یک رویداد مانند دعوت به نمایشگاه می‌باشد.

ویژگی‌های تیزر تبلیغاتی معرفی رویدادها

 • زمان: اغلب ۳۰ تا ۶۰ ثانیه
 • نوع تیزر: رئال و موشن گرافیک
 • هدف: بیان موضوع به صورت صریح و شفاف

روش‌های بسیاری برای معرفی محصولات و خدمات وجود دارد. یکی از بهترین روش‌ها، انتخاب تیزر تبلیغاتی مناسب است. چراکه در مدت‌زمان کوتاهی تمامی ویژگی‌ها و مزایای خدمات شما را عنوان می‌کند.

برای طراحی تیزر تبلیغاتی در زمینه موردنظر، باید در ابتدا بررسی کنید که مخاطبانتان در کدام گروه قرار می‌گیرند.

توجه داشته باشید که نوع محصول و مخاطب، تأثیر بسیار زیادی در شیوه تبلیغات شما دارند. برای تیزر تبلیغاتی برای یک محصول بهداشتی قطعاً تفاوت بسیاری با تبلیغ یک سایت املاک دارد.

ویژگی‌های تیزر تبلیغات محصول و خدمات

 • زمان: ۳۰ الی ۶۰ ثانیه
 • هدف: معرفی مزیت اصلی محصول و خدمات
 • نوع تیزر: رئال، انیمیشن ۳ بعدی، موشن گرافیک

مزایای بهره مندی از تیزر تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی معرف برند شما هستند

در حقیقت تیزرهای تبلیغاتی به عنوان نماینده‌ای از برند شما هستند؛ که می‌خواهند سازمان یا کسب‌وکارتان را به مردم نشان دهند. در یک تیزر تبلیغاتی خوب از تم‌ها، شخصیت‌ها، فضای مناسب، موسیقی و … استفاده می‌شود که متناسب با نوع کسب‌وکار شما می‌باشد.

درواقع مخاطب با مشاهده تیزر تبلیغاتی با کسب‌وکار و برند شما به خوبی آشنا می‌شود. تیم «مای کاستومر» با در نظر گرفتن شرایط کاری شما و کسب‌وکارتان، بهترین تیزر را برای شما ساخته و برند سازی می‌کند.

با تیزر تبلیغاتی مخاطبان هدف را به دست می‌آورید

تیزرهای تبلیغاتی به صورت گسترده‌ای در همه‌جا پخش می‌شوند. ازآنجایی‌که افراد زیادی آن را مشاهده می‌کنند، می‌تواند مخاطبان هدف را به‌آسانی به وسیله آن بدست آورد.

مخاطبان هدف افرادی هستند که به دنبال نوعی محصول یا خدمات همچون محصول یا خدمات سازمان شما هستند. تیزر تبلیغاتی با به دست آوردن این نوع افراد می‌تواند، باعث افزایش سودآوری و فروش شما بشود.

تیزر تبلیغاتی خوب؛ با احساسات مخاطب ارتباط برقرار می‌کند

یک تیزر تبلیغاتی خوب، می‌تواند بر احساسات مخاطب تأثیر بگذارد و او را از لحاظ احساسی به خود نزدیک کند. برای مثال می‌تواند احساساتی همچون شادی، هیجان و … را به مخاطب منتقل کند.

این نوع تأثیرگذاری احساسات را می‌توان با روش‌های مختلفی و از طریق رنگ‌ها، نوع موسیقی، شخصیت تیزر و … ایجاد کرد.

تیزر تبلیغاتی احساس نیاز به محصول و خدمات را در شما ایجاد می‌کند

یکی از مهم‌ترین نکات در بازاریابی این است که در مخاطبان احساس نیاز را به وجود آورید و به آن‌ها نشان دهید که محصول یا خدمات شما چقدر در زندگی‌شان مهم هست و چقدر به آن نیاز دارند. به همین سبب تیزر تبلیغاتی را می‌توان در محیط‌های واقعی همچون خانه به اجرا درآورد و با تم‌هایی که با واقعیت نزدیک هستند، به مخاطب نشان داد. آنگاه مخاطب خود را در آن شرایط تصور کرده و به محصول تبلیغ شده احساس نیاز می‌کند.

تیزرهای تبلیغاتی به یاد ماندنی هستند

گرچه ممکن است که تیزرها حدود ۳۰ ثانیه یا حتی کمتر باشند، اما می‌توانند تأثیر فوق‌العاده‌ای بر روی مخاطب بگذارند یا آنکه آن‌قدر توجه مخاطب را به خود جذب کند که مخاطب به فکر آن محصول یا خدمات تبلیغ شده بیفتد و بخواهد آن را بخرد.

ازآنجاکه زمان تیزر تبلیغاتی بسیار کم است، نمی‌تواند پیچیده باشد. بایستی با مفاهیم ساده و قابل فهم پیام را به درستی به مخاطب انتقال دهد. گاهی برخی از تیزرها آن‌قدر به یادماندنی می‌شوند که حتی با گذشت زمان افراد از آن‌ها یاد می‌کنند. به همین سبب سعی کنید تیزری به یادماندنی، جذاب، کوتاه و قابل فهم ارائه دهید.

تمام نکات گفته شده نشان‌دهنده‌ی اهمیت فیلم‌ها و تیزرهای تبلیغاتی می‌باشند. پس اگر تاکنون به فکر تیزر تبلیغاتی نبوده‌اید، وقت آن رسیده که اقدام به ساخت آن کنید.

برای دریافت مشاوره در رابطه با خدمات تیزر تبلیغاتی با شماره همراه 09124777487 و شماره‌های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید.

تعرفه تیزرهای تبلیغاتی

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، بازار در تمام شاخه‌های کسب‌وکار، بسیار رقابتی است و برای پیروزی در این رقابت بایستی محصولات خود را با بیشترین تأثیرگذاری به دیگران نشان دهید.

تیزر تبلیغاتی این امکان را فراهم می‌کند که با در نظر گرفتن یکسری عوامل، محصول بسیار جذاب به نظر برسد و مخاطب تشویق به خرید آن شود.

تیم «مای کاستومر» با در نظر گرفتن تمام نکات کمی و کیفی، تعرفه‌ای مناسب برای شما عزیزان ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاع بیشتر از تیزرهای تبلیغاتی و تعرفه آن‌ها می‌توانید با واحد دیجیتال مارکتینگ «مای کاستومر» در ارتباط باشید.

برخی از پروژه های تیزر تبلیغاتی

سایر خدمات
نظرات کاربران

16 پاسخ

  1. با سلام خدمت شما
   در واقع اثر گذاری تیزر تبلیغاتی به این مورد که چقدر میتواند باعث شود مخاطبان شما از شما رضایت داشته باشند بستگی دارد.

  1. با سلام خدمت شما
   برای پاسخ به این سوال میتوانید با کارشناسان مای کاستومر تماس بگیرید تا شما را بهتر راهنمایی کنند

  1. با سلام خدمت شما
   البته که این روش بسیار بهتر هم هست و تاثیرات عالی ای در پیشرفت سئوی شما خواهد داشت.

  1. با سلام خدمت شما
   برای فهمیدن این مورد میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

  1. با سلام خدمت شما
   برای فهمیدن این مورد میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت طراحی و تولید تیزر تبلیغاتی با ما تماس بگیرید

16 پاسخ

  1. با سلام خدمت شما
   در واقع اثر گذاری تیزر تبلیغاتی به این مورد که چقدر میتواند باعث شود مخاطبان شما از شما رضایت داشته باشند بستگی دارد.

  1. با سلام خدمت شما
   برای پاسخ به این سوال میتوانید با کارشناسان مای کاستومر تماس بگیرید تا شما را بهتر راهنمایی کنند

  1. با سلام خدمت شما
   البته که این روش بسیار بهتر هم هست و تاثیرات عالی ای در پیشرفت سئوی شما خواهد داشت.

  1. با سلام خدمت شما
   برای فهمیدن این مورد میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

  1. با سلام خدمت شما
   برای فهمیدن این مورد میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *