تیزر تبلیغاتی

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر تبلیغاتی ؛ یک روش کاملا حرفه ای برای ارائه آگهی اعم از؛ تیزر تبلیغاتی تلویزیونی ، تیزر تیزر تبلیغاتی رادیویی ، رسانه محیطی و چاپی می باشد که در آن به معرفی محصول و خدمات خود می‌پردازید. این ویدئوها معمولاً بین ۵ الی ۳۰ ثانیه هستند و می‌توانند محصول را به بهترین شکل ممکن به مخاطب نشان دهند. برای برخی از تبلیغات همچون تبلیغات تلویزیونی از تیزرهای بلندتر استفاده می‌شود و بسته به زمان تیزر و کیفیت آن هزینه‌های مختلفی بایستی پرداخت کنید. به طور کلی تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌ها و ابزارهای بازاریابی برای ارائه محصولات و خدمات می‌باشد.

ویژگی های یک تیزر تبلیغاتی خوب

پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تیزرهای تبلیغاتی معرف برند شما هستند

در حقیقت تیزرهای تبلیغاتی به عنوان نماینده‌ای از برند شما هستند؛ که می‌خواهد سازمان یا کسب و کارتان را به مردم نشان دهد. در یک تیزر تبلیغاتی خوب از تم‌ها، شخصیت‌ها، فضای مناسب، موسیقی و … استفاده می‌شود که متناسب با نوع کسب و کار شما می‌باشد. در واقع مخاطب با مشاهده تیزر تبلیغاتی با کسب و کار و برند شما به خوبی آشنا می‌شود. تیم “مشتری من” با در نظر گرفتن شرایط کاری شما و کسب و کارتان، بهترین تیزر را برای شما ساخته و برند سازی می‌کند.

با تیزر تبلیغاتی مخاطبان هدف را به دست می آورید

تیزرهای تبلیغاتی به صورت گسترده‌ای در همه جا پخش می‌شود. از آنجا که افراد زیادی آن را مشاهده می‌کنند، می‌تواند مخاطبان هدف را به دست آورد. مخاطبان هدف افرادی هستند که به دنبال نوعی محصول یا خدمات همچون محصول یا خدمات سازمان شما هستند. تیزر تبلیغاتی با به دست آوردن این نوع افراد می‌تواند، باعث افزایش سودآوری و فروش شما بشود.

تیزر تبلیغاتی خوب؛ با احساسات مخاطب ارتباط برقرار می کند

یک تیزر تبلیغاتی خوب، می‌تواند بر احساسات مخاطب تأثیر بگذارد و او را از لحاظ احساسی به خود نزدیک کند. برای مثال می‌تواند احساساتی همچون شادی، هیجان و … را به مخاطب منتقل کند.

این نوع تأثیرگذاری احساسات را می‌توان با روش‌های مختلفی و از طریق رنگ‌ها، نوع موسیقی، شخصیت تیزر و … ایجاد کرد.

تیزر تبلیغاتی احساس نیاز به محصول و خدمات را در شما ایجاد می کند

یکی از مهم‌ترین نکات در بازاریابی این است که در مخاطبان احساس نیاز را به وجود آورید و به آنها نشان دهید که محصول یا خدمات شما چقدر در زندگی‌شان مهم هست و چقدر به آن نیاز دارند. به همین سبب تیزر تبلیغاتی را می‌توان در محیط‌های واقعی همچون خانه به اجرا درآورد و با تم‌هایی که با واقعیت نزدیک هستند، به مخاطب نشان داد. آنگاه مخاطب خود را در آن شرایط تصور کرده و به محصول تبلیغ شده احساس نیاز می‌کند.

تیزرهای تبلیغاتی به یاد ماندنی هستند

گرچه ممکن است که تیزرها حدود ۳۰ ثانیه یا حتی کمتر باشند، اما می‌توانند؛ تأثیر فوق‌العاده‌ای بر روی مخاطب بگذارند یا آنکه آن‌قدر توجه مخاطب را به خود جذب کند که مخاطب به فکر آن محصول یا خدمات تبلیغ شده بیفتد و بخواهد آن را بخرد. از آنجا که زمان تیزر تبلیغاتی بسیار کم است، نمی‌تواند پیچیده باشد. بایستی با مفاهیم ساده و قابل فهم پیام را به درستی به مخاطب انتقال دهد. گاهی برخی از تیزرها آن‌قدر به یادماندنی می‌شوند که حتی با گذشت زمان افراد از آنها یاد می‌کنند. به همین سبب سعی کنید تیزری به یادماندنی، جذاب، کوتاه و قابل فهم ارائه دهید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تمام این آمارها نشان دهنده ی اهمیت فیلم ها و تیزرهای تبلیغاتی می باشد. پس اگر تاکنون به فکر تیزر تبلیغاتی نبوده اید، وقت آن رسیده که اقدام به ساخت آن کنید.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات تیزر تبلیغاتی با شماره همراه 09124777487 و شماره های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید
پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سایر خدمات

تعرفه تیزر های تبلیغاتی

همانطور که مشاهده می کنید، بازار در تمام شاخه های کسب و کار، بسیار رقابتی است و برای پیروزی در این رقابت بایستی محصولات خود را با بیشترین تأثیرگذاری به دیگران نشان دهید. تیزر تبلیغاتی این امکان را فراهم می کند که با در نظر گرفتن یکسری عوامل، محصول بسیار جذاب به نظر برسد و مخاطب تشویق به خرید آن شود. تیم “مشتری من” با در نظر گرفتن تمام نکات کمی و کیفی تعرفه ای مناسب برای شما عزیزان ارائه می دهد. برای کسب اطلاع بیشتر از تیزرهای تبلیغاتی و تعرفه آنها می توانید با واحد دیجیتال مارکتینگ “مشتری من” در ارتباط باشید.

همین حالا شروع کنید و با ما تماس بگیرید

نمونه کارهای مای کاستومر را مشاهده کنید