عکاسی تبلیغاتی

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

عکاسی تبلیغاتی چیست؟

امروزه محصولات و خدمات بدون عکاسی تبلیغاتی بسیار سریع فراموش می شوند، به عبارتی دیگر عکس های تبلیغاتی علاوه بر اینکه باعث شهرت محصولات و خدمات می شوند، سبب ماندگاری آنان نیز می گردند. پس عکاسی تبلیغاتی نقش مؤثری در ارائه محصولات و خدمات شما دارد. در ادامه به تعریف عکاسی تبلیغاتی می پردازیم 

تعریف عکاسی تبلیغاتی:

عکاسی تبلیغاتی شاخه ای از عکاسی صنعتی است که محصولات را با جزئیات و ویژگی های آن به نمایش می گذارد. عکاسی تبلیغاتی ویژگی های مثبت محصولات را بسیار برجسته می کند و محصول را بسیار زیباتر به تصویر می کشد. گاهی هم در نشان دادن محصولات اغراق می کند، تا توجه مخاطب را به خود بیشتر کند. در صورتی که در عکاسی صنعتی صرفاً محصول را به همان صورتی که هست نشان می دهد. اما آنچه که بیشتر در تبلیغات استفاده می شود و بازدید بالایی دارد عکاسی تبلیغاتی است. که این عکس ها را می توان در همه جا قرار داد و توجه مخاطب را افزایش داد. تیم “مشتری من” این شیوه عکاسی را به همه صاحبان کسب و کارها پیشنهاد می کند، چراکه تأثیر فوق العاده ای در افزایش فروش محصولات شما به وجود می آورد.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

عکس های تبلیغاتی؛ سبب افزایش وفا داری مشتری میشوند.

کاربران و مخاطبان با مشاهده عکس های تبلیغاتی با کسب و کار شما ارتباط برقرار می کنند. مشتریان با مشاهده تبلیغات در شبکه های اجتماعی، نظر خود را در زیر آن می نویسند. با توجه کردن به نظرات آنها می توانید رضایت آنها را به دست آورید. بدین ترتیب طبق یک فرآیند ساده افراد تبدیل به مشتری های وفادار می شوند.

عکس های تبلیغاتی؛ نشانه حرفه ای بودن کار شماست.

وقتی از محصولات و خدمات خود عکس های تبلیغاتی با کیفیت و حرفه ای در شبکه های اجتماعی قرار می دهید، نشان می دهید که کسب و کار شما یک کسب و کار حرفه ای می باشد. در واقع عکس ها نقش بسیاری در معرفی کسب و کار شما به دیگران دارند. بنابراین حتماً عکاسی تبلیغاتی را در برنامه هایتان قرار دهید.

اهمیت عکاسی تبلیغاتی :

برای بررسی میزان اهمیت عکاسی تبلیغاتی بایستی با آمار و حقیقت هایی در رابطه با آن آشنا شوید. این آمارها، نشان دهنده نقش مهم عکاسی در صنعت و کسب و کار هستند؛

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

با توجه به این آمارها در می یابیم که برای کسب موفقیت و شهرت در شبکه های اجتماعی بایستی در آنها از محتوای بصری استفاده کرد. عکس های تبلیغاتی از مهم ترین محتوای بصری هستند و تأثیر قابل  ملاحظه ای بر مخاطب می گذارند.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات عکاسی تبلیغاتی با شماره همراه 09124777487 و شماره های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید
پخش ویدئو
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سایر خدمات

تعرفه عکاسی تبلیغاتی

تیم “مشتری من” بهترین و حرفه ای ترین تجهیزات عکاسی تبلیغاتی را دارا است و پروژه های عکاسی خود را با استفاده از کادر مجرب و متخصص در زمینه عکاسی به انجام می رساند. در رابطه با تعرفه عکاسی از آنجا که عواملی زیادی دخیل هستند، نمی توان قیمت ثابتی را در نظر گرفت. تیم عکاسی “مشتری من” با در نظر گرفتن سایر عوامل، بهترین قیمت را در نظر گرفته و رضایت شما عزیزان را فراهم می کند.

همین حالا شروع کنید و با ما تماس بگیرید

نمونه کارهای مای کاستومر را مشاهده کنید