تولید محتوای خلاقانه

تولید محتوای خلاقانه
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تولید محتوای خلاقانه

امروزه تولید محتوا نقشی مهم، در ارتقاء شما در شبکه های اجتماعی دارد. بسیاری تنها به تولید محتوا می‌پردازند و صرفاً در رابطه با موضوع موردنظرشان مطلبی را می‌نویسند؛ اما بایستی بدانید که برای اینکه بتوانید از رقبا پیشی بگیرید، تنها تولید محتوا کافی نیست. محتوای شما باید خلاقانه، جالب و جذاب باشد.

درصورتی‌که بتوانید از محتوای خلاقانه استفاده کنید، کاربران زیادی جذب صفحه شما شده و بهتر می‌توانید محصولات و خدمات خود را عرضه کنید.

موضوعات جذاب برای تولید محتوای خلاقانه

در این بخش عنوان و موضوعاتی برای شما آورده‌ایم که می‌تواند موضوع محتوای شما باشد:

  • مصاحبه با مشتری
  • اطلاعیه های محصول
  • نکات کوتاه و آموزشی
  • اخبار مربوط به سازمان
  • محتوای تولیدشده توسط کاربر
  • پشت صحنه جذاب از فیلم هایتان
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

نکات مهم برای تولید محتوای خلاقانه

از گیف استفاده کنید

می‌توانید به جای گذاشتن ویدئو یا تصاویر از گیف استفاده کنید. همچنین می‌توانید گیف های خنده دار در شبکه های اجتماعی (توییتر، تلگرام و…) پست کنید. این نوع محتوا توجه مخاطب را به شدت به خود جلب می‌کند.

از کاربران بخواهید که نظراتشان را بیان کنند

یک راه برای افزایش تعداد فالور و کامنت این است که یک نظرسنجی راه بیاندازید و از کاربران بخواهید که در آن شرکت کنند. برای مثال می‌توانید از آنها بپرسید که تا چه اندازه دوست دارند که شما پست جدید به اشتراک بگذارید. یا اینکه بپرسید چه پیش بینی در رابطه با بازی (فوتبال) می‌کنند؟

از ایموجی در پست‌های خود استفاده کنید

با استفاده از ایموجی ها، به راحتی می‌توانید احساسات خود را منتقل کنید. ایموجی‌ها شکلک‌های کوچکی هستند که گاهی موجب خنده می‌شوند. ایموجی‌ها یک نوع زبان در شبکه های اجتماعی هستند که به وسیله آنها می‌توان با کاربران ارتباط برقرار کرد. شما می‌توانید با توجه به کپشن، یک یا چند ایموجی به انتهای آن اضافه کنید

از آمار و ارقام در تولید محتوای خلاقانه خود استفاده کنید

استفاده از آمار و ارقام اعتبار پست شما را بیشتر می‌کند. در واقع مخاطب متوجه می‌شود که شما بر اساس مطالعه و تحقیق، محتوایی را به اشتراک می‌گذارید. همچنین می‌توانید عنوان محتوای خود را یک آمار شوکه کننده قرار دهید.

برای مثال می‌توانید بنویسید ۳۳% از حادثه‌ای جان سالم به در بردند. چنین آمارهای عجیب و شوکه کننده ای توجه کاربر را بسیار بیشتر جلب می‌کند و سبب می‌شود که ادامه محتوا را با دقت بخواند.

پست‌های فالورهایتان را به اشتراک بگذارید یا ریتوییت کنید

یک روش عالی برای برقراری ارتباط با کاربران و یا تشکر کردن از آنها، به اشتراک گذاشتن پست‌هایشان است. آنها با این کار شما بسیار خوشحال می‌شوند و بیشتر پست‌های شما را دنبال می‌کنند.

ضرورت بهره مندی از تولید محتوای خلاقانه

شاید از خودتان بپرسید، چرا باید برای تولید محتوای خلاقانه وقت گذاشت؟ یا تولید محتوا چه میزان تأثیری بر کسب و کار می‌گذارد؟ برای پاسخ به این سؤال بهتر است، آمارهایی که در زمینه تولید محتوا وجود دارد را مطالعه کنید.

35

بازاریابان B2B چالش تولید محتوای متنوع دارند

51

از بازاریابان می‌خواهند که هزینه تولید محتوا را افزایش دهند.

85

افراد بزرگسال هم‌زمان در چند شبکه اجتماعی محتوا تولید می‌کنند.

70

شرکت‌ها در سال ۲۰۱۷ خواهان افزایش محتوای خلاقانه خود هستند.

70

کسانی که از یوتیوب بازدید می‌کنند، نیاز به یک نوع کمک در رابطه با شغل، درس و… دارند و محتوای یوتیوب برایشان بسیار اهمیت دارد.

آمارهای بالا فقط بخش کوچکی از اهمیت محتوا را نشان می‌دهند. با یک نگاه به اطراف خود متوجه می‌شوید که بیشتر افراد روزانه زمان زیادی را در شبکه های اجتماعی می‌گذرانند. به همین سبب تولید محتوا در شبکه های اجتماعی بسیار اهمیت دارد و بایستی برای تولید آن خلاقانه عمل کرد.

تیم مای کاستومر برای تولید محتوای خلاقانه، کارشناسان و متخصصان مجربی دارد که برای تولید هر نوع محتوا زمان زیادی را می‌گذارند و با برنامه ریزی و استراتژی به بهترین شکل محتوای وایرال را برای شما تولید می‌نمایند.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات تولید محتوای خلاقانه با شماره همراه 09124777487 و شماره‌های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید.

تعرفه تولید محتوای خلاقانه

با توجه به اینکه عوامل بسیاری روی تولید محتوای خلاقانه تأثیر می‌گذارند، پس نمی‌توان تعرفه ثابتی را در نظر گرفت. تیم مای کاستومر با در نظر گرفتن تمامی عوامل بهترین تعرفه را برای تولید محتوای متنی ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با تولید محتوای خلاقانه و تعرفه آن با واحد دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر در ارتباط باشید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
سایر خدمات
جهت مشاوره در امور تولید محتوای خلاقانه با ما تماس بگیرید