لوگوی سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ

مدیریت لینکداین

لینکدین یک شبکه اجتماعی بزرگ است و مخصوص افراد حرفه‌ای می‌باشد. افراد در این شبکه تخصص، مهارت، اطلاعات و تجربیاتی را که دارند، با دیگران به اشتراک می‌گذارند؛ اما تنها این نیست! لینکدین یک شبکه قدرتمند است که می‌تواند مشتریان بالقوه شما را تبدیل به مشتریان واقعی کند. به همین سبب شما هم به‌عنوان فرد حرفه‌ای در کسب و کارتان شناخته می‌شوید، هم سود آوریتان افزایش پیدا می‌کند.

برای به دست آوردن چنین شرایط مناسبی در لینکدین بایستی تخصص و مهارت‌های لازم را داشته باشید و از خدمات مدیریت لینکدین بهره‌مند شوید.  مای کاستومر در راستای اهداف شما در لینکدین، بهترین شرایط را برای شما ایجاد می‌کند. برای اینکه با وظایف تیم مدیریت لینکدین مای کاستومر بیشتر آشنا شوید، به مطالب زیر توجه فرمایید:

وظایف تیم مدیریت لینکدین

مهم‌ترین هدف تیم مدیریت لینکدین ، ارائه کسب و کار شما به بهترین شکل به مخاطب است. با توجه به این موضوع در ابتدا در جلسه مشاوره دیجیتال مارکتینگ تیم مای کاستومر، نوع کسب و کار و هدف شما به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد، سپس برنامه‌ای برای مدیریت آن طراحی می‌شود.

در ادامه مهم‌ترین وظایف تیم مدیریت لینکدین در راستای ارائه کسب و کار شما در این وب‌سایت پربازدید، معرفی می‌کنیم:

انتخاب عنوان و عکس حرفه‌ ای

در ابتدا بهترین عنوان و عکس برای شما انتخاب می‌شود. شاید در نگاه اول، به نظرتان کار بی‌اهمیتی باشد، اما باید بدانید که کاربران در ابتدا به‌عنوان و عکس شما توجه می‌کنند. پس اگر به‌درستی انتخاب شوند، نتایج مثبتی خواهند داشت. تیم مدیریت لینکدین با بررسی مخاطبان و ساختار کسب و کار، عکس بسیار مناسبی را برای لینکدین شما انتخاب می‌کند. برای مثال در صورتی که شما وکیل باشید، این عکس باید ساختار رسمی و حرفه‌ای داشته باشد.

با توجه به این موضوع یک عکس حرفه‌ای و شکیل که با وجه وکالت تناسب داشته باشد، برای شما انتخاب می‌شود. در نظر داشته باشید که عدم انتخاب عکس مناسب، می‌تواند فرصت‌های کاری بسیاری را از شما دور کند.

برقراری رابطه با کاربران در شبکه اجتماعی لینکدین

در برقراری ارتباط، بایستی افرادی که می‌توانند با شما رابطه حرفه‌ای برقرار کنند، در لیست قرار داده شوند. در ابتدا باید گزینه‌های دعوت خودکار لینکدین را لغو کرد و به‌صورت دستی دیگران را دعوت نمود. چراکه شما باید افراد حرفه‌ای را پیدا کنید و با آن‌ها ارتباط برقرار نمایید. در نهایت با انجام این کارها، اعتبار صفحه شما افزایش پیدا کرده و مخاطبان بیشتری به دست می‌آورید.

تولید محتوای مناسب در شبکه لینکدین

توجه داشته باشید که باید نگارش و گرامر انگلیسی را در جملات به‌صورت کامل رعایت کرد. به‌طوری که هیچ گونه غلطی نداشته باشد. بهتر است که در حد معقول از زبان انگلیسی استفاده کرد. سپس مدارک و مستنداتی را باید در صفحه شما آورد، چراکه مستندات به شما و حرفه‌تان اعتبار می‌بخشد.

برای مثال می‌توان تصاویر گواهینامه‌هایتان را در لینکدین قرار داد. تیم مای کاستومر برای اینکه صفحه شما را حرفه‌ای‌تر کند، مستندات را ترجمه رسمی کرده و در لینکدین قرار می‌دهد. سپس از طریق برقراری رابطه و حضور در گروه‌ها افراد برجسته در زمینه کسب و کارتان را پیدا کرده و آن‌ها را در فهرست شما قرار می‌دهد. این کار نیازمند زمان و تجربه است و به‌سرعت رخ نمی‌دهد.

موارد بالا تنها برخی از وظایف تیم مای کاستومر در رابطه با مدیریت لینکدین است، در راستای پیشرفت در لینکدین بایستی مراحل زیادی را پیمود. در جلسه مشاوره دیجیتال مارکتینگ ، تمامی ابعاد و مراحل مدیریت لینکدین برای شما شرح داده می‌شود.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

ضرورت بهره‌مندی از خدمات مدیریت لینکدین

شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که مدیریت لینکدین چه تأثیری بر کسب و کار شما دارد؟ یا برای چه باید در لینکدین عضو شد؟ برای پاسخ به این سؤال، آمارهای زیر را بخوانید

لینکدین در حال حاضر بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کسب و کار TechCrunch & Fortune، لینکدین در سال ۲۰۱۷ بیش از نیم میلیارد کاربر داشته و از زمانی که تأسیس شد (سال ۲۰۰۲) بسیار پیشرفت کرده است.

لینکدین ۲۶۰ میلیون کاربر فعال در ماه دارد

در سال ۲۰۱۷، لینکدین ماهانه ۲۶۰ میلیون کاربر فعال داشته که این آمار در سال ۲۰۱۶، ۱۰۶ میلیون بوده است. پس با یک رشد ۲.۵ برابری مواجه هستیم.

البته آمارهای جدید قابل مقایسه با سال‌های گذشته نیستند و امروزه افراد بیشتری در این شبکه اجتماعی محبوب عضو و در حال فعالیت هستند. شبکه اجتماعی لینکدین مزایای بسیاری دارد که نمی‌توان از آن‌ها چشم پوشی کرد.

برای مثال شما می‌توانید با بهره‌مندی از خدمات مدیریت لینکدین ، استعداد و مهارت‌های خود را برای افرادی که خواهان آن هستند، به نمایش بگذارید. با این شیوه قطعاً در مدت زمان معینی می‌توانید از لحاظ درآمدی، به شرایط ایده آلی برسید.

در ادامه مهم‌ترین مزایای بهره‌مندی از مدیریت لینکدین را برای شما معرفی می‌کنیم.

مزایای عضویت در لینکدین

آشنایی با مدیران منابع انسانی

بر اساس آمار منتشر شده، بیش از 90% کارفرمایانی که در لینکدین عضو هستند، از طریق حضور در این سایت، افراد را استخدام می‌کنند.

با توجه به این موضوع، زمانی که شما در لینکدین حضور پیدا می‌کنید، پروفایلتان برای افرادی بسیاری همچون مدیران منابع انسانی به نمایش گذاشته می‌شود. این مسئله در نهایت می‌تواند زمینه‌ای برای رشد و پیشرفت شما باشد.

تیم مدیریت لینکدین مای کاستومر با ارائه محتوایی جذاب و تعامل مناسب با کاربران، بستری مناسب برای ارتباط شما با کارفرمایان و مدیران منابع انسانی فراهم می‌کند.

ایجاد اعتبار

حضور در لینکدین به‌نوعی باعث ایجاد اعتماد کارفرمایان می‌شود. علاوه بر این با عضویت در لینکدین به کارفرمایان کمک می‌کند که به شما بیشتر اعتماد کنند. همچنین کارفرمایان و افراد بسیاری با سبک کاری شما آشنا می‌شوند. این مسئله می‌تواند آغاز یک همکاری بزرگ برای شما باشد.

به نمایش گذاشتن تخصص، مهارت‌ها و استعدادها

لینکدین بهترین مکان برای ارائه مدارک، سابقه و مهارت‌های شما است. کارفرمایان می‌توانند با بررسی مدارک شما، به استعداد و مهارت‌های شما پی ببرند و شما را برای مصاحبه دعوت کنند.

تعرفه مدیریت لینکدین

از آنجایی که عواملی زیادی مانند نوع کسب و کار، بازار هدف، و … بر روی نحوه مدیریت لینکدین تأثیر می‌گذارد، پس نمی‌توان تعرفه ثابتی را برای آن در نظر گرفت. تیم مای کاستومر با توجه به تمام عوامل و هدف شما، بهترین تعرفه را در نظر می‌گیرد. برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با مدیریت لینکدین و تعرفه آن، با واحد دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر در ارتباط باشید.

سخن پایانی

همان طور که ملاحظه می‌کنید، لینکدین مزایای بسیاری برای شما و کسب و کارتان دارد. عضویت در لینکدین می‌تواند آغازی برای رشد و پیشرفت شما در کسب و کار و تخصصتان باشد.

مای کاستومر با ارائه خدماتی بی‌نظیر در زمینه مدیریت لینکدین مسیری سبز را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید به بهترین شکل تخصص خود را به کارفرمایان و مخاطبان مورد نظر خود ارائه دهید.

برای دریافت مشاوره در مورد خدمات مدیریت لینکدین با شماره همراه 09124777487 و شماره‌های ثابت 02126408816 – 02126408817 تماس حاصل کنید.


مشاوره و تماس

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
سایر خدمات ما

اینفلوئنسر مارکتینگ

ساخت تیزر تبلیغاتی

مدیریت اینستاگرام

طراحی فروشگاه اینترنتی

مقالات پیشنهادی مدیریت لینکدین

دسترسی سریع

برای مدیریت لینکدین با ما تماس بگیرید

02126408816


02126408817